Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Morderca #33

Axya - - Archiwum

O nie... Co my teraz zrobimy bez @Bobcata? On jedyny był godny zaufania... Informacja o tym, że ostatniego dnia udało nam się zdemaskować i zabić dwie hybrydy bardzo mnie podbudowała. Jednak uczucie, że któryś z Was jest mordercą i tak bestialsko zabił @Bobcata mrozi mi krew w żyłach... Może i @Bobcat miał rację co do @Manera, której ja osobiście nigdy nie podejrzewałam, ale między nami jest jeszcze jeden morderca i w dalszym ciągu sądzę, że jest nim @Canhide. Ciągle milczy i nawet w obliczu śmi…

• Morderca #33

Axya - - Archiwum

@Bobcatcie wykonałeś kawał dobrej roboty! Przyznam się Wam, że ja również przeprowadziłam małe śledztwo i Twoje spostrzeżenia bardzo mi pomogły. Mi także zdawało się, że @Malenka jest szantażowana... Nie sądzę jednak żeby szantażowała ją @Manera... @Fyne, Twoje obserwacje również ułatwiły mi śledztwo. Podzielam Twoje zdanie, że najbardziej podejrzane są osoby, które siedzą cicho. Być może milczeniem nie chcą zwracać na siebie uwagi? Jednak nie tylko @Ardiey rzadko zabierał głos. @Canhide także m…

• Morderca #33

Axya - - Archiwum

@Aszti, od samego początku zgrywasz niewiniątko... Dzisiaj w nocy przebudziłam się i zauważyłam jak głaszczesz takiego wielkiego obrzydliwego szczura, a podobno tak bardzo się ich boisz... Może wytłumaczysz nam w jaki sposób tak szybko pozbyłaś się strachu przed nimi i dlaczego nie spałaś w nocy? Chociaż Twoje wyjaśnienia i tak nic nie zmienią, moje oskarżenie pada dzisiaj na Ciebie @Aszti. Wydaje mi się, że Twój strach nie jest prawdziwy i to Ty stoisz za wszystkimi morderstwami. Witaj ponownie…

• Morderca #33

Axya - - Archiwum

Dalej nie mogę się otrząsnąć po tym co zobaczyłam... Jak ktoś mógł tak bestialsko zamordować @Bobcata? Milion myśli kołata się w mojej głowie... Sugerujecie, że wyprawa do podziemi to dobry pomysł kiedy w naszym gronie znajduje się morderca? Tylko @visonixa i @Nathiel nie było miedzy nami kiedy się obudziliśmy... Ciekawe z jakiego powodu tak bardzo się zaprzyjaźnili? Quote from visonix: “@Axya Myślisz że te noże i @Nathiel mogą mieć coś ze sobą wspólnego ? Osobiście coś mi tutaj śmierdzi.. (...)…

• Morderca #33

Axya - - Archiwum

Nie ma mowy, nie schodzę do podziemi! Jest tam ciemno, zimno i jak przypuszcza @Nathiel to lęgowisko szczurów, których panicznie się boję. Z drugiej strony takie siedzenie i kłócenie się w niczym nam nie pomoże. Może zamiast wędrówki do podziemi na pewną śmierć rozejrzyjmy się najpierw dokładnie po świątyni i znajdźmy coś co pomoże nam przetrwać. Zobaczcie... Tu leżą jakieś zakrwawione sztylety... @visonix miałeś racje. To była fachowa robota jakiegoś sprawnego nożownika. À propos plotek... Słys…

• Morderca #33

Axya - - Archiwum

A niech to! Od razu jakieś oskarżenia... Powinniśmy trzymać się razem. Bez zaufania niczego nie osiągniemy... Ja także zostaję, w grupie raźniej! @Nathiel, @Ligeja, a Wy gdzie byliście jak ktoś podrzucił głowę szczura do torebki @Aszti? Nikt Was wtedy nie widział... Może rzucając podejrzenia chcecie odciągnąć uwagę od tego, że to właśnie Wy próbujecie nas zastraszyć?

• Morderca #33

Axya - - Archiwum

1. Malenka 2. Bobcat 3. Canhide 4. Ligeja 5. visonix 6. Fyne 7. Manera 8. Ardiey 9. Nathiel 10. Wiron 11. Aszti 12. Axya