Search Results

Search results 1-20 of 20.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jakiej muzy słuchacie?

mindziu - - Hydepark

youtube.com/watch?v=do7FfKiQf7c Moderator Insomnia:Poprawiłam wyświetlanie filmu

• Rozmowy serwera Etolin

mindziu - - Dyskusje Etolin

To teraz coś ode mnie xD Nie sądziłem, że irre aż tak nisko upadło, z ciekawości czytało się ich wypociny, kłótnie i nagrywane filmiki. Właśnie wrzuca mi się filmik, trochę go pociąłem, a Aacie obiecałem, że ujrzy go na forum. Kilka słów wyjaśnienia. Aata perfidnie dropił przy postaci, która ściągała moby pelerynkami, czerpał korzyść jak tylko mógł. Najlepsze jest to, że aata gada jak to on pluje na biedaków, a typek dropi 24/7 i chwali się ile to talii nie wydropił (wspomniałeś o filmiku, więc …

• 6, 7 bon

mindziu - - Archiwum

Quote from Ingolf: “Nie ma powodu do zmartwień. Jutro powinniśmy posiadać więcej informacji w tej sprawie. Nikt nie utraci swojego przedmiotu. ” Ale ja nie wiem czy Wy do końca rozumiecie to, że to że nie stracimy to nie robi nas Każdy kto dał jakikolwiek item do wbicia bonu i nie zrobiło mu na przed Waszym wycofaniem jest hmm, tak jakby w "pupie" ? Mieć item i nie móc używać, ktoś mógł całe eq dać do bonowania na różnych postaciach i teraz co? Kilka dni sobie będzie latał o czystej postaci, kie…

• Body 55 v3

mindziu - - Archiwum

Quote from Senis10: “fakt ale ci hp spada do ,polowy a mi wgl moze 3k do 5k max zejdzie z 22k pz ” Ty to fajnie, że masz 22k hp i pewnie 55lvl Ja mam 35lvl aure na m10 i 14k hp xD

• Body 55 v3

mindziu - - Archiwum

Nie reklama a pokazanie, że wcale nie trzeba nie wiadomo czego by w dzisiejszych czasach stawić "czoła" jakiemuś v3 Dla niektórych to nieosiągalne, a chętnie podpowiem kilka "patentów" dzięki którym można postać wzmocnić. Ps. to film niepubliczny, nie wiem jak miałbym się promować przez taki typ filmu haha xD

• Body 55 v3

mindziu - - Archiwum

Nie wiem co Wy gadacie, ale mogę wam pokazać co ja robiłem w v3 podczas blasków z mniej niż 400deffa xD youtube.com/watch?v=ds21Yk1L6Vo&feature=youtu.be Ps. nie wiem dlaczego tak rozmazuje obraz xD

• Jakiej muzy słuchacie?

mindziu - - Hydepark

youtube.com/watch?v=YrLTBJj26gs

• Jakiej muzy słuchacie?

mindziu - - Hydepark

youtube.com/watch?v=fjkDcZK1cK…=LL-JQFSZt0zQfW11EBwpeb-g

• drop róż i czkolad

mindziu - - Archiwum

35-45 i do komnaty lorda, 1 pelka dla leniwców stojąc na schodach, bądź objechanie dołu, góry i masz całego spota pod butem, drop spoko z rękawicą oczywiście

• Co robić dalej?

mindziu - - Archiwum

Najlepiej WL jak nie wiesz co robić

• SZKLO HANLDU

mindziu - - Archiwum

Jak zresetować ceny w szkle handlu? xD Jak klikasz w szkło to masz odpowiednie kategorie szukania itemka i na dole filtr, np szukanie itemku od XX yang, XX won

• Gienek w grocie pod smokiem

mindziu - - Archiwum

Drop jest zapewne losowy, raz poleci Ci jeden, raz trzy, lvl raczej bez znaczenia choć zapewne 75lv będzie miał lepszy drop Osobiście nie dropiłem kluczy z gienków, ale na pewno nie jest zależna ilość drop kluczy od lvl postaci.

• wp w grocie

mindziu - - Archiwum

Boczek, pet 81+ berek, dodatkowe dmg

• Ban za nic

mindziu - - Archiwum

Odwołaj się na support, zapewne standardowe powiązanie za handel z botem, czy coś

• Body a V2

mindziu - - Archiwum

Zdradziłbym Ci tajemnicę, ale jak widać mamy 2k19 i ludzie nie ogarniają pewnych spraw

• Body a V2

mindziu - - Archiwum

Body 35 lvl, 295 deffa, tarcza 15 blok, aura na m, talik 30 insekty, rubin matowy 2x sr, atak Ciągam każdy spot w v2, nawet biga, z buffem 35% błogo Hity w granicach 5k krytem, fms sr 39

• Truta na +9

mindziu - - Archiwum

Item +8 to nie item, wal na 9 Jak zejdzie na +3 to peszek xD

• cyjanit na transa?

mindziu - - Archiwum

Oczywiście, że się da Jakiś ninja z jinno chociażby lata w łuku cyjanitowym na 55 lvl, nie pamiętam nicku

• Rekawica

mindziu - - Archiwum

Ja słyszałem, że rękawica z IS + ta z gry dropiona = bug drop Zawsze lata się na jedną, albo isową, albo dropniętą

• Silne P czy zostawić na G 2 ?

mindziu - - Archiwum

Wbijaj na P, deff Ci się przyda