Search Results

Search results 1-20 of 318.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

KociePomruki. - - Dyskusje Etolin

Quote from Lorint.: “Co się dzisiaj dzieje tutaj na forum, łamany jest regulamin na prawo i lewo. ” Loli, zaprzestań wypisywać nic nie wnoszące posty zakrawające o offtop/spam.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “Quote from KociePomruki.: “Quote from Sherrievronbrn: “@KociePomruki. Pocie korumki kiedy cie znowu dojade ” Nigdy noobie. ” nobek to masz na czole wypisane od urodzenia ” No ja chociaż nie markerem.

• Rozmowy serwera Etolin

Jestem gejem.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “@KociePomruki. Pocie korumki kiedy cie znowu dojade ” Nigdy noobie.

• Luźne pogawędki

KociePomruki. - - Gry i zabawy

Tylko znowu na taki, żeby chciało się go rozsyłać znajomym

• Rozmowy serwera Etolin

Dobra, a co tam słychać w realnym świecie?

• Rozmowy serwera Etolin

Pozdrawiam Patolin, a dokładnie szamanki, w ten księżycowy noc.

• Rozmowy serwera Etolin

@Sherrievronbrn gdzie masz Meina?

• Luźne pogawędki

KociePomruki. - - Gry i zabawy

@Beatles, dałabym Ci lajka, ale się nie da xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cannabisherr: “mało tego każdy zarabia 15k siedząc w biurze 8h przy czym pracując 2h każdy ma po 5 mieszkań jest śliczny no i ogólnie wygrywa życie coś Lexio o tym napisał kiedyś ” Tak jest w każdej społeczności. Gdzie bym nie była, to każdy kreuje się na bogatego, samodzielnego od przedszkola z własnym mieszkaniem w wieku, nie wiem, 18 lat. Dlatego śmieszy mnie jak takie demonki mieszkają sobie z rodzicami i te dwie dychy na is z portfela matki to dla niego grosz przecież i musi to p…

• Rozmowy serwera Rubinum

KociePomruki. - - Dyskusje Rubinum

Quote from Uncas: “@dotnet oni i tak będą płakać, że ktoś ładuje w isa ale inna beczka jest taka że większość ladujacych nie wydaje swojej kasy z portfela na IS tylko zarabia na te SMy w grze i dopiero je ładuje także nie przejmujemy sie i ladujemy ile sie da ” Skąd się biorą smy na rynku i dlaczego jest ich, aż tyle?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Puurpurowy: “Quote from WladcaForum: “Nie wiem czy nie zrozumiałeś, wiem, że wycie masz na "P" jak większość tutaj, ale poza wyciem wolę jednak jak ktoś ma za sobą jakaś postać/ekipke która nie szczeka tylko na forum, tylko potrafi to przełożyć na grę. ” To szukaj swoich piesków dalej do wspolnego szczekania/wycia ,nie tylko na forum ale i grze .Tylko ci przypomne, ze juz mamy polowe 2019 i ci co maja wieksze mózgi od likanów (nie obrazajac tych emerytow co zo…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “Quote from KociePomruki.: “Quote from WladcaForum: “Quote from Puurpurowy: “Pisal juz ze to random avatar z neta ,kilka razy ,a jesli interesuje cie bardziej juz jego avatar to zawsze jest opcja magiczna "szukaj obrazu w google" Wrocilem z imprezy,zjadlem obiad ,a wy dalej tutaj wyjecie,walnijcie niemca po kasku albo nie wiem ,bo ilez mozna xD ” Nie podpalaj się tak bo pampersa będziesz musiał zmienić. ” A ty się chyba nie udzielać miałeś kundlu. ” A ty loszko zdajem …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Puurpurowy: “Pisal juz ze to random avatar z neta ,kilka razy ,a jesli interesuje cie bardziej juz jego avatar to zawsze jest opcja magiczna "szukaj obrazu w google" Wrocilem z imprezy,zjadlem obiad ,a wy dalej tutaj wyjecie,walnijcie niemca po kasku albo nie wiem ,bo ilez mozna xD ” Nie podpalaj się tak bo pampersa będziesz musiał zmienić. ” A ty się chyba nie udzielać miałeś kundlu.

• Rozmowy serwera Etolin

Ale i tak śmieszne to, co napisał. Quote from Yovive: “@Stachu wrzucasz ss jak piszesz z MYSTERIALEM i piszesz słynny Mudai? Mysterial to nie Mudai ”

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MinLee: “W końcu dodali (w wersji Polskiej) nowe eq na wiki xd pl-wiki.metin2.gameforge.com/i…p/Strona_g%C5%82%C3%B3wna ” Nie dodali. Przynajmniej nie na szamanie. Reszta klas mniej ważna.

• Rozmowy serwera Etolin

W sumie to, ostatnio wbiłam na Metina w najbardziej ruchliwy dzień i szopów było o połowę mniej niż zwykle. Zdycha to to?

• Rozmowy serwera Etolin

Witajcie offtopowicze. Quote from Darek-Pogrom: “Quote from Puurpurowy: “Zacytuje klasyka, "porobionY" xDD ” ” Pułpułowy

• Rozmowy serwera Etolin

Ja nie wiem, bo jeszcze z domu nie wyszłam.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “@KociePomruki. Wes rzyj kapisz typiaro ” Gościu nie będziemy rozmawiać takim tonem nara