Search Results

Search results 1-20 of 451.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from kriss311: “więc pewnie jak zwykle po lamentach graczy i tak zrobią to co będą chcieli ” A gracze i tak oddadzą im kasę za nic, bo to co teraz wprowadzą za rok będzie znowu zmienione że będziesz musiał wszystko na nowo robić. Dla tej firmy ma się tylko kasa zgadzać i nic po za tym, oni nawet pewnie nie znają czegoś takiego jak "troszeczkę dobroci dla gracza"

• Quote from PrisonBreak17: “Tylko w tym przpadku co piszesz broń się polepszała stopniowo bez mieszania nowych bonów czy czego kolwiek a tutaj w tym przypadku tak nie jest bo się to nie robi z naszej alchemii wsadzonej w koło tylko trzeba nową robić i to jeszcze żeby tylko i wyłacznie to się dało z wybornych kamyków to jeszcze jakoś by to uszło może ale to i tak jest nadal przesada..., a jak to ma się robić z matowych kamyków nawet to powodzenia... i bez możliwości polepszenia naszych wybornych w…

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

BlizzarD22 - - Diumar

Quote from CzarnyAreS: “To Twoje zdanie, ciężko oczywiście się gra nie wydając ... jeśli grasz w mocnej gildii i dobrej ekipie ona Ci pomoże zarobić. Podam Ci przykład jednego szamana który został wyrzucony z CA za pazernośc i bycie judaszem ... jedynym dropkeim jakiego posiadał w czasie pobytu u nas w gildii był wp 75 lv, większości jak nie całego ekwipunku oraz alchemii dorobił się bijąc smoki na postaci kolegi. Został wyrzucony bo każdy miał dość utrzymywania szamana który się oburzał jak mu …

BlizzarD22 - - Diumar

Quote from CzarnyAreS: “Oceniając obiektywnie Twoje postępy w grze a Yungera, on ma postać od ok. 6 miesięcy i patrząc na jego osiągnięcia a Twoje adekwatnie do czasu gry na postaci uważam że osiągną w grze 10x więcej niż Ty. ” Ares ty na serio? Spadłem z krzesła jak to przeczytałem . Ty rzeczywiście masz jakiś własny świat i kredki twierdząc że w tej grze liczy się wytrwałość. Ta gra polega tylko na ładowaniu złotówek i niczym innym. No chyba że grasz z kimś kto zamiast ciebie wydaje kasę .

BlizzarD22 - - Diumar

Quote from WujekDiumar: “i nawet żadnego wykładu moralnego ” Nie wiem czemu ale to zdanie w żaden sposób nie pasuję do administracji metina

BlizzarD22 - - Diumar

Quote from CzarnyAreS: “Psychologicznie podchodząc do sprawy ... grasz postacią męską ubraną w sukienkę ” I ?????? to gra została tak zaprojektowana. Ty biegasz w rajtuzach i jakoś z tego powodu nie płaczesz? Widać że bez mądrych argumentów i takiego czegoś chcesz się czepiać

BlizzarD22 - - Diumar

Aresku kochaniutki ty wiesz ze ja lubię się z tobą sprzeczać, no chyba że nie to teraz ci to uświadomię, zauważ że zawsze gdy zaczynałeś dyskusje ja uwielbiałem coś dopisać dla zasady Przechodząc do sedna znowu gubisz się w własnym świecie Quote from CzarnyAreS: “Jeszcze raz napiszę, bardzo mi przykro że zostałeś wyrzucony z CA ” No ale jak to on mógł zostać wywalony z TWOJEJ gildii, no chyba jak ona jest twoja to powinieneś sam takie czynności wykonywać, ponieważ to ty powinieneś odpowiadać za …

BlizzarD22 - - Diumar

Quote from CzarnyAreS: “Ale oczywiście mimo wszystko zripostuję bo widzę bardzo chcesz ze mną popisać .... Będę pisał powoli żeby tacy jak Ty zrozumieli ... Nie jestem youtuberem, nigdy nim nie byłem i nigdy nie będę się starał nim zostać, to że prowadzę kanał gildii na YT i nagrywam wydarzenia z naszego serwera nie oznacza tego że jestem komercyjnym filmowcem. ” Quote from CzarnyAreS: “W którym miejscu ja się chwalę i czym ? Przytocz jakiś cytat ... ” Raczej to ty zacznij czytać powoli i propon…

BlizzarD22 - - Diumar

Nie wiem czym się chwalić Ares ale ty i twoja kariera na youtubie to nawet nie zaczęła stawiać pierwszych kroków. Filmy czarne jak twój świat. Zawsze wszystko było tak ukryte że pewnie Pentagon do ciebie pisał w sprawie zabezpieczeń. Tak wiem sam nic nie wstawiałem na youtube, jedynie wysyłałem filmiki na boty, ale nie chwaliłem się niczym jak ty.

• Quote from Senny.: “PS. Lepiej żeby naprawili tombole bo będą oj będa dymyy ” Jakie dymy graczy olewają i mają gdzieś normalka.

• Ktoś coś wie, jak odebrać wykupione kupony z tomboli bo od godziny chce wejść w tombole i nic. I teraz znając życie nikt nic nie zrobi smocze znaki przepadną i powiedzą że w dupie was mamy i tak wydacie na naszą nic nie wartą grę kasę

BlizzarD22 - - Diumar

Quote from JedrzejzAgronasa: “Wkoncu to takie logiczne ze chciał zamknąć rozmowy kontrolowane diumar ” Jak znajdziesz administratora który myśli logicznie to dam 10 won Tutaj jest jedynie kopiuj wklej odpowiedź. I błagam cie nie zgłaszaj mnie na markecie bo też z rozpędu napisałem zamykam, a nie chciałem się wdawać w administratora

• Item Shop - dyskusja

BlizzarD22 - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from madiiyo: “To kpina co zrobil GF. Jak mozna dac talizmany do tomboli, gdzie teraz byle kto je bedzie mial? ” Nie wiem ile na tych otwarć masz same dobre symbole szcęscia. Tak samo skąd masz brać ulepki które są potrzebne trochę w kosmicznych ilościach.

• Quote from FirstCelts: “właśnie dobrze napisane św bez skarpet to jak św bez Kevina ” Ale teraz macie za dużo ułatwione. Drop skarpet będzie polegał tylko na logowaniu postaci 1lvli i ustawianiu ich na bocie. Gdy kończysz logować 10 konto patrzysz czy pierwsze ma skarpetki i idziesz oddać i tak do końca eventu.

BlizzarD22 - - Diumar

Quote from Croshere: “Popytaj ludzi kto przez bardzo dlugi czas wladal smokami jak i grota bo widze ze jestes malo zorientowany ” Pewnie mnie olejesz ale zapytam odnośnie groty. Na kogo było najwięcej skarg i dowodów że gienki się chowało po ścianach na botach? Nie wiem jak ty to rozumiesz ale dla mnie rywalizacja z kimś kto musi oszukiwać to już wygrana

• Quote from Nisiaczek: “Witam, mam takie małe pytanko odnośnie eventu z kartami Okay, orientuje się ktoś czy drop będzie dostępny od 1 lvl czy tak jak yutnori od poziomu 30? ” Tak powinno być zawsze ze drop jest od jakiegoś lvla albo dodatkowo wymagać zrobionego biologa z zębami orka wtedy boty by nie miały co robić, a ci co grają normalnie mieli by coś z eventu. Dla mnie też jest największym paradoksem eventów że na zagranie w grę muszę poświęcić więcej niż mi dropnie ze szkaty. Chodzi mi tylko …

• Skarpet pewnie nie dadzą bo za dużo jest ułatwień na nie. Boty i bronie lvlowe to tylko logujesz postacie i same se bija

BlizzarD22 - - Diumar

Quote from Croshere: “Dziwisz sie ze z hitow duzo wchodzilo? powiedz kto normalny ma eq na wachlarze jakbys powiedzial o pvp z kilku dniowym wyprzedzeniem to szloby cos zalatwic, nie idzie sie ubrac pod um jak i blok, trzeba wybrac to albo to dlatego tez bicie sie z magikami nie jest wcale taka prosta sprawa jaka mogloby sie wydawac ” Jeżeli się ubierasz na pvp z własnym eq to potrzeba około 10-15 minut żeby przenieść eq z dropka jeżeli takie gdzieś zostało. Nie ma czegoś takiego że potrzebne je…

• Quote from Kr8g: “Nie powiedziałbym, bo w takiego razadora teraz można wjechać, założyć trucie i od razu zmienić na krwawienie. Wcześniej trzeba było zbijać do abs'u. żeby mieć 2 próby, bo często wywalał na abs'ie. ” Teraz jest podobnie na dwa skile ściąga przy 100% pż a za minute nic nie bije, przynajmniej ja tak mam.

• Bosom raczej zmniejszyli obrażenia na końcowym hp to na pewno. Bo wobbe czy inne tego typu bosy pod koniec jednym skilem, nawet z jakimś um, zabijały na skila (u wobby to jest wir) teraz bez umek wystarczy 30k pż i przetrwa się skila. Co do roazadora czy innych bosow to zależy jaki maja dzień, nie raz się zdarza że na samym początku zabija na skila i nic się nie da zrobić, ale po meczeniu się z nim kilku minut coś się dzieje i nagle nic nie bije. Nie wiem jak miała wyglądać ta aktualizacja ale b…