Search Results

Search results 1-20 of 361.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Darek-Pogrom: “przezabawny jestes kto szuka u kogo atencji? hipokryto ” ty szukaj lepiej eq mixie, dosyć wycia na forum. Może w końcu oddasz wony za przegrany zakład ” Chciałem tylko przypomnieć, że jeszcze się nie wypłaciłeś. Nie mówiąc już o skasowaniu postaci bo okazało się, że nie jest Twoja. 1kkrn95.jpg

• Quote from WladcaForum: “@Darek-Pogrom co Ty taki Cichy? ” Cichy Dariusz jakie to trafne.

• Quote from WegielWBucie: “Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Lexio: “Kiedy zjezdzasz do Polski? Musze zawitac do Szkocji. ” Informowaliśmy Cie, że nie otwieramy schroniska dla psów. ” Quote from WladcaForum: “Chusteczkę? ” ” A co, smutno wam, że psa nie przyjmiemy?

• Quote from Lexio: “Kiedy zjezdzasz do Polski? Musze zawitac do Szkocji. ” Informowaliśmy Cie, że nie otwieramy schroniska dla psów.

• Wspominała Coś, że potrzebujesz na rehabilitacje i rekonwalescencje bo z takim ryjem to nawet Mrauka Cie zostawiła a przyjaźni to szukałeś wśród pixelowych postaci stąd do niej pisałes.

• Quote from Lexio: “ja slyszalem, ze ma troche drobnych i przyszedl Was wszystkich kupic. Zlitowal sie nad Twoja rodzina, ktora od kilku miesiecy je jedzenie dla psow ” Darek lajkuje Twoje posty a sam postać musiał oddać bo już za duze kredo było. Z nas trzech to i tak ja mam nadal eq do PVP i mogę zawalczyć z wami w każdej chwili. A Ty Lexio? Poco sprzedałeś eq? Może jednak prawda. PS: Twój Stary coraz więcej siedzi u nas na tsie.

• Quote from Lexio: “slyszalem, ze to Twoje dzieci domagajace sie czegos do jedzenia, ktorego nie dostana bo dopiero teraz provident zostal splacony i pierwszenstwo ma kwestia zrobienia eq ” Znasz to z doświadczenia dlatego tata kazał Ci skończyć grę i sprzedać eq? Nie mierz innych swoją miara. Poza tym co ja poradze, że Twój stary zawitał do nas na tsa by splacić Twoje długi a przy okazji wyjaśnił cykade.

• Quote from Lexio: “A to jakas wazna osoba, ktora trzeba znac xD? Czy zwykly pionek bedacy krowa do dojenia dla gfu, ktory mysli ze pikselami podbije caly swiat xd? ” To Twój stary nie kojarzysz głosu? gMo593j.png Quote from Darek-Pogrom: “nie chcialo mi sie calego tego ogladac @Stach007Wetar mowisz ze masz nagrane jak mnie bijesz 5k z hita na swoim szamanie(w mentala na ktorym byl szafir 3x abs szaman sura ninja) mozesz je udostepnic? "demon wrzucil ss jak pogrom dostal 7k" wrzuciles baranie 5.5…

• Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Ata, pochwalcie się kto jest tym elokwentnym graczem tak "kurturalnie" rozmawiającym z cykladą? + ja wam gratuluje xD ten metin wam mózgi wypalił xD ta cała rozmowa to jakiś cyrk xD ” Nie znasz Metina jeżeli nie znasz tego głosu.

• Quote from Cykada3301: “masz 20k w kredo XD ” Powstanie nowa miłość. Cykada i Pogrom jak kiedyś Kriszna. PS: Nie zapomnij zrobić sobie dziary z jego nickiem

• Quote from SZELEMINATOR: “Dzisiaj sobota czy Saturday? ” A moze Samstag?

• Quote from Lorint.: “@Mordetis To Schizofrenik wysyłaj filmik z biciem żółwia w twoim wykonaniu, możesz mi go wysłać na PW, jeśli nie chcesz go tutaj wysyłać. Dzisiaj specjalnie dla Ciebie zaloguje się do gry i zbije tego olbrzymiego żółwia bez jakiegokolwiek odpalu, co lepsza o wiele szybciej od Ciebie. P.S: Ma ktoś pożyczyć mocna broń na czas trwania tego wyzwania? ” Filmik był dodany na forum, było go obejrzeć dokładnie a nie ośmieszać się, że śmiałeś się z czegoś czego nie było. Jak dla mnie…

• Quote from Lorint.: “A rok temu gadałeś, że masz jedno z topowych eq. Teraz gadasz, że miałeś drewniane eq. Czyli topka to w drewnianym eq lata? Miałem niezły ubaw gdy zabijałeś tego żółwia na full isie XDDDDDDD. Spokojnie Igor poczekam na Ciebie i wtedy tego żółwia uroczyście ubiję. ” Lorint jak ja biłem 70% czasu tego zółtwia bez ducha i przywołanego peta bo tak się "przygotowalem". Nawet nie wiedziałem ile w niego uderzę. No ale masz racje. Na tsie mieliśmy ubaw gdy biłem i później jak zbiera…

• Quote from Lorint.: “Dmg przed aktualizacją polimorfii. Teraz z takim odpalem i takim eq na poli uderzyłby znacznie mniej. ” Ciekawe bo bije więcej, ah zapomniałem że rok temu to eq było z drewna i inne możliwości.

• Quote from Cykada3301: “A żeby wam się lepiej spało youtube.com/watch?v=tZnZppTJWdo&feature=youtu.be Wiecie co macie robić xd ” Nie no fajnie tam bijesz dobry dmg z buta ale taki masz efekt rok po naszej produkcji? Niezbyt rozumiem czym się tu chwalisz. youtu.be/Dt3KWGMk9fs

• Quote from Lorint.: “Widzę, że ten żółw ciągle ci chodzi po głowie Specjalnie dla Ciebie zbije tego żółwia bronią na 1lvl, żeby pokazać, że nie potrzebuję odpalu, aby takiego żółwia rozłożyć na łopatki. Jeżeli jesteś chętny mam kolejny challenge dla Ciebie ” Pierw wykonaj swojego i zbij go szybciej niż ja.

• Quote from Lorint.: “Irre cała gildia nie zbiło xd ” Ty nawet żółwia nie potrafisz zbić.

• Irre nie ma kolegów a mimo to jest największa gildią. Irre nie ma zasad dlatego jest najdłużej funkcjonującą gildią obecnych czasów. Irre to leszcze dlatego każdy boi się wziąć wojnę gildii. Irre to grupa ludzi mimo, że nie ma kolegów. Kurde wszystko wszystkiemu zaprzecza. W Irre jest jedno eq a na zadymach każdy jest ubrany. Irre to biedaki a jednak wszyscy mają kredyt na eq i zdolność kredytową. Ah te Irre

• Starając się być mądry pokazałeś, że nie jesteś. Gratulacje. Quote from Darek-Pogrom: “Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Darek-Pogrom: “@Mordetis To Schizofrenik jak myslisz do twarzy mi bedzie? imgur.com/a/tJLJos7 ps @Puurpurowy dzieki, i nigdy ci tego nie zapomne pondro ” Raczej dziwnie będziesz wyglądać z tym na twarzy. Widzę szukasz i szukasz mojego zainteresowana. ” lap bo widze czytanie ze zrozumieniem dalej ciezko ci idziewsjp.pl/do_druku.php?id_hasla=20679&id_znaczenia=476…

• Quote from Darek-Pogrom: “@Mordetis To Schizofrenik jak myslisz do twarzy mi bedzie? imgur.com/a/tJLJos7 ps @Puurpurowy dzieki, i nigdy ci tego nie zapomne pondro ” Raczej dziwnie będziesz wyglądać z tym na twarzy. Widzę szukasz i szukasz mojego zainteresowana.