Search Results

Search results 1-20 of 353.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

KilerNo0bs - - Dyskusje Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Ata, to raczej ja powinienem się ciebie zapytać, bo na dymie bic 1,6k dechem to troszkę słabo jak na takiego "sławnego" wilka, panu demonowi nie będę odpowiadać, bo on zwyczajnie nie umie czytać proszę powiedź mu, że eq na pvp robię a nie na dym ” Każdy nic Ci nie bije, a to Ty leżysz cały czas. Jak to jest? ” Demon niby masz swoje własne EQ a pożyczone. Jak to jest?

• Zdarzyło się komuś żeby zniknęły wam zestawy do gry Tri > miałem 8 zestawów i przy zrobieniu 2 zestawu reszta zestawów zniknęła

• czyli generalnie opłaca się go trzymać 500 dni i wtedy masz dosyć dobrego peta który na 100lvl ma ok 25% pz. Chodziło mi że 1500 dni to już bardzo długo a nikt nie wie co gra przyniesie za tydzień miesiąc itd . Mam właśnie kilka perfektów i chyba zacznę to expic przy 500 dniach

• Trzymanie peta 3 lata trochę boli więc tak z ciekawości ile trzymałbyś peta żeby dał takie wartości 20+PZ ? 400 dni starczy czy min te 500? czy da coś jeżeli pet ma np 1500 dni?

• ile będzie miał pet PZ po mixie przy ponad 1200 dniach życia? i do ilu opłaca się czekać przed expieniem np perf nessie/meley żeby PZ było ponad 25%>?

• 4TBNR0r.png

• Rozmowy serwera Etolin

Smarki jest w stanie zrobić EQ szybciej niż ty pożyczyć od Arixona jeżeli jest tylko dostępne ... potrzebowaliście pogroma pół gildii żeby go ubić a ty do niego sapiesz gdzie nie masz polotu bo cię nie stać - cały demon człowiek o którym nigdy nikt nie słyszał w dodatku pożyczonym EQ Brawo ty ..

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Lucjusz: “Biliście się o tej 21 czy nie? Bo nie wiem czy czekać na klipy. ” redzi obs44li zbroje ” Odpuściliśmy przecież była Sobota.... Arixon zapowiadał zadymę a w efekcie końcowym bił się sam z własną gildią - mamy nadzieję że filmik nagrany z wyprawy. Demon pierdział po mutacji i w m1 nie dało się oddychać ... poza tym odpalił się w pożyczonym EQ i biegał koło Arixona udając że jest koxem .... niestety mu nie wyszło

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cannabisherr: “bedo te dymsy czy nie!? xD ” zapytaj @Nameczaner miał być z ekipą bo ponoć lubi zadymy i jest się z kim bić a kiler to tylko szczeka na forum a na zadymy nie chodzi bo słaby ..

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MinLee: “Quote from ItsDemonWolf: “jak juz o filmikach rozmawiamy to zapraszam do obczajenia jak konczy sie zmiana krolestwa aby "bic" irre xD [url='https://www.youtube.com/…atch?v=gLJHIZFTXPU&[/url] ” Bardzo fajny film szczególnie końcówka tzn. szybki atak Demona o wartości 605 DMG xd ” Demon jakbyś zmienił królestwo najpierw musiałbyś oddać pożyczone EQ a potem płakać z gleby bo sam nie znaczysz nic i zapewne nigdy nie będziesz. EQ/Alchemia której sam nie zrobisz z jasnych przyczyn …

• Quote from dotnet: “Quote from MocWpNaSpota: “2 dni temu pisalem o zlodziejach w polskim teamie a wczoraj ktos ukradl mi konto wp 115 na ktorym mialem cale eq likan wystawione na sklepie ... Eq warte sporo ... Dzis wiekszosc mojego eq stoi na sklepie... Sprawa zgloszona na support oraz na policje ” ” Miałem identyczny problem z kontem do którego nikt nigdy nie miał dostępu i nikt nie mógł wiedzieć że miałem pewną sumę wonów które zniknęły. Główny admin odpisał że z przyczyn technicznych nie jest…

• Pożegnania na Etolinie

Z dniem 28.7.19 postać KilerNoObs archer 115 nie jest już w moim posiadaniu !

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Z takim podejściem to nigdy ekipa u was się nie zbierze ” Zmień królestwo i przestaniesz tu ludziom [ciach] o złym podejściu i zbieraniu ekipy Quote from ItsDemonWolf: “Kiedys pod dt tez sie bili bez celu i nikt nie plakal. A zwlaszcza ludzie ktorzy zadyme jedynie na yt moga obczaic ” Czy kiedyś tzn przed połączeniem serwerów ktoś słyszał o kimś takim jak ty czy dopiero jak ci eq zaczęli pożyczać na etolinie? Moderator Ascoran:Usunąłem pseudocenzurę.

• Rozmowy serwera Etolin

Teraz dostaniesz 1000 lajków od demona, arixona, maverików więc jak najszybciej z tymi swoimi wielkimi jajami biegnij na zadymę żeby potem wołali że jesteś klasówką. Ty masz EQ człowieku? ty mi pokaż ekipę w red w momencie gdy wszystko podzielone a u nich na zawołanie arixona biegną jak Ś. do koryta

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “A w Red są normalni ludzie z którymi można się dogadać na dym, a nie ciągle płakać że nie ma ekipy.Poza tym jaka topka skończyła? Ta co odpal wyklikala i skończyła grę? ” A ty nie zauważyłeś że ani jednej zadymy nie jesteś w stanie wygrać? a nawet jakbyś wygrał to i tak będzie że oni jak zwykle wygrali. Arixon zapowiada zadymy a jak była rywalizacja siedział cicho. Widziałeś ile ludzi u nich jest gotowych na zadymę w full odpale, w zróżnicowanych klasach - a u nas co masz…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “Quote from KilerNo0bs: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from KilerNo0bs: “Ty demon to nawet starego wybornego koła nie masz nie mówiąc już o EQ które pożyczone ..... całe forum lubi cię dropku ” ziew, jutro zadyma o 20 pamietaj ” kiler już od dawna off jak będzie czas wróci na grę .. ” bardziej eq niz czas ” Na chwilę obecną poprawiłem EQ i chyba jest trochę lepsze niż było - 60 55 50 45 i na cb 69 - jak znajdę 10% w nasiorze + 5 w kolcach będzie 1x60 3x55 i 69%. Miejmy…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from KilerNo0bs: “Ty demon to nawet starego wybornego koła nie masz nie mówiąc już o EQ które pożyczone ..... całe forum lubi cię dropku ” ziew, jutro zadyma o 20 pamietaj ” kiler już od dawna off jak będzie czas wróci na grę ..

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Cykada nic sie nie nauczyl, nadal bedzie bez dmg i jeszcze na hity xD lubie to ” Ty demon to nawet starego wybornego koła nie masz nie mówiąc już o EQ które pożyczone ..... całe forum lubi cię dropku

• Rozmowy serwera Etolin

ze skrzyneczki 0t8QRNn.png

• Rozmowy serwera Etolin

Dla informacji ogólnej! Godzina IRE dzisiaj nie wybije no chyba że mają kolejne przywołanie ! rzeźnik z groty ubity już 2x- sklepy bezpieczne !