Search Results

Search results 1-20 of 781.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Jazzy.tbd - - Dyskusje Etolin

z racji królestwa postanowilem pomóc ire, wiec porzucalem w nich rozpro na wolnym xd

• Rozmowy serwera Etolin

patrze na te zadyme, szukam gdzies demona ale na stojąco to go nie widzialem xd

• Rozmowy serwera Etolin

czyli można grać w metka bez isa i na wszystko zarobić, tylko trzeba grac 15h dziennie wedlug demona, no jakie to jest proste xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Ps. Fajnych kolegów masz @Kusohi skoro lider pomoc innemu członkowi gildii uznaje za głupoty. Pozazdrościć znajomych. ” jaką pomoc według ciebie muday potrzebuje skoro on wczoraj zbił 7 smoków a ty 1 xD chyba, że chodzi ci o to , że mam jak twoim koledzy z gildi latać na koniu i go wybijać na wolnym z pod mpc, co jest swoją drogą żałosne xD i jest za to ban Quote from ItsDemonWolf: “Chłopie masz jakieś kompleksy czy co? Postacie na meley każdy w gildii miał ogarnięte ju…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Ważne, żeby dobrze się bawić! Irre stwierdziło, że Mudai za długo pozostał bez konkurencji na smoczku ” raczej ire stwierdziło, że dopoki nie wyexpi kilkunastu postaci do 90 to musisz jakoś na chleb zarobić, wiec ci pożyczą eq, zebys postał sobie całą dobe pod smokiem wchodzą 2 razy i nie stękając im, że nie masz jak wejsc na meley. Quote from ItsDemonWolf: “Pobawimy się trochę, może @Jazzy.tbd nie wyjdzie na tchórza i pomoże koledze ale to już nie moja sprawa. ” ja w m…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “@Jazzy.tbd wróć bo się zapędziłeś, to ty wbiłeś na ts i chciałeś rozmawiać ze mną, a nie ja z tobą ” co za róznica kto zainicjował rozmowe? przyszedłem, ustaliłem swoje i wyszedłem, co tu więcej drążyć ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “mozemy zrobic kolejna debate co demonwolf ma pozyczone na ts jak chcesz. mozesz znowu wejsc z mdriverem zebys sie samotny nie czul xd ” nie wiem nad czym chciałbys znowu debatować skoro wszystko na pierwszej rozmowie ustalilismy już podsumowując: "jesteś gołym i wesołym przydupasem", czy coś się zmieniło od tej pory, że chcesz znowu rozmawiać ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “@Kusohi jak tam smoki? @Jazzy.tbd tak zachwalałeś Mudaia jak on to pięknie na smoki wbija.. no wbija o 3 w nocy jak Demon śpi XD Smoki są Demona ” w swoim eq zbił czy gildyjnym xd skoro pozyczyli mu eq na smoka to widocznie nie ma już mu kto pożyczyć postaci na meley odkąd podnieśli lvl xd

• Rozmowy serwera Etolin

jak to zrobiles ze mój post zacytowałes jako demona xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “niezły drop, ja ubogim pod drzewkiem w m1 więcej rozdaje, napisz też Ci coś sypnę yangów ” czy to jest ten chłop który miesiąc czasu plakał codziennie żeby mu usuneli konto na forum, aby zachował swoje arcytajne, nikogo nie obchodzące dane osobowe, przysięgał, że sie wiecej na forum nie zaloguje, a gdy sie to stało to od razu założył nowe konto i dalej robi z siebie głupka ?

• Rozmowy serwera Etolin

stare k.... nie chcą zdychac xd

• Rozmowy serwera Etolin

nazar na zółwia, spoko, ciezki przeciwnik w koncu

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cykada3301: “Smoki są Cykady! ” gdy mudaj śpi xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Nameczaner: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Celtycki-Dzik: “Nwm czy przebieranie się jest czyms złym czy co? XD ” nie jest dlatego nie rozumiem tlumaczenia sie namekeczupa(XD) ze nic nie bylo przebieranejuz mowilem klamac to swoim moze a nie mi ” Moi to się ze mnie nie smieja ze biegam w pozyczonym eq i udaje kozaka W Twoim przypadku tak jest XDDobranoc ” Ja myślę, że "my" bardziej śmiejemy się z osób które twierdzą, że ktoś coś pożycza.Każdy wie lepiej,…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “demon gra tak samo jak i reszta irre a smarki? zdazylem o nim zapomniec ale skoro znowu chce dostac to czemu by go cieplo nie przywitac ” dostac od ciebie?xd pewnie nawet nie zauwazył nigdy ze istniejesz z twoim dmg,

• Rozmowy serwera Etolin

w ciągu 2 minut skoczyłes do m1 i wróciłes do lasu? xd a to ze chwile pozniej zalogowało sie 5 postaci z twojej gildi to nie mialo nic wspolnego z twoim z/w? xd

• Rozmowy serwera Etolin

nie wiem co ty za ssy wstawiłes, bo nie o tej sytuacji mówie, jak pisałes do mnie w lesie to była tylko sama aphro i ty z atą, amelur tam czasem cos hitał ale raczej sie nie ruszał dostałes pre skili i wylogowałeś, potemprzyszedl z tobą arixan i 4 inne osoby, jakbys był taki kozak to bys nie logał przy jednej postaci czy toie chłopcze trzeba nagrywac całe życie, żeby ci sie nie mieszała rzeczywistosc?

• Rozmowy serwera Etolin

nie to co demonek, przedstawiciel pozyczek jak prowident. widzialem 2 dni temu standardową akcje demona w lesie, we dwójke z atą nie mogli ubic aphro, demon łapał za duzo wiec napisał "z/w" poleciał po eq arixana, potem raz sie udało ją ubic a potem juz wpadli w 6 osób i sie ciesza, że zabili jedną osobe xd, a najlepiej jego eq widac na ostatnim filmie aty, gdzie ma demona w pt i wali sete srednio co 5 sekund xd ,

• Item Shop - dyskusja

Jazzy.tbd - - Porozmawiajmy o Metin2

a za jakis czas dodadzą do tomboli lub jakiegoś eventu aby wkurzyć tych którzy wcześniej wydali na to większą kase,

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Baffman: “Ale spina ze ktoś komuś eq pożycza xD jakby nikt w żadnej gidii tak nigdy nie robi i Arixan jedyny łaskawy co eq pożycza xD na dym to samo osoba x ma- 4x zbroja na 115+9 to jak ktoś z gildii potrzebował lepszej niż ma to faktycznie niech lezy w jej eq. W każdej większej i bardziej zgranej gildii pożyczało się eq do expa czy pvp czy na dym, a tutaj nagle nikt eq nie pożycza każdy za yangi eq robi - nikt kasy nie wydaje. A no i demon pisze ze jest top1 - to tez pożycz eq od ko…