Search Results

Search results 1-20 of 438.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• youtu.be/cDXTA5khOPI @Ingolf @Art A kiedy usuną to "coś"?

• Item Shop - dyskusja

Rawness` - - Porozmawiajmy o Metin2

Kupiłem przed momentem w IS "Transfer Bonusów" i wszystko było ok, a teraz chciałem zakupić drugą sztukę i nie mam ich już w IS (Na innych kontach są normalnie). Wiecie może czy to celowy zabieg czy błąd? Miał ktoś podobną sytuacje, że mógł zakupić tylko 1 szt?

• Item Shop - dyskusja

Quote from IdeNaZywiol: “@Ascoran Oferta na jutro pewniaczek, dobrze przetłumaczona? Można się wstrzymać dobę z zakupem peta? ” Na niemieckim forum jest to samo.

• Item Shop - dyskusja

1png_qseaqxq.png Sprawdzał ktoś czy faktycznie ten pet jest zdatny do handlu?

• Item Shop - dyskusja

Wiadomo czy te szaty są zdatne do handlu?

• Filmiki Rubinum

Rawness` - - Dyskusje Rubinum

youtube.com/watch?v=1Zs-Qyw72D0

• Item Shop - dyskusja

18856688926622991695.jpg Dla ciekawskich poszło tylko/aż 250SM. Wierzch jest na 48H jazdy :x

• Filmiki serwera Etolin

Rawness` - - Dyskusje Etolin

youtube.com/watch?v=XyX_08cnVEY

• Quote from Testosteron: “ - Usunięto błąd umiejętności Deszcz Strzał Ktoś coś może więcej powiedzieć w tym temacie? ” Chyba brak tekstury 78007961524426833810.png

• Quote from Art: “Nowa aktualizacja umożliwia dalsze wzmacnianie wyposażenia. 6. i 7. bonus zapewnią w walce dodatkową moc! WYMAGANIA - Dodanie 6. bonusu jest możliwe tylko wtedy, gdy dany przedmiot posiada już 5. bonus. - Dodanie 7. bonusu wymaga, by przedmiot miał już 6. bonus. ” XDDD1q23.png Ciekawe jakie bony tam wchodzą

• Quote from Art: “6. i 7. bonus Dodajcie do swojego wyposażenia nowe bonusy, czyniąc je jeszcze potężniejszym: 6. i 7. ” Niby 18 kwietnia, a brzmi jak 1 XD

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=DqeUflY_pLo Moderator Ascoran:Poprawiłem wyświetlanie filmiku.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from Rawness`: “Mam co robić, więc jakbym miał odpisywać na każdy twój post to by mi życia brakło ( ͡° ͜ʖ ͡°) ” I tak go nie masz, więc co ci szkodzi? Już raz ci napisałam: Byłam na discordzie - paszcza cicho, tylko na forum kozaka zgrywasz. Żałosny jesteś typie i tyle. Niefajnego dnia! ” Bo nie przychodziłem do Ciebie na discorda tylko do innych? xD Wzajemnie ♥⌒ヽ( ͡° ε ͡°)

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from Rawness`: “Quote from Eylis: “Quote from Beatles: “Like to nie problem. Jedynie Lori może coś sobie zrobić jak to zobaczy ” CZEKAŁAM AŻ KTOŚ TO NAPISZE XD@Lori mamy się bać o Ciebie? ” Mam wrażenie, że nie tylko on może nie przeżyć tej przerwy od forum ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ” A ja mam wrażenie, że masz coś z głową nie tak skoro odnosisz się do każdego mojego postu na forum od X czasu ” Mam co robić, więc jakbym miał odpisywać na każdy twój post to by mi życia brakło ( ͡° ͜ʖ ͡…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from Beatles: “Like to nie problem. Jedynie Lori może coś sobie zrobić jak to zobaczy ” CZEKAŁAM AŻ KTOŚ TO NAPISZE XD@Lori mamy się bać o Ciebie? ” Mam wrażenie, że nie tylko on może nie przeżyć tej przerwy od forum ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

• Jakiej muzy słuchacie?

Rawness` - - Hydepark

youtu.be/vUJFz8Aok6M

• Quote from Bishu95: “ranking sie nie zaktualizowal bo go zamkneli ale jesli do 31.01 osiagniesz odpowiednia ilosc questow to transferu postaci to spokojnie ja przeniesiesz przy czym dostaniesz kody za questy tylko za ranking do 16.01 10:00 ” no dobra, ale z jakim stanem zaliczonych questów ranking pod nagrody został zamknięty? Z tyloma ile rzeczywiście było zrobionych na postaci czy tyle ile pokazuje ten zacofany ranking.. Do 10:00 16.01 był czas na zrobienie questów by dostać nagrody i do tego …

• Quote from Art: “Quote from Tujka: “ale dalej nie wiem czy te 500 miejsc to chodzi o ranking misji czy lvli? A może oba? ” Oba rankingi dotyczą questów. ” Jak wygląda dostarczanie nagród w przypadku gdy ranking questów do dnia dzisiejszego się nie zaktualizował? 14.01 miałem według rankingu zrobione 46 questów, zrobiłem +/-25 questów PRZED 16.01 i GODZINĄ 10:00. A ranking teraz pokazuje mi, że mam wykonane 45 misji? :V

• Quote from Altezza: “Quote from Beatles: “Quote from Rawness`: “Quote from IamLegend: “Chyba stałem sie niewygodny dla kogos albo nie wiem, bo dostalem bana na jemiole za powiązania XDDDDDDDDDDDDDDDD do 30 stycznia nie wiem czy sie smiac czy plakac, ale to jest zalosne... Edit: chyba wiem dlaczego teraz jest masa blokad za powiązania . Znając kogoś maila możemy założyc normalnie konto , bo teraz przeciez nie trzeba potwierdzać maila i jeśli kogos nie lubimy to mozemy chamsko włączyć bota i oczyw…

• Quote from zybekmk: “Dostalem odpowiedz po ponad 2 dniach i napiali mi ze ban jest słuszny i że to moje konto (Fiksa). Tylko ja nadal nie znam owego konta … Jak to udowodnić ? Teraz bądź tu mądry Kolejne moje pytanie ; Postac na jemiole (zbanowana) to postac 105 lvl pancerz+9 i wgl. blokada na konto nałozona do 22.01.2019. Czas jemioły to 16.01.2019. A ja się pytam co z moim eq , postacią , nagrodami ? Czy wszystko trafi szlag? ” Ja (ThayeTase, Jemioła kojarzy) dostałem bana za to samo co Zubek.…