Search Results

Search results 1-20 of 65.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=mVexVj_qiWQ

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=bStg9cQq2VE youtube.com/watch?v=BsgK5GLUSbo youtube.com/watch?v=BjEIx5EAzuI Byłam na tych koncertach pod sceną. Było cudownie, mam niedosyt!

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=_bHkVCeXWAw Już niedługo

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=6CJ09qlsU6c

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=uUpuCBTrbKo #polandrock2019

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=wEv3FMlrgxg

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=BaNfmNFrLQY

• Patriae

Malenka - - Prezentacje Teamu

Cześć! Jaki film ostatnio obejrzałeś? Jakie masz plany na wakacje urlop? Do jakiego domu w Hogwarcie pasujesz i dlaczego? Jak zabić w Odysei najemnika 5 lvl, jeśli się ma 4 lvl i dopada na kilka hitów za każdym razem przy próbie zrobienia misji? Yennefer czy Triss, a może Shanti? See ya o/

• Quote from Patriae: “Hellou <: Heya :> Planujesz stały powrót do Polski? Nie, zdążyłam się już tu zadomowić. Ulubiony film 2018 roku? Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Ulubiony Avenger? Czemu on? Obejrzałam parę filmów z tej serii, ale nie nadążam do końca, co tam się dzieje. Najbardziej przypadła mi do gustu Czarna Wdowa, Scarlett wymiata w tej roli. Poza tym, bardzo podobał mi się film i postać Wonder Woman. Mieć czy być? youtube.com/watch?v=VCnPe5bBnAU Jak słowa niosą znaczenie? C…

• Quote from Misiaczek: “Hejka, Nie bedę Cię męczyć i zadam 4 pytnka Hej, możesz i więcej zadać 1. Jak ci mija marzec ? Bardzo dobrze. 2. Kiedy wrócisz do tego pięknego profilowego (czarna pani z sercem w ręku)? A Hermiona nie jest piękna? Tamta czarna pani nie miała serca w reku tylko granat. Nie wiem, może kiedyś. 3. Jak kariera na forum? Jaka kariera? Robię to, co lubię i dobrze mi z tym. 4. Diumar czy Etolin ? A może jawa Obojętnie. ”

• Quote from Thanagor: “Hejka Cześć! Żebyś się nie nudziła zbyt bardzo to mam dla Ciebie zestawik pytań! - Umiesz czarować? No baa - Wyczarujesz coś dla mnie? Avis! *z różdżki Małej wylatuje gromada kolorowych ptaków, otaczając @Thanagor* :D - Wolisz żeby danie wyglądało super ale traciło na smaku czy wręcz przeciwnie? Lepiej, by smakowało. - Czy jadłaś fasolki wszystkich smaków? Miałam nawet ostatnio paczkę w reku w sklepie, ale jednak wole nie ryzykować i kupiłam ślimaki-gumiaki :D - Ulubiona em…

• Quote from NowyZielony: “Dzień dobry wieczór;p A witam, witam Ciszą coś tu wieje^^ Zupełnie nie wiem, dlaczego. No więc: Najlepszy makaron do spaghetti Twoim zdaniem? Obojętnie, makaron to makaron. Byle nie pełnoziarniste, bo mi dziwnie smakują. Wygrywasz w lotka - co robisz?:) Zależy, ile. Jeśli szóstkę, to część odłożyłabym, część wydałabym na podróże. Ulubiona aktorka? Mam ich kilka, a miedzy innymi, jak można było zauważyć, Emma Watson i Nina Dobrev. Ulubiony film? wszystkie serie: Harry Pot…

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=HBmr2QyonjA

• Jakiej muzy słuchacie?

Malenka - - Hydepark

youtube.com/watch?v=4OkSsFsXLD8 youtube.com/watch?v=q7VnD6Dqx4M #polandrock2019 youtube.com/watch?v=FrvmURFvacc

• Quote from Xarrion: “No hej tak zauważyłem, że dawno nikt nie pytał więc zajrzałem Cześć! Dzięki za odświeżenie, milo mi. Jesteś gotowa na gotowanie pierogów? Tzn. gotowa na pytania*. Wybacz głupia autokorekta w fonie xd Jedziemy z tematem! 1. Jakie masz ulubione danie? Spaghetti bolognese. 2. A dasz przepis? Makaron spaghetti, mięso mielone i gotowy sos albo koncentrat pomidorowy, nic prostszego. 3. Ulubione pierogi? Z grzybami. 4. Wolałabyś wyjazd w góry czy nad morze? Nad morze. Jeśli góry to…

• Reverse - esreveR

Malenka - - Archiwum

Cześć! Jak minęły święta? Co dostałeś na urodziny? Jakie plany na Sylwka? Dlaczego Slytherin? Newt Scamander był Puchonem Ulubione zaklęcie? Ulubione magiczne zwierzę? Jaki magiczny gadżet z serii HP/FZ chciałbyś mieć na co dzień i dlaczego? Na razie tyle

• Quote from Colore: “Hej Cześć! Jak tam życie? Powoli do przodu. Jak Ci minęły Andrzejki? Nijak Cieszysz się, że robisz to co robisz tutaj na forum? Oczywiście! Według mnie, to najaktywniejsze forum wśród polskich społeczności GF i dzięki temu odczuwam większą satysfakcję z tego, że jestem w team, bo codziennie coś się dzieje i jest co robić. Oglądasz Skoki narciarskie? Oglądałam kiedyś, ale przestałam oglądać, gdy Małysz odszedł ze skoków. Miłego dnia! Nawzajem ”

• Quote from Misiaczek: “Hejka, nie może i moich strasznych pytań zabraknąć Hej, mam się bać? Gotowa? No nie wiem... Zaczynamy : 1. Czemu Alicje zawsze są mroczne? Nie wiem. Wydawało mi się. że jestem jedyna w swoim rodzaju. 2. Grasz prywatnie w metina? Mam kilka postaci, ale prawie w ogóle nie gram. Dwie postacie stworzyłam w 2009 roku. 3. Jak ci ostatni dzień listopada mija ? Wróciłam z pracy i zmagam się z migreną... Ciesze się, że ten miesiąc już dobiegł końca. Nie działo się nic ciekawego poz…

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Malenka - - Negros

Od jakiegoś czasu czytam regularnie, ale bez potrzeby wole się nie wypowiadać. Co tam nowego na Negrosie?

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Malenka - - Negros

Cieszę się niezmiernie, że te dyskusje się trochę ożywiły. Proszę jednak o zachowywanie się grzeczniej.