Search Results

Search results 1-20 of 213.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• wszędzie aqua park kraków na hucie tak mi blisko albo źródła termalne w ujenowie do dogadania pw zapraszam @Donelek

• pewnie że wołałem ladne kobiety @Charlotta zapraszam @MagKai

• Rozmowy serwera Etolin

Cannabisherr - - Dyskusje Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “Albo mozna se zarobic jak kocie pomruki ktora jest loszka i moze se znalezc metinowego sponsora co jej kupuje se eq i mozna se tak zyc caly czas no tego ” albo można byćjak kociaki i znaleść sponsora dojedź mi jaka to stuleja jestem, a pomruki z każdym pw wielksze image otwiera c:)

• Rozmowy serwera Etolin

youtube.com/watch?v=esMDH_2_QE0 chłopaki my to jakieś miksy ale myślę by nas potraktować poważanie

• no to ja ale next będzie moja pierwsza żona w mt @Karolina19

• Rozmowy serwera Etolin

xddddddddddddddddddddddddddddddd

• siemka następna będzie @Charlotta

• Rozmowy serwera Etolin

fascynując Quote from WujekDiumar: “Quote from Cannabisherr: “Dobrze wiesz o czym mówię, tu 80% nie przyzna się do realnego stanu rzeczy, zawsze jest wygrana , nawet jak dostaje duże liczby napisze że tak nie było, na arene odpowie masz klasowe eq, zarabia bóg wie ile xd metin jest cały zakłamany od graczy a co dopiero od suppoirtu/wydawcy xdd itp itd dużo wymieniać xd ” Nie mierz ludzi swoją miarą xd nie zgodzę się że 80% ludzi w tej grze jest zakłamana chyba że w twoim środowisku tak jest ... …

• Rozmowy serwera Etolin

nie chciałem zapeszać no ale skoro sobota i trochę wypite do red na eto w ciągu miesiąca może póltora wpadnie parę osób z diumar "bendom dymy"

• Rozmowy serwera Etolin

jak ktoś chce się wyzywać na ts to ja chętny

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cykada3301: “Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from Cykada3301: “Quote from ArixanBogiem: “ma duzo inta bo odpala sie w eq na inta ? ” W każdym aspekcie mam więcej inta jak ty czy twoi pobratymcy353dda93f4f62629.pngXDJak masz jakieś obiekcje zawsze możemy to wyjaśnić na TS- a jak nie masz ochoty to mogę Ci podesłać ostatnią rozmowę i poziom waszej kultury xd ” Tak jak myślałam, int tylko w statach. ” Myślałaś XDJak chcesz porozmawiać zapraszam ts tylko przygotuj się, bo znowu zaczniesz…

• Rozmowy serwera Etolin

Dobrze wiesz o czym mówię, tu 80% nie przyzna się do realnego stanu rzeczy, zawsze jest wygrana , nawet jak dostaje duże liczby napisze że tak nie było, na arene odpowie masz klasowe eq, zarabia bóg wie ile xd metin jest cały zakłamany od graczy a co dopiero od suppoirtu/wydawcy xdd itp itd dużo wymieniać xd

• Rozmowy serwera Etolin

ok podaj fb na pw pokaż jak to wygrywasz życie Quote from Cykada3301: “Zawsze tak jest że ci co skończyli grę śmieją się z tych "głupich" co to w to jeszcze grają a sami chwalą się swoim rozrywkowym życiem wolnym od nałogów na forum giereczki. Wmawiając im co się da a czego się nie i licząc ile to inni wydali Ale masz rację z niektórych można się pośmiać i to jest tu piękne (cieszy mnie że masz dystans do siebie i potrafisz się sama z siebie śmiać ) Quote from Cannabisherr: “mało tego każdy zara…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “No na taką szczerość to bym nie liczyła.Tu grają same anioły bez skazy i is'u,wszystko sami zrobili. ” mało tego każdy zarabia 15k siedząc w biurze 8h przy czym pracując 2h każdy ma po 5 mieszkań jest śliczny no i ogólnie wygrywa życie coś Lexio o tym napisał kiedyś

• nie @Donelek

• NIE @Charlotta szarlotko

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “kupon 1k sm kosztuje okolo 40w Zakładając, ze za te 1k sm kupimy sobie rekawice z isu + przepustki oraz medal/pierscien [radosci, bohatera itp.] i będziemy chodzić na hydrę w 2-3 osoby to faktycznie jesteśmy na + i takie 40w idzie zarobić w kilka dni, jeżeli nie mamy takiej możliwości to cienko z wonami. Niby jest meley, ale trzeba posiadać minimum 90lvl postaci aby tam wejść, a nie każdy ma taką możliwość. ” jestem bezpośredni 10w idzie zdobyć bez dropienia bez expienia bez…

• Jakiej muzy słuchacie?

Cannabisherr - - Hydepark

youtube.com/watch?v=7mpABg0ntV8

• niee @Nathiel

• Rozmowy serwera Etolin

po realu najlepiej, arixan jest rudy takaszi ma braki w uzębieniu i wali wirka o stół, calator to liść z 28 biko, bocian miks z nogami jak przepiórka itp itd wolał bym poczytać jak tu se grandzicie po realu niż jakieś smęty powaga były chociaż dobre dżezy