Search Results

Search results 1-20 of 34.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

Clozi - - Porozmawiajmy o Metin2

@Ascoran jest dajecie coś do is na 24h to niech jest to 24h A nie usuwacie to przed czasem !

• Quote from Beatles: “@Clozi jedynie expiąc postacie. Zmianki jednak się sporo różnią od tych z isu. Ciężko wbić maxy z czymś normalnym. Zwykłe zmianki jeszcze są w złotych piłkach. ” Ale weź tak siedź te 6 godzin w v3 i exsp postac na 5zmianek z B gdzie jedynie co to możesz mixowac tarcze na samo nno albo bronie na średnie bo o innych bonach nie ma mowy. A co do piłek to wczoraj wydałem 5w gdzie dostałem 2 białe perły,auto poty i same liderki więc ja podziękuj otwierać te piłki Quote from Ingolf…

• @Art @Ingolf no dobra wycofaliscie drop amorów z metinów i bossów to zróbcie chociaż coś z tym smokiem na etolinie albo powiedzcie tym co siedzą tam wyżej niech dodadzą zmianki do jakiegoś innego bossa bo idzie dostać nerwicy jak tak siedzisz i myślisz skąd wydropić zmianki !!!!!

• Halooooooo @Ingolf proszę Cię napisz mi skąd mamy teraz załatwiać sobie zmianki bez B i dodania jak smok jest dalej zbugowany bo to jest MEGA trudne żeby to zrobić A na dodatek nie dostaniemy teraz amorów z metków??????

• Quote from Satomi: “Na temat tych zmianek lepiej nie będę się wypowiadać. Trafić z tego jakiekolwiek sensowne bonusy graniczy z cudem. Quote from Clozi: “@Ingolf To powiedz mi jak teraz taka osoba która nie ładuje w IS ma zdobyć zmianki I dodania żeby zrobić sobie eq jak już w grze nie ma możliwości tego zdobycia ? ” Pozostaje ci czekać na eventy. ” hehe no właśnie czekałem na taki event jak walentynki to mówię że coś tam wymixuje ale jak widać GF ma głęboko w d... takich jak ja Quote from masse…

• @Ingolf To powiedz mi jak teraz taka osoba która nie ładuje w IS ma zdobyć zmianki I dodania żeby zrobić sobie eq jak już w grze nie ma możliwości tego zdobycia ?

• Halo @Ingolf Ty nam nawet nie mów że nie będzie amorów z metinów i bossów Fajnie jak byś odpisał

• Nie działa mega przekąska z IS

Clozi - - Archiwum

Bo mega przekąska działa tylko na tego kunia apolosa czy jakoś tak A młodego lwa możesz przerobić tylko jak masz zrobionego bojowca i później militara

• Quote from Ingolf: “Chodzi Wam o Wojownika Cieni? On respi się co 240 minut. ” No i dziękować za informację

• @Ingolf mogę Cię prosić żebyś napisał co ile jest ten resp albo sprawdził czy pojawia się ten komunikat bo 4h czekania i ani razu nie widziałem komunikatu

• Ogarnął ktoś co ile jest resp bo siedzę już dłuższy czas i cisza ?

• Haloooooooooo @Art @Ingolf może ktoś napisać co z tymi bossami ?

• - @Art @Ingolf @Ascoran tak czytam i czytam te naprawy ale o smoku nic nie było napisane,czy on zostanie naprawiony bo jest masakrycznie ciężko o zmianki I dodania i fajnie jak by była jakaś odpowiedź co ze smokiem

• Zbugowana misja na militara z BO

Clozi - - Archiwum

Quote from Tatyna: “Autołowy działają na koniu?? ” Tak

• Smok

Clozi - - Archiwum

Quote from JestMoc: “widocznie jakaś pechowa ta twoja tytanka, może spróbuj inną postacią z innego konta pomieszać ” Mixowałem ją na różnych postaciach od skarpetek nawet i kolega ją mixowa Quote from Download: “Quote from Clozi: “Quote from Download: “A co się dokładnie dzieje z tym smokiem? Na diumarze biją smoka 24/7 bez żadnych problemów, a na etolinie słyszałem że ciągle jakieś problemy, ale nikt tak naprawdę nie potrafi opisać co się dzieje, czy po restarcie działa, czy nie... "jest bug" z…

• Smok

Clozi - - Archiwum

Quote from Download: “A co się dokładnie dzieje z tym smokiem? Na diumarze biją smoka 24/7 bez żadnych problemów, a na etolinie słyszałem że ciągle jakieś problemy, ale nikt tak naprawdę nie potrafi opisać co się dzieje, czy po restarcie działa, czy nie... "jest bug" ze smokiem i nikt więcej nic nie powie. ” Mordo sam wiem tyle co Ty dlatego czekam jak @Art albo ktoś inny napiszę co z tym tak naprawdę jest

• Smok

Clozi - - Archiwum

Quote from kacpi6199: “chłopie to jest GF jezeli błąd nie dotyczy IS to im to latatata popatrz na zmiane CH widzisz zeby sie palili zeby naprawic ?D: ” A co obstawiasz że to usunęli bo jak dla mnie to dlatego że IS ciężko było odpalić (A jak się nie mylę to było to jakoś 2dni+- co był problem z IS)a z tym co pisali że wywala to tak tylko dla odczep się bo wywala tak samo jak wywalało wcześniej

• Smok

Clozi - - Archiwum

Quote from JestMoc: “A mi udało się za drugą zmianka wbić nno 15 blok. Swoją drogą zmianka z B nigdy nie wejdzie Ci nic fajnego one dobre jedynie do średnich w broni ” Mordo z ręku na sercu Ci powiem że poszło aby 5zmianek z B a tak to resztę miałem normalne z IS,Mikołaja,piłek i ebo szkat przez co z ebo i piłek prawie zostałem bankrutem

• Smok

Clozi - - Archiwum

Quote from JestMoc: “na diumarze I bez tego są I tacy co już po tyle wołają ” na etolinie widziałem Max 50kk ale jak pomyślę że w tytankę poszło mi już około 60zmianek i ani razu nie widziała ona nno+ mam do mieszania jeszcze pełno eq gdzie nie wiem jak załatwić zmianki na mieszanie tego to coraz bardziej odechciewa mi się wchodzić na tą naprawdę fajną grę którą tak zniszczono

• Zbugowana misja na militara z BO

Clozi - - Archiwum

Quote from airg: “Ciekawe co powiecie przy misji z zawadiakami ” Z zawiadakami to jest pikuś bo stawiasz postać na darmowych auto łowach w oazie i niech sobie dropi