Search Results

Search results 1-20 of 132.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

LordzikDST - - Dyskusje Etolin

Czytam te wasze spuścizny od fuzji i doszedłem do wniosku, że powinniście wyjść czasem z domu xD

• Rozmowy serwera Etolin

LordzikDST - - Dyskusje Etolin

Quote from Maibuu: “Prosiłbym dobrze poinformowane osoby o informację czy gildie Irre i IrreVerdi są ze sobą jakoś powiązane czy jedna to podróba drugiej? A jeśli są powiązane, to w jaki sposób? Ta druga to dropki ? Akademia? ” gildia Irre ma swoje ,,pod gildie''. Każdaz nich ma pierwsze cztery litery gildii. A to sa gildię w których ludzie w małych grupach biją sobie meley

• Rozmowy konTROLLowane Andros

LordzikDST - - Andros

Quote from CardinaleLeJiin: “Ty się moimi miłościami nie przejmuj (nie ta to inna, nie inna to kolejna) Martw się lepiej o swoja dawną miłość kaszmylie która na dobrą sprawę mogła by być twoja matką. Zacznij już latać po serwerach i zbierać ip tes'ów, żebyś mógł od razu po fuzji większym od siebie koxom czyli 98% nowego serwera wylizać rowa jak to masz w zwyczaju. ” Uczepiłes sie tej KASTYLII, a sam wiesz ze nie gram z nia od przeszło 3 lat. Może Ty powiesz co tam u Pauliny (Ufolka)? Bo slyszale…

LordzikDST - - Andros

I wybacz, ale z byle kim sie nie wdaje w dyskusje

LordzikDST - - Andros

Żyj sobie dalej w swojej bajce hipokytko

LordzikDST - - Andros

Quote from CardinaleLeJiin: “Quote from LuckyLack: “Doczekaliście się fuzji! gratulacje ” Przyłączam się do gratulacji będziecie mieli zabawe xDAle i przy okazji nadarza się okazja dla największych lizod...ów na androsie znów będą w swoim żywiole latania po ts'ach i błagania o litość i dogadywania się co nie @LordzikDST Jak byś zapomniał to Jarosław aka @LuckyLack ci przypomni jak byłeś częstym gościem na ts u oloigarchów Quote from Lorint.: “Dlatego Andros trafił najlepiej jak mógł, trzy potężn…

LordzikDST - - Andros

Ale bym zjadł takiego ofensywnego kebsiura na frytach ;P

LordzikDST - - Andros

miano największego ksuja otrzymuje postać...... LI3r4 !!!!!!

LordzikDST - - Andros

Jak tam blaski Andros ? Naksuli sie ?

LordzikDST - - Andros

Quote from gacekk38: “i ostatni nie musze Tobie nic tłumaczyć.Zdecydowanie wole czas spedzic nie przed pudlem szkoda jednak tych chwil ktore moglo by sie spożytkować zupelnie inaczej z sensem niz brnąć w to wirtualne bagno bagno bo ma to do siebie ze wciaga i tylko wielka sila woli mozesz sie z tego wydostać Devil powaga tu nie masz sie z czego podsmiewac bo to to samo jak by sie tanacy smial przeanalizuj te kilka slow o tonacym i pomyśl oczywiscie z mojej strony nic co ma na celu obrazić Twoja …

LordzikDST - - Andros

Siema. O boziu jak mnie tu dawno nie było xd Żyje ktoś jeszcze na tej grze ?

LordzikDST - - Andros

Pezi daj sobie spokój, nie przegadasz

LordzikDST - - Andros

Dla wszystkich graczy bez wyjątków wrogom i przyjaciołom życzę pogodnych wesołych świąt Wielkanocnych, mokrego dyngusa smacznego jajka i wszystkiego co najlepsze

LordzikDST - - Andros

Drop z tych metinów to jest dramaat

LordzikDST - - Andros

Andros odbjur !!!

LordzikDST - - Andros

dziękuję za wyjaśnienie #zaorane po raz drugi.

LordzikDST - - Andros

Oczyszczanie z czerwonych przeszło na pozostałe królestwa i wszyscy są objęci kwarantanna

LordzikDST - - Andros

wdawać się z Tobą w dyskusję to już wolę barana w ścianę ciach Elo czapka na uszy ps. SrarBlade powiedział Ci czystą prawdę i tak Cię to uszczypało ze Ci piana poszła. #zaorane Moderator Bayek:Połączyłem posty oraz usunąłem pseudocenzure

LordzikDST - - Andros

Quote from Motocykl101010: “Quote from LordzikDST: “Quote from Motocykl101010: “mam woja 90 lvl body jakieś eq pvm jest ” jak masz jakieś eq to chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby bicie metkow na nowych mapach, sprzedawanie bodzi pd pelek itp. Jak.masz szamanke to zbieraj na nią odłamki, a bronie które lecą z metkow i bossów sprzedawaj u handlarki ” No to już wiem co robić a jeszcze mam kilka pytań zanim cokolwiek zacznę otóż :1. Jakie Królestwo wybrać? Chodzi mi o to które jest najbardziej roz…

LordzikDST - - Andros

Moderator pewnie czytał te twoje farmazony ze wcześniejszych stron XXXX i teraz pewnie pisze wypowiedzenie