Search Results

Search results 1-20 of 50.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Pochmurka - - Dyskusje Etolin

A ja chciałabym powiedzieć, że podczas wszystkich rozmów z @kryndor nie było żadnych „hot tekstów” tylko sensowna dyskusja, nie związana nawet z grą. Także radzę się zastanowić dlaczego innych traktuje normalnie, a drugich nie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from Pochmurka: “nie wzywam Ascorana żeby Ci usuwał posty, ale widzę tutaj wszystko działa w jedną stronę XD ” Quote from Stormus: “Jak nie chce Ci się czytać co tutaj piszemy to usuń konto tylko nie rób takiego myku jak Aata że usunął konto a potem kazał swoim pokemonom filmy wrzucać po czym założył nowe albo czytaj inne strony na forum. Wiem że jak Ciebie na Rozmowach Etolina nie będzie to nikt nie będzie tęsknił ” Śmieszy mnie to, że pochmurka najpierw jeczy, że wszys…

• Rozmowy serwera Etolin

@BlueEve „chciałam poznać wersje od strony, która zawiniła”, co? XD Przepraszam bardzo, ale cała afera „dzwonowa” to jedynie konsekwencja obłudy, którą większość osób tutaj reprezentuje. Znaczna część osób w grze czy na forum udaje takich milusich, kochanych, blabla, w każdym razie - porzygać się można z tej poprawności politycznej, a cała afera pokazała jakie naprawdę jest to całe towarzystwo, a raczej społeczność metina XD Udajecie jak to się lubicie, jacy to wy dobrzy nie jesteście, a za plec…

• Zgadnij, kto napisze następny?

Pochmurka - - Gry i zabawy

Tak, @Stormus

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BlueEve: “Quote from Stormus: “Quote from BlueEve: “@Ascoran sypnąłbyś prezentami dla niektórych za wywlekanie niektórych rzeczy i nie tylko czo? ;> PS2 ” ''Proszę pani,bo on mnie wyzwał i opluł''- zachowujesz się jak dzieciak w przedszkolu prosząc Ascorana o interwencję PS4 jest także jesteś nie w temacie także nie wypowiadaj się bo się nie znasz ” jestem bardzo w temacie bby, podejrzewam że bardziej niż ktokolwiek z Was także nie mów mi co mam robić. A Proszę Ascorana bo nie sądzę ż…

Obecna, obecna! @Thanagor

O, znowu ja! @SauBaar

Tak, @Beatles

Obecna! @SauBaar

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Kiedyś przyszedł do mnie na rekrutacje pewien ninja archer, był z wetara i chyba z czerwonego królestwa już dobrze nie pamiętam. 90+ lvl studiował w Lublinie. Spokojny, męski ciepły głos bardzo chciał się przypasowac. Pozdrawiam ” No niezła pożywka dla trolli. Wygrał pan bilet w jedną stronę na trójkąt bermudzki. Edit. Po lajkach widać, że już łyknęli w ciemno. xD ” Mnie osobiście rozbawiła konwencja i sposób w jaki to napisał, nic więce…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Quote from Mein: “za słowa typu "kiepsciutko", "wal legiona", "ale grota", "hp schodzi", "sklep sciągnąłem" i wiele innych jest ban, bo są ekstremalnie wulgarne. Pilnuj się więc na przyszłość dziewczyno. ” @Mein dlaczego reklamujesz strony co nie mają żadnego powiązania z gameforge?Przez ciebie osoby, które tych stron nie znały będą zaciekawione informacjami na temat tego co się na tych stronach znajduje. Reklamowanie stron niezależnych, nie mających żadnego powiązania z fir…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Frescco: “Dobra Dobra juz nie badz taki delikatny Faceto to Facet musi byc twardy ! ” Czyli snickers to chyba facet.. czasami można trafić na tak twardego, że zęby idzie połamać!

• Bu, @Lorint.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “Loli wakacje masz mozesz grać do 22 ale pozniej myjesz ząbki i spanko nie jakieś meley po nocach! @Pochmurka mikz ” Zamilcz mój Ty Obcusiu bo zaraz wszyscy zaraz się dowiedzą kto tak naprawdę jest migzem i nawet sam o sobie tak mówi!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from S3LAVI: “Quote from 0bcy: “Pogroma nie ma to ja napisze, że kocham Was wszystkich xD ” My Ciebie nie :< :>>>>>> ” Ja tam kocham tego pieska z Twojego awatara, gwiazdeczka taka słodka.

• Obecna, dziś chętnie zjem ciasteczko! (Ale jedno ) @Beatles

Obecna, ale dziś nie mam ochoty na ciastka @Frescco

Nie, Może @Michu?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lucjusz: “Jak wy możecie bronić osób rozpowszechniających czyjeś zdjęcie? Co z tego, że to zdjęcie z facebooka czy instagrama. Prawnie macie rację, ale moralnie zachowujecie się tak samo żałośnie jak osoby, które nigdy się nie pokazały, a ustawiają czyjeś zdjęcia. Nie spodziewałem się tutaj takiej dzieciarni podniecającej się czyimś zdjęciami. ” Tutaj nie dogodzisz, czy bronisz oprawców czy ofiary to i tak ktoś Cię zaatakuje - nawet sama ofiara po której stronie stoisz

• Jednak się spóźniłam :x @SauBaar