Search Results

Search results 1-20 of 71.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Potworne Trio

grzedzikk - - Pytania i Wskazówki

Quote from Misio337: “Według mnie wszyscy którzy narzekąją że topka powinna być usunięta to są osoby którzy sami tego nie mogą ogarnąć jak to układać żeby zdążyć i wgl ,dupa ich ściska że innym się udaje i mają złote. Kurde Kłócicie się o topkę,a co z topki osoby korzystają z nielegalnego oprogramowania na układanie czy co? Normalny sposób żeby się łatwiej grało. a że tym osobom którzy piszą dzień w dzień że nie oszukują że tacy święci i wgl.To po prostu mi się śmiać chce . A kto na schwytaj kró…

• Potworne Trio

Quote from BamMargera: “Uzbierałem już około 500 talii, ale rozegram je uczciwie i nie będę stosował krętackich myków. Generalnie ten event powinien być zdjęty po kliku dniach jak wyszło na jaw, że oszuści znaleźli obejście. ” Nie jesteś sam

• Item Shop - dyskusja

grzedzikk - - Porozmawiajmy o Metin2

kiedy nakładki?

• Potworne Trio

50/50 złota-srebrna bez dodatkowego oprogramowania

• ja też gram uczciwie tyle że we 2 osoby - prawie zawsze złota, wystarczy jednak że brak 2 osoby i tylko brąz dziwny event - denerwują te literki "B" przy przedmiotach których nie można sprzedać -zawalają miejsca.

• Potworne Trio

nie uzywam-okeyek tez sam ukladam uwazam ze to nieuczciwe w stosunku do samego siebie jesli chodzi o gf to mam to w ...

• Potworne Trio

czy tak do konca to jest legalne?

• Quote from Yovive: “Dla mnie smoka nie powinni zmieniać To chyba jedyny boss na którym w jednej godzinie może być jedno pt, a nie cała zgraja jak na innych. Jedyny boss, na którym jako tako jest rywalizacja. Jako tako bo zakazali bicia się na 5? min przed respem smoka i jak ktoś kogoś uderzy to może dostać bana Tak naprawdę kto chce ten smoka bić będzie. Wiadomo, że jedyni zbiją ich więcej, inni mniej, ale każdemu kiedyś uda się wejść Co do kluczy to na 120 lv klucze nie lecą wcale, albo max 1 (…

• Item Shop - dyskusja

grzedzikk - - Porozmawiajmy o Metin2

Rękawica złodzieja z IS to jest abonament gry na 1 miesiąc. Jeśli nie kupisz granie czytaj drop nie istnieje-koszt 100sm Czy to jeszcze darmowa gra? NIESTETY JUŻ NIE Coraz więcej GF robi by po prostu rzucić to w chol..we Chyba to już tylko sentyment mnie trzyma - jak długo? [ciach] Moderator Ascoran:Usunąłem offtop.

• Gdzie dropi stal ( przebudzenie )

grzedzikk - - Archiwum

w lesie dropłem,grocie ale najwięcej ze skrzyń-może dlatego że tam po 2sztuki leci

• Quote from SenNaJawie: “Quote from IreePlebS: “Quote from SenNaJawie: “1.5mld zl rocznie ” NIE WYDAJE MI SIĘ BY ZARABIALI W MILIARDACH ” to zle Ci sie wydaje;) ” te miliardy to pewnie waluta LIRY lub coś podobnego xd

• Gdzie dropi stal ( przebudzenie )

grzedzikk - - Archiwum

Na jotunie z władcy stal dropnięta + ze skrzyń dosć często po 2szt leci

• TEAM - Czy zostanie poprawiona stabilność gry mam na myśli: -po przejściu przez teleport - czarny ekran - konieczność odpalenia nowego metka -znikająca postać - konieczność odpalenia nowego metka w skrócie KONM -podczas włączenia postaci- postać zawiesza się -podnosi rękę i się zatrzymuje - KONM -podczas otwierania magazynu - KONM -po przejściu przez pierścień teleprtacji- KONM -po przejściu przez NPC - KONM wynikiem wszystkich tych "udogodnień" wczoraj straciliśmy po 5sztuk przepustek na lochy …

• Quote from Wiwek: “Smieszne jest to ze ludzie pisza ze na low lvlu nie da sie zarobic.. 30lvl i kopac rudy 3.2kk za lezki... a malo tego jest.. perly tak samo malo tego na shopach nieraz ciezko znalezc i nie ma na czym zarobic?? ” jest masa możliwości zarobku-wystarczy 2-4h nawet co 2 dzień poświęcić a zarobić można tyle że nie 1 100lvl pozazdrości

• Quote from MateoDropper: “Wymęczone 8k ... Czuję się jak trup xD ” albo bocenie , albo sam nie łowiłeś-układałeś albo liczysz ze starymi lub dokupionymi

• Ty... SenNaJawie Ty myślisz że bociaków nie stać na 18SM ??? to grubo sie mylisz oj grubo

• Event Rybacki wyłączony?

grzedzikk - - Archiwum

ja widziałem jak jeden gosc na prad lowil...

• a ta turcja łowi i ma puzle?

• hehe ciekawe ile kudzikiów sm wykupilo na flaczki z ryby.. i na darmo

• a co z ziemiami maja robic?