Search Results

Search results 1-20 of 65.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Razr - - Gry i zabawy

Jak psujesz, to ja też psuję! Nie! @SauBaar ?

Razr - - Gry i zabawy

Tak! Znów @SauBaar ?

Razr - - Gry i zabawy

Nie! To może teraz @Lunaya

Razr - - Gry i zabawy

Tak! @Santonia przyłącz się

Razr - - Gry i zabawy

Udało się! @Ascoran dawaj!

Razr - - Gry i zabawy

A nie, bo ja. Teraz @Dasha

Razr - - Gry i zabawy

Może być, Znów @Mleeko?

• Serwisy niedostępne

Razr - - Archiwum

Zgadza się, taka informacja powinna się pojawić, mój błąd, że tak późno -> KLIK. Złośliwość w postaci dalszej części Twojej wiadomości pozwolę sobie pominąć Miłej niedzieli!

• Cześć, Od kilku dni nasza sieć IRC nie działa poprawnie. Jeden z ważniejszych serwerów sieci uległ awarii. Usterka została zgłoszona tuż po jej wykryciu i trwają prace nad jej wyeliminowaniem, ale nie mam możliwości precyzyjnie określić kiedy zostanie ona usunięta. Proszę o cierpliwość, postaramy się jak najszybciej usunąć problem.

• Serwisy niedostępne

Razr - - Archiwum

Trwają prace nad przywróceniem jednego z serwerów, na którym znajdują się serwisy sieci, jak również strony głównej sieci OnlineGamesNet. Z uwagi na fakt, że jest to usterka sprzętowa jednego z serwerów nie potrafię jednoznacznie oszacować kiedy dokładnie usługi będą działać jak wcześniej. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

• Zmiany w grze - dyskusja

Razr - - Porozmawiajmy o Metin2

No nie, to nie jest to samo. Istnieje wiele platform, które umożliwiają ich użytkowanie po rejestracji a to nie znaczy tyle samo co "zapłać 200PLN". To nie gra słówek, a zasadnicza różnica warunku, który musisz spełnić. Tak czy inaczej, szanuję chęć wciągnięcia mnie w dyskusję nietrafionymi porównaniami Jakbym był potrzebny to się pewnie jeszcze kiedyś wynurzę z IRC i napiszę coś w razie konieczności. Trzymajcie się!

Kwestia nazewnictwa. Użytkownik, który nie posiada specjalnych uprawnień do kanałów może być randomowym użytkownikiem. Technicznie rzecz biorąc utworzone konto na IRC nie świadczy o tym, że ktoś jest codziennym użytkownikiem. Pomijając nazewnictwo i spieranie się o słówka: Każdy może wejść na IRC i kanał #Metin2.pl pod warunkiem, że utworzy konto i się na nie zaloguje.

Quote from Bellatrix: “Jak to wejść na IRC? Przecież randomowy użytkownik nie może wejść na IRC. Komu mydlisz oczy. Pisałem o tym wcześniej. Jaja sobie robisz? ” Randomowy użytkownik może wejść na IRC pod warunkiem, że zaloguje się na konto, które może sobie zarejestrować TUTAJ. Nie widzę problemu w wejściu na kanał będąc zalogowanym. Quote from KliczeK: “Quote from Santonia: “Zapraszamy więc do rejestracji konta na irc, bo zarejestrowane konto jest to dla nas forma przedstawienia się. ” Rejestr…

• Czołem Kibice! Przygotowaliśmy dla Was nowe kanały poświęcone tegorocznym Mistrzostwom Świata w piłce nożnej, które rozgrywane są w Rosji. Możecie na nich podyskutować na temat meczów, wymieniać się opiniami na ich temat, czy typować zwycięzców! Kanał międzynarodowy, na którym rozmawiamy po angielsku - #WC2018 Istnieje także kanał specjalnie dla Polaków, gdzie możemy rozmawiać w naszym języku - #WC2018.pl Na powyższych kanałach oczywiście obowiązuje regulamin sieci OnlineGamesNet. Jak wejść na k…

• Tragedia z FPS'ami

Razr - - Archiwum

Jak przedstawia się obciążenie CPU/GPU/RAM/dysków w momencie wystąpienia problemu? Sprawdzisz je w zakładce Wydajność w Menedżerze zadań(Windows 10). W zakładce Procesy widać, który proces zjada najwięcej zasobów(jeżeli w ogóle coś takiego występuje)? W aplikacji "config" w folderze Metin2 jak wygląda konfiguracja?

• Chat na forum

Razr - - Archiwum

IRC możne bardzo łatwo zlokalizować nie wchodząc w żaden dział na forum. Wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk: 718133f7d04e4900a6280b7d745cb441.png Do tego, przy odrobinie szczęścia(jeśli aktualnie ktoś, kto może Ci pomóc jest dostępny) otrzymać możesz informacje z pierwszej ręki, bezpośrednio od członków Zespołu. Należy jedynie pamiętać o przestrzeganiu zasad panujących na IRC

• Rozdzielczość 1920x1080

Razr - - Archiwum

Hej, Spróbuj zainstalować przede wszystkim sterownik do zintegrowanej z procesorem grafiki Intel HD Graphics 530. Sterownik pobierz stąd. PO zainstalowaniu sterownika do zintegrowanej grafiki, pobierz TEN, czyli sterownik do dedykowanej grafiki nVidii. Jeśli zaktualizujesz obydwa sterowniki w podanej kolejności powinno wszystko śmigać.

• Wybór laptopa pod Metina

Razr - - Archiwum

Hej, Ja z kolei polecę ręcznie składany model polskiego producenta, którego sprzęt mam okazję użytkować. Producentem tym jest Hyperbook, natomiast model to N55. Komputery składane są ręcznie w siedzibie firmy, w konfiguracjach odpowiadających wymaganiom użytkownika(można stosować różne, nawet desktopowe(!) procesory a także inne komponenty) dlatego też ciężko określić dokładnie ceny urządzeń. Doskonale nadaje się do tego konfigurator na stronie producenta. Znalazłem konfigurację, która z pewnośc…

• U mnie domyślnie kilka istotnych pól w ustawieniach było niezaznaczonych i powodowało to ten sam błąd. Czy mógłbyś wrzucić screena z ustawień gry, gdzie zmieniasz rozdzielczość?

• Metin2.CREATE_NO_APPRIORATE_DEVICE

Razr - - Archiwum

Spróbuj pobrać TEN sterownik do grafiki i sprawdź, czy zadziała.