Search Results

Search results 1-10 of 10.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• witam wszystkich Zajrzałam do gry, zobaczyć ten reklamowany przez wezben event i niestety uważam, że jest to strata mojego czasu. Dropiłam wojką 95 lvl na lemurach i w ciągu godziny z rękawicą z IS wydropiłam 18 kart. Powiem tak, ja nie mam czasu na całodzienną grę - jeżeli inni mają, to im zazdroszczę - ja mam pracę i rodzinę, a do gry wchodzę na 3-4 h jak mam chwilę wolnego czasu, aby się "pobawić". Ponieważ mam porównanie do innych gier i do trwających tam świątecznych eventów to uważam, że n…

• Postać

Fionka - - Archiwum

ciekawa postać to body, dynamiczny, dobry do dropu i w pvp daje radę, no ale dla ciebie za drogi xD to może weź tanią postać szamana? ku masz tanie, raz dwa mu wbijesz skile xD

• Co będzie najmocniejsze do PVP?

Fionka - - Archiwum

proponuję BM, jest świetny w PVP, pamiętaj o kamieniu antymagii do zbroi, teraz postacie magiczne dzięki tym kamyczkom dostały ładnego powera, także polecam

• zwierzak pajak

Fionka - - Archiwum

oki, dzięki wielkie

• zwierzak pajak

Fionka - - Archiwum

jeden i drugi co 5 lvl 0,5-0,6 przyrosty ma

• zwierzak pajak

Fionka - - Archiwum

Proszę o radę i pomoc, którego pająka opłaca się przekształcać na 41 lvl? Jeden ma 5,9 pz, ale jest na 6 dni, a drugi 5,6 pz i jest na 10 dni? Dzięki

• Zmiany w grze - dyskusja

Fionka - - Porozmawiajmy o Metin2

mam pytanko, gdzie będzie wejście do nowego lochu dla poziomów 95+? z jakiej mapy będzie dostępny loch? grota jest dostępna z doliny orków a korzenie zła? pytam bo nie byłam na becie, a czytam że będzie nowa mapa...

• Zmiany w grze - dyskusja

Fionka - - Porozmawiajmy o Metin2

mam pytanko, od czego zależy, że jedna małpka jest duża druga mała? w grze chodzą same malutkie, a mnie się wykluła z jajka większa ?? czy coś mi się zbugowało, czy one są różnych rozmiarów?

• Problemy z klientem miganie ekranu itp

Fionka - - Archiwum

Dzięki forsyth, zrobiłam tak jak mówisz i teraz jest elegancko, odinstalowałam najnowsze sterowniki, karta jest na tych starszych i nie mam już z grą problemów. Nie rozumiem tylko dlaczego do tej pory było ok i teraz się posypało. Ja niczego nie instalowałam odnośnie sterowników, miałam te same co wcześniej, może coś w patchu metina dodali, że przestało działać?

• Problemy z klientem miganie ekranu itp

Fionka - - Archiwum

Dołączam się do poprzedników, mam ten sam problem, klient uruchamia się normalnie, po przejściu do okna z wyborem serwerów - okno miga, nie można wybrać serwera i pojawiają się dziwne piksele, jakieś szare prostokąty, kwadraty ... Dziś rano nie miałam tego problemu, metin pięknie chodził jak zawsze, po południu i u mnie pojawił się ten sam problem, proszę o pomoc. Komputer Lenovo, od ponad roku gra jest na nim zainstalowana i nie było z nią problemu aż do teraz. Procesor Intel Core i7-4700MQ CPU…