Search Results

Search results 1-20 of 668.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Potworne Trio

Simlas31 - - Pytania i Wskazówki

nagrody sa topke sa tak syfne ze nie warto sie o nie klocic.

• Potworne Trio

Quote from SenNaJawie: “Quote from Asus18CLH: “Quote from Simlas31: “Quote from Smity: “c3f79a3004a72b230f7567f6656f3f93.pngRaczej nie bo zerkałem ostatnio na ranking na rubinum i pierwsze miejsca to same 30to sekundowe rozegrania. A wiem ze ludzie szybciej układali wiec chyba nic z tym nie dasz rady zrobić ” Nie wiem jak to możliwe ale z top 5 do top 2 się dostałem xD ” Ranking jest zbugowany. Od początku eventu na Etolinie prowadziłem mając 30 sekund. Później z top 1 przenosiło mnie na miejsce…

• Potworne Trio

Action!, trial jest na 30 dni i nagrywa od razu bez czekania jednej sekundy + jest prosty w obsludze.

• Potworne Trio

Quote from Smity: “c3f79a3004a72b230f7567f6656f3f93.pngRaczej nie bo zerkałem ostatnio na ranking na rubinum i pierwsze miejsca to same 30to sekundowe rozegrania. A wiem ze ludzie szybciej układali wiec chyba nic z tym nie dasz rady zrobić ” Nie wiem jak to możliwe ale z top 5 do top 2 się dostałem xD

• Quote from 13Legion: “Podpuściłem Was trochę, sam nagrywam. Może omnibusy trenujący pamięć daliby radę zapamiętać układ trio. ” Nadal, żeby odsłonić wszystkie karty trzeba wykonać 9 kolejek i kolejne 9, żeby dopasować czyli dostaniemy już srebro. Zacząłem pisać stronkę pod to ale wole mieć zawszę tą złotą tylko najgorsze jest czasami nie ułożyć poniżej 30 sekund PS fajnie wyglądają topki na serwerach każdy ten sam czas XD 71d602cad494ea3972146bf24ab0dd51.png

• Zmiany w grze - dyskusja

Simlas31 - - Porozmawiajmy o Metin2

67956339_496826491147088_1287993961163522048_n.png Ktoś wie o co chodzi? Odłamek smoczenia kamienia +

• Trio na WP 77

Jeżeli szybko zbijasz moby i masz jakiegoś szybkiego mounta to jak wejdziesz do DC idź prosto cały czas i w tym momencie możesz dropić do następnego skrętu w lewo. Na tym spocie zawsze mi wszystko lepiej leciało (odłamki/piłki/kart itp.) niż na końcu.

• Potworne Trio

Quote from VIII: “Bez zwalniania 10 kolejek to nie problem. Nie róbcie zbyt szybko, bo poniżej 30 sekund dostajecie brązową obojętnie jaki wynik. ” Da się jeszcze jakoś dostać do top1 czasu? Jestem top 5, więc nie mam już nagrody a poniżej 30 sekund wywala totalnie grę, więc jestem ciekaw czy mam jeszcze jakieś szanse wbić się do top 1-4.

• Obrazy z potworne trio

Simlas31 - - Archiwum

mozna zamknac, sam zrobilem ssy i znalazlem lepszy sposob ukladania.

• Rozmowy serwera Etolin

Simlas31 - - Dyskusje Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Simlas31: “Panie i Panowie znacie moze cene srebrnej i zlotej szkaty z eventu potworne trio? ” Nie zawracaj tu gitarrrrrry z jakimiś szkatam.. tu się dymy kreci. ” tak jest od zawsze jak jazzy z kims sie kloci

• Rozmowy serwera Etolin

Panie i Panowie znacie moze cene srebrnej i zlotej szkaty z eventu potworne trio?

• Obrazy z potworne trio

Simlas31 - - Archiwum

Jakby ktoś miał takowe obrazki to następnego dnia mogę podesłać stronkę, która ułatwia grę w karty

• Obrazy z potworne trio

Simlas31 - - Archiwum

Witam, poszukuje obrazów kart z potwornego trio (potworów) i czystej planszy, z gory dziekuje jak ktos podesle

• Buff

Błogo dostaje się takie jakie jest napisane na skillu, tylko pomoc smoka na osobie rzucającej jest mocniejsze. Co do odbicia to tylko przez PT działa reszta normalnie.

• Eq woj body 55

jak na moje nie dasz rady, za slaby buff i brak alchemii. Nie masz eq i skilli, zeby ratowaly te aspekty.

• Eq woj body 55

ile masz defa i co ze strachem i buffem?

• Eq woj body 55

Otoz omdlenie tylko przeszkadza, bo moby stoja w miejscu oddalone od Ciebie, wiec sie je dluzej zbija. W moim smieciastym eq dawalem rade to kazdy da wbijajac 55

• Eq woj body 55

tym eq bilem wojem 52 na srodku bez pamiatek z aura g2 Smierta +7 uchylki def +4 2k hp 10 do pz Bialko 10 do pz 5katna +9 nno Nasior wiatr 1.5k hp Ebonitowe kolce +9 Zelak +9 Buty ogien 1.5k Rib 39 sr kd potwora kryt +4 Wierzch 150 defa Woda def (zastapilem pamiatki) Rubin mat leg def wartosc odp Buff x2P Talik 20 silny 3 obrona Szarfa 18% kruk +6 38sr Pet perf 40lvl Staty max sila reszta wit Dropic mozesz tez na deskach badz na 7 pietrze dt

• Pożegnania na Etolinie

26.01.2018 Buffiacia nie należy już do mnie.

• Wp zaklety las

Simlas31 - - Archiwum

Quote from feomather: “100 lvl wp mam 0 wiatr styka alchemia {cale kolo} boczek pet ” Czyli masz coś na wiatr, bo w alchemii jest wbudowane