Search Results

Search results 1-20 of 115.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Twixmax - - Dyskusje Etolin

Quote from Kogazu: “Quote from Twixmax: “@Art @Ingolf @Santonia Odwołanie trzeba na każde konto oddzielnie pisać xD? ” No a jak myślisz ?? Na 1000% musisz oddzielnie pisać bo jak mają zweryfikować czy to są twoje postki czy kogoś innego z tym samym IP ” No tak ale póki co tylko Główne mi odbanowali

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “Quote from Twixmax: “5 lat gry i Po prostu ban jakby liścia strzelił ” Ciesz się, odzyskałeś życie ” no ciesze się ale moje dropy i sklepy dalej zbanowane xd

• Rozmowy serwera Etolin

@Art @Ingolf @Santonia Odwołanie trzeba na każde konto oddzielnie pisać xD?

• Rozmowy serwera Etolin

Będzie beka jak na każde konto oddzielne odwołanie trzeba XD To mi to chyba z rok zajmie

• Rozmowy serwera Etolin

Ale póki co widzę że odbanowali mi tylko główne konto a reszta to może w trakcie xD Poczekam

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Testosteron: “Quote from Twixmax: “Ogłaszam iż odbanowali mnie Dziękuję wszystkim za pomoc. ” Tak szybko? :O ” Widzisz wystarczy Nagłośnic sprawę i się udało

• Rozmowy serwera Etolin

Ogłaszam iż odbanowali mnie Dziękuję wszystkim za pomoc.

• @Beatles @Lorint. Ogłaszam iż odbanowali mnie Dziękuję wszystkim za pomoc.

• Quote from Santonia: “Quote from Supreme: “@Art @Santonia @Ingolf @Smoczyca Jesteście świadomi tego, że w ostatnich tygodniach wielu graczy wyłapało bany, które CZĘSTO były niesprawiedliwie przyznane? I że jest to problem, który niejako doskwiera społeczności graczy, którą się opiekujecie? ” Jeśli ktoś otrzymał bana, to należy wysłać odwołanie. Dokładamy wszelkich starań by niesprawiedliwe bany nie były nakładane a kontaktowanie się z nami poprzez system support a nie przez forum skraca czas ocz…

• Rozmowy serwera Etolin

@Beatles spoko Dzięki

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “agbserver.gameforge.com/plPL-Imprint-Metin2.html Powodzenia. ” Dzięki wielkie

• Rozmowy serwera Etolin

@Beatles Moge ci kopie plików zrobić jak chcesz Ale Nawet mnie w grze nie było a o 11.54 przyszło na emaila że pobanowali mi konta. @Lorint. Gdzie można wysłać Wiadomość do dystrybutora? Bo ja nigdy nie wysyłałem i nwm gdzie można xd

• Rozmowy serwera Etolin

cały ten tydzień to ja tylko shopy wystawiałem

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Beatles: “Quote from Twixmax: “Quote from Beatles: “@Twixmax a używałeś może makr z klawiatury albo myszy w grze? Wcale bym się nie zdziwił jakbyś za to perma wyrwał bo system uznał to jako nielegalne oprogramowanie. Na makro idzie ustawić nawet wpisywanie automatyczne loginu i hasła do konta, które wylogowyujemy dosyć często. Usunięcie zmiany Chanel już graczy do różnych pomysłów wyciąga. Używanie makr w grach jest legalne ” Nie nic takiego nie używałem ” Nie mam pojęcia już co mogło…

• Rozmowy serwera Etolin

Ostatnio to tylko sklepy wystawiałem nic nie gralem bo czasu nie miałem

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Beatles: “@Twixmax a używałeś może makr z klawiatury albo myszy w grze? Wcale bym się nie zdziwił jakbyś za to perma wyrwał bo system uznał to jako nielegalne oprogramowanie. Na makro idzie ustawić nawet wpisywanie automatyczne loginu i hasła do konta, które wylogowyujemy dosyć często. Usunięcie zmiany Chanel już graczy do różnych pomysłów wyciąga. Używanie makr w grach jest legalne ” Nie nic takiego nie używałem

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “@Twixmax jeżeli faktycznie jesteś niewinny to polecam ci bezpośrednio wysłać pismo do dystrybutora oprogramowania, zajmujący się zabezpieczeniem w grze i tam dowiedzieć się o szczegóły otrzymania blokady konta. Niestety bez znajomości języka angielskiego/niemieckiego się nie odbędzie Jeżeli chodzi o ban volation, jest on automatycznie wręczany za używanie nielegalnego oprogramowania w grze. ” I wiesz co mam znajomości w niemczech ,zaraz mi przetłumaczy i napisze to dystrybut…

• Rozmowy serwera Etolin

Nie no po prostu to sie w głowie nie mieści ,Oczywiście na żadna pomoc Kochanego Teamu nie ma co liczyć Mi się wydaje że Te THC to jest za to że w is nie płacisz bo od 5 miesiecy ani zł nie wydaŁem na Is

• Rozmowy serwera Etolin

Wiecie co nie zdziwie się jak zaraz na forum dostane bana

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from /Zuriel/: “Najgorsze, że grasz sobie spokojnie, nagle cyk Perm od systemu i nie możesz się od niego odwołać Zaczynam się bac o swoje konta... ” To jest żałosne że nawet w grze nie byłem a wszystkie Konta zbanowali.