Search Results

Search results 1-20 of 154.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Neka - - Diumar

Do awantur jestem zawsze pierwsza przecież

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Neka - - Etolin

Wszystkich zbanować i spokój będzie, tja...

Neka - - Diumar

Quote from Bryk: “Witam, mam takie małe pytanie czy toś kupował może z ISU Pakiet Przetrwania na Lodowej Ziemi , chodzi mi tu o tego jednorożca czy czas leci tylko wtedy gdy się na nim jeździ czy cały czas?” Miałam, czas leciał tylko jak się na nim siedziało

Neka - - Etolin

Szacun, dla nas już za zimno, w domu się chowamy. Śląsk taki mroźny

Neka - - Etolin

A ja z kolei nigdy nie miałam wymarzonego boczka, tylko wiecznie Khan. A koty są wredne.

Neka - - Etolin

Zacnie! nic tylko pozazdrościć szczęścia.

• pytanie do szamanow

Neka - - Archiwum

Przyznam, że ja na healerce odczuwałam różnice, 10 luda robiło robotę. Nie zamieniłabym tego na 12int 12zr.

Neka - - Diumar

Quote from PanZmao20: “Może gdy zobaczą kowala to zapomną o tym co było i razem będą wyzywać wspólnego wroga: )” Dobry pomysł! Taką postawę się ceni

Neka - - Etolin

E tam, mi nawet bycie GMem swojego czasu nie przyniosło szczęścia, szczeniak z ok. 30 i tak nie poleciał. Nie ma zmiłuj, drop to drop.

Neka - - Diumar

Quote from PanZmao20: “ustawcie sie za kowalem i wyjaśnijcie sobie wszystko w cztery oczy: )” Obawiam się, że miejsce powiązane ściśle z Kowalem może jedynie budzić agresję.

Neka - - Etolin

Panowie, bez dziecinnych sprzeczek. Już odzyskiwałam wiarę w dojrzałą postawę, konkursy, pozytywna atmosfera na forum...

Neka - - Diumar

To na swój sposób urocze, że nieważne ile czasu minie, ta dyskusja o surach jest jakimś cudem wciąż żywa.

Neka - - Etolin

Mante, Szczepan jest po prostu bardzo ciekawski.

Neka - - Etolin

Gorąco kibicuję tej inicjatywie.

Neka - - Etolin

Quote from Mr.WieszKto: “Szczepan a gdzie wysyłać fotki >? i która z Pań bierze udział ? bo już się pogubiłam . Zrob jakieś zestawienie uczestniczek .” Mam wrażenie, że z chętnymi jest trochę problem.

Neka - - Etolin

Nie dam się sprowokować

Neka - - Etolin

Quote from Szczepcio1: “To miss mokrego podkoszulka oceniana będzie tylko górną cześć garderoby :love:” Nie mogę robaczki, bo pokażę i zawału dostaniecie.

• Filmy dające do myslenia ?

Neka - - Hydepark

Wczoraj obejrzałam film Wróg w którym główną rolę zagrał Gyllenhaal. Z początku nieziemsko nudził (zawiera dużo niepasującej muzyki i gapienia się, o czym pisali i krytycy, i zwykli widzowie), ale w pewnym momencie rodzi pytania - rozdzieleni bliźniacy? Klony? Schizofrenia? Polecam, ale nie nastawiajcie się na szaloną akcję.

• Likan 35, 42 czy 55 zarobek.

Neka - - Archiwum

Dobre skille + dobre EQ i najlepszy drop z tych wspomnianych leciał mi na 42. Odłamki z kolei zacnie w DT swojego czasu leciały.

Neka - - Diumar

Quote from MasterSura: “zapraszam pod DT, a pod DT każdy wie jak było (brak 1 lvli) :)” A ja widywałam takich wytrwałych co i pod DT dobiegali 1 lvlem Zwinka, fioletowa pota i jazda