Search Results

Search results 1-20 of 87.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Besarion - - Gry i zabawy

Żyję @Oxytocyna

• łowienie ryb po aktualizacji

Besarion - - Archiwum

Faktem jest, że ryb łowi się zdecydowanie mniej. Ale ja za to zauważyłem, że znacznie wzrosł drop Małż. Nie wiem, czy to moje szczęście jest tak ogromne, czy coś zmieniono w tym zakresie, ale z 15 ryb zdobyłem 5 Małży - to chyba całkiem niezły wynik.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Besarion - - Gry i zabawy

Nie @Charlotta?

• spam bot/handel yangami i wonami

Besarion - - Archiwum

A jeśli ktoś chciałby pomóc, to może warto zrobić screena tych spamerów i podesłać do Supportu? Ja myślę, że każda pomoc będzie przez Zespół doceniona @Ascoran good job! Takie bany satysfakcjonują

• Ban za nic

Besarion - - Archiwum

@SenNaJawie tak, masz rację, można by tak było zrobić i zapewne nawet nie jest to trudne do wykonania. Z tym że w takim przypadku pojawia się inny problem. Często wchodząc na IRC mógłbyś nie znaleźć osoby, która "z urzędu" odpowiada za rozpatrzenie Twojego zgłoszenia, na przykład odwołania. Wtedy z kolei byłyby nerwy graczy, że "wchodzę na IRC, a tam nie ma żadnego SGM!". A nawet jakbyś znalazł, to są sprawy, których załatwienie nie może trwać 5 minut, bo na przykład SGM miałby wątpliwości, co w…

• Ban za nic

Besarion - - Archiwum

Załatwianie unbanów przez IRCa ma tą wadę, że Team nie jest w stanie zweryfikować tego, z kim rozmawia. Ja mogę wejść na IRCa, podać się za kogoś, kto wiem, że ma bana i tak nagadac, tak nakomplikować, że z pewnością tego unbana już by ta osoba nie dostała. Ponadto w rozmowie z niewiadomo kim, członek zespołu mógłby też na przykład udzielić informacji o koncie, która nie powinna być udostępniana przez kogoś innego niż właściciel. Rozmawiajac przez system Support, jesteśmy pewni, że rozmawiamy z …

• Ban za nic

Besarion - - Archiwum

Bany niesłuszne mogą się zdarzyć, bo każdy GM jest tylko człowiekiem, może się pomylić. Ale w takim przypadku, jeśli się odwołamy, to dostaniemy unbana. To jest akurat bardzo proste. Sam nawet kiedyś dostałem bana, który był banem omyłkowym, któryś GM się pomylił, źle ocenił dowody, odwołałem się i po 3 dniach zostałem odbanowany. Ale nie leciałem płakać na forum, jaki to Team jest straszny, bo rozumiałem to, że przy masie nadawanych banów, może się zdarzyć jakaś pomyłka i to jest nieuniknione. …

Besarion - - Archiwum

Przeciwnie, nikomu nie polecam mieć tego samego hasła do każdego konta. Mówię tylko, że im więcej kombinacji, tym większa szansa, że coś się może pomieszać, możemy zapomnieć i będzie trudniej odszukać. Ja zawsze używałem jednego maila i nikt mnie nie okradł, nie ukradł kont, ekwipunku itp. Kwestia na ile strzeżemy swoich danych. Także wszystkiego są plusy i minusy. Ja po bardzo długim czasie spędzonym w tej grze, ale również z długimi przerwami między okresami grania i niegrania, twierdzę że pos…

Besarion - - Archiwum

Jak wracasz po jakimś czasie do gry nie pamiętając danych do konta lub w ogóle, jakie konta miałeś, wszystko masz na jednym mailu, wygodnie sobie przypominasz hasła i działasz. A jak masz porozwalane na 10 adresach, to po pewnym czasie w głowie się może pomieszać. Szczególnie jak do każdego maila i do każdego konta masz inne hasło

• Oczywiście, że GMowie nic nie robią. W Polsce gra istnieje od 12 lat i od 12 lat GMowie jak zwykle nic nie robią. Rekrutują się do Teamu tylko po to, żeby być. I posty o takiej treści zawsze się pojawiały, pojawiać się oczywiście będą dalej. Tylko zawsze jest jedno bardzo proste rozwiązanie - napisz podanie do Teamu, zasil szeregi i zobaczysz, jak bardzo tu się nic nie robi Ciekawe po jakim czasie uciekniesz z tego "nic nie robienia". Problemy z botami były zawsze - raz większe, raz mniejsze i t…

• Hej Vanilka! Tak jakoś przez przypadek tu trafiłem, czemu by się nie wpisać w te cudowne karty Jak się czujesz? Nasypało dużo śniegu? Zimno? Jaki napój Cię najlepiej rozgrzewa? Masz jakieś ważne postanowienie na 2019 rok? Kolekcjonowałas coś kiedyś? Leciałas samolotem? Gdzie najdalej byłaś? W Puerto Rico żyją pawiany? Wstajesz rano, otwierasz oczy, idziesz do łazienki, patrzysz w lustro, widzisz siebie i co mówisz? Kłaniam się nisko i całuję rączki! Wspaniałego dnia/wieczoru!

• Ingolf

Besarion - - Prezentacje Teamu

Siemano Ingolf Dawno się w to nie bawiłem, więc spróbujmy. Czemu otworzyłeś temat? Jak dajesz radę tak długo tu wytrwać? Kto został pierwszy GMem - ja czy Ty? Jak często rośnie czterolistna koniczyna? Wierzysz w jakieś teorie spiskowe? Czy wydanie 500 zł na firmowe buty to dużo? Komu kibicujesz na mundialu? Jeśli nie interesuje Cię piłka nożna, to jaki sport? Jeśli w ogóle nie sport, to co? Pozdrowienia!

• Na pewno 30% graczy odejdzie Oczywiście popieram zmiany, człowiek nie jest maszyną i tak efektywnie nie wyrzuci stąd cziterów jak dobrze napisany program.

• Banowanie

Besarion - - Archiwum

Nie wiem,jak teraz, bo już chwilę mnie w Zespole nie ma, ale jak byłem, to zapewniam was, że do botów podchodzono z największą surowością. Myślę, że podobnie jest teraz. Nie ma jednak możliwości wyeliminowania wszystkich cziterów - to jest po prostu fizycznie niemożliwe, bo zbanujssz jednego, pojawi się kolejny. Natomiast nie oznacza to, że trzeba odpuszczać i pozwolić takim osobom grać. Należy zgłaszać je wszelkimi środkami komunikacji (IRC/Support/w grze), chociaż najskuteczniejsze będzie zgło…

• Quote from Colore: “Cześć Hej! Jak leci? Bardzo szybko, ale przyjemnie :) Twój idealny styl życia? Na luzie, bez zmartwień, w dostatku i miłości. Lubisz plotkować? Nie, choć zdarza się, że to robię. Ulubiona książka? Nie licząc popularno(naukowych) to chyba "Spalona żywcem" Souad, chociaż raczej nie czytam książek podobnego gatunku. Chodzisz na koncerty? Nie chodzę.”

• Quote from Selive: “Hej Bes Hej Selficzka! Skaczesz w tandemie, po wyskoczeniu z samolotu okazuje się, że nie masz spadochronu. Co robisz? Krzyczę i macham rękami, że mają mnie złapać xd Działasz pod wpływem impulsu, chwili czy wolisz się zastanowić zanim podejmiesz decyzję? Przeważnie się zastanawiam. Byłeś na obozie przetrwania? na sportowym byłem, na przetrwania nie :) Jaki film ostatnio oglądałeś? Elysium Warto było? A tak średnio. Obejrzałem bo ktoś mnie poprosił :) Wrócę Czekam! :D”

• Quote from Feyrah: “hejki! hejoszki!! skok ze spadochronem czy na bungee? ze spadochronem zdecydowanie! łózko wodne czy zwykłe? jeszcze na wodnym nie spałem, a przespałbym się :D ulubiony zapach? hmm... za trudne pytanie :P postrach z dzieciństwa? bałem się drzazg xd dalej się boję! ulubiony program w tv? Top Wings :) papatki! papajki! ”

• Quote from Vesuvius: “Siemango Besarią hejoszki Wezuwiusz!! Jak tam, kiedy wakacje Ci się zaczynają? Jakieś plany masz konkretne? jak wszystko zaliczę w pierwszym terminie (nie zakładam innej opcji) to 30.06. mam już wakacje :):) Ulubiony sok? grejpfrutowy albo pomarańczowy Śniło Ci się kiedyś, że sterowałeś jakimś samolotem? haha, oczywiście że tak :D Lubisz sporty ekstremalne? oglądać - zależy jakie, uprawiać - nie. Pozderki :D. ciałki:D”

• Quote from Colore: “Cześćhejka :> co u Ciebie? wszystko w porządku, tyle nauki, że nie wiem od czego zacząć, więc nie zaczynam. jak Ci minął dziś dzień? bardzo dobrze! trochę upału - tak jak lubię, a później burza - tak jak lubię. Jak widzisz siebie za 10 lat? brody nie zapuszczę, ale mam nadzieję siedzieć co najmniej na prawym fotelu pilota jakiegos Boeinga czy Airbusa :) Co najbardziej cenisz u przyjaciół? szczerość i lojalność”

• Item Shop - dyskusja

Besarion - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Vesmir: “mnie zastanawia cena tego zwoju :)) Oraz czy bedzie pakiecik zwoj+rady+egzo+ku” Jak usuniesz z tego zestawu KU, to stanie się on całkiem realny w przyszłości Zwój do dobre posunięcie. Zawsze można narzekać, że za późno, ale początkowo nie planowano 105 lvla, więc z założenia Sura i Szaman szóstego skilla mieli nie móc wbić na M/G/P. Z pewnością zainteresowani się znajdą, choć przyznam szczerze, że wbijanie skilli od nowa na P mnie osobiście by bardzo zniechęciło Ale jak to si…