Search Results

Search results 1-20 of 437.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

RevWolt - - Porozmawiajmy o Metin2

Tylko na 15dni, oj widać chcą jeszcze troszkę interesu ubić na transferze.

• Potworne Trio

RevWolt - - Pytania i Wskazówki

OWU jasno mówi że za to nie ma banów bo oprogramowanie nie ingeruje w pliki gry to jedno. Druga sprawa to te "oszustwa" to taka skromna odpłata za to co GF robiło robi i robić będzie w stosunku do graczy niszcząc tą grę.

• Item Shop - dyskusja

RevWolt - - Porozmawiajmy o Metin2

@Ingolf @Ascoran, ostatnio ledwo ledwo się udało, pasowałoby jutro.

• Potworne Trio

@Mentosx2 Co to znaczy angażują się w event? Janek przyjdzie z pracy wydropii tylko 5 talii dziennie bo na więcej nie ma czasu a w nagrodę że jest szybki dostanie coś extra. Spójrz na to z innej strony, przyjdzie taki Seba bez pracy bo od Karyny ma 500+, nadropi dziennie 100-200 talii i co jak ma ktoś z nim rywalizować... zwolnić się z pracy? Nagroda za czas jest ok bo KAŻDY kto bierze udział ma szansę zdobyć pierwszą nagrodę inaczej ta byłaby zarezerwowana dla nałogowych graczy. Ja rozumiem gra…

• Potworne Trio

Quote from Mentosx2: “ranking jest do bani, powinni zrobić aby to działało od tego kto ile już tali ułożył a nie jakiś śmieszny czas. i normalne nagrody za TOP'ke a nie jakieś syfiaste złote pudła potwora ... ” Weź pod uwagę fakt że ranking został stworzony z myślą że nikt nie będzie nagrywać tego i farmić potężne ilości złotych szkat.

• Potworne Trio

Jak masz dobrą pamięć to idzie ułożyć.

• W pierwszych dniach faktycznie przebił zarobkowość blasków 3h=60w teraz to tylko 12w w 3h. Trzeba nadropić z 1000 sztuk i trzymać, albo otwierać na magiczne kamienie i alchemie.

• GF zarobi na rekawicy złodzieja i innych duperelach ułatwiających drop. Fakt faktem trochę yang ubędzie. Nagrywanie i tak bardzo ułatwia, ale i bez nagrywania wprawy gracz doszedlby do takiej wprawy by mieć same złote. Druga podpowiedź leci 2x wolniej, więc da się coś zapamiętać. Trzeba dropic bo warto, obrony Boga smoków mam na kilka dni ciągłego grania. Zastanawiam się co ulepszac kamieniami, bo niby ok ale smieciowe.

• GF jeszcze długo po evencie będzie dochodzić do siebie po tym jak gracze ich porobili ;p.

• Korzystanie z oprogramowania które ułatwia grę to oszustwo ale tylko jeśli takie oprogramowanie ingeruje w pilki gry. Nagrywanie wskazówki z programu który nie ingeruje w pliki gry jest według OWU legalne, więc tak to jest oszustwo ale nie jest karane (sam nagrywam i co :)).

• Pewnie standardowo, wymiana i drop podczas trwania eventu a otwierać da się zawsze.

• Eq jakie posiadam jest średnie, 29k pz 30 do pż w eq + jadeit, blok w tarczy 10 zbroja 8 i fenki chyba 10 + maska 5. Całe koło alchemii perf matowej, rubin wartość średnie obrona, szarfa 18 % fen+9, fms sr 43 i z ważniejszych to tyle. Do tego pet, boczek i manni troszkę roboty daję obrona boga smoków dzięki której nie wysypuje się na big spocie, tak to biegałem tylko po średnich spotach.

• Blaski też ładnie dropia, do 1.5k w godzinie na big sportach. Te spoty na filmie to 3x big, ale i na mniejszych czasami sypnie.

• Potworne Trio

Ja to robię tak, na 1 stronę eq dropię 5x paczek po 25 sztuk kart na podpowiedzi. Potem same układanie już zostaje, najlepiej gdzieś gdzie nie laguje a i od czasu do czasu też trzeba odlagować bo się zatnie. Im krótsze nagranie tym lepiej, dlatego warto nagrywać przed naciśnięciem TAK, nagranie max 2sek. Co ciekawe gdy użyjemy 2 podpowiedzi to zabierze nam 5 kart, ale też prędkość pokazywania kart będzie zmniejszona chyba o połowę. Jeśli chcesz dobry wynik to musisz bardzo szybko patrzeć na film…

• Wczoraj na luzie 45 tali w 2h z czego z 20 minut afk bo mi się tak średnio chciało dropic. Najwięcej ze spota miałem 13 kart, żeby zaoszczędzić czasu i lagow bije bez buffa. Dzisiaj nagram z 5 min film z samego drop. Widocznie tak mi drop idzie, samych blaskow przez 10h drop mam ponad 13k. Gdybym tylko wybijal to przez godzinę dam radę 40-50 tali. Moje minimum to dziennie 60 szkat, ewentualnie przez weekend osobno dropne 200. Szkoda że nie mam pierścienia i broni na 60, wtedy z krytem lekko 15k.…

• L4 dobry pomysł, ale urlop jest do odpoczynku. Nadrobi się w weekendy, raz na jakiś czas można przycisnąć by potem pół roku stać w m1

• Odpalone 2x obrona i 3 ma 18minut, 23 talie i 18 wolnych ale miałem jeszcze afk 10min więc tak tyle dropi. Gdybym tak na serio dropił to max 30-35 na godzinę tali.

• Mi na 60 przy 350% dropa poleciało ze spota max 10, teraz jadę na 2xbig i w 2 godziny mam jedną stronę eq tali + dobre pół godziny układania co daję średnio 2,5h godziny na 50-60 szkat złotych oczywiście. Gdybym tylko miał urlop i grał po min 8h dziennie z 15d ponad 1k wonów na jawie :).

• Teraz sklepik pokazuje od 2-7%, a główna postać do 50%.

• Włącza serwery i okaże się że jednak przez przypadek wyłącza się podpowiedzi albo cały event.