Search Results

Search results 1-20 of 57.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kruk 43sr9 czy Feniks 9 do szarfy

???? - - Archiwum

Quote from SenNaJawie: “a czemu zakladacie ze to noob? Jezeli ma duze dmg to wiecej mu da kruk. Kto ma 1000dmg bazowego? Ja na bmie mam 1500... ” Im więcej wartości na WP tym lepiej, więc nie ma co oszczędzać biorąc jakąś śmieszna szarfę z krukiem, która z takimi śr nie zrobi mu zbyt znaczącej różnicy no i dodatkowo autor nadal biega w trucie, więc wartości mu na pewno jeszcze brakuje. (Hidden Content) Zostawię tutaj ten film na potwierdzenie tego co napisałem - testowałem podczas swojej gry na …

???? - - Archiwum

Quote from SenNaJawie: “Quote from ????: “Quote from Lorint.: “Jeżeli chodzi o DMG na polimorfii to może się okazać, że szarfa z fenixem będzie zadawała większe obrażenia, bo na poli średnie aż tak się nie liczą. ” Na poli w przypadku szarfy śr na 1 miejscu, a co do głównego tematu, to nikt z Was nie zwrócił uwagi na klasę postaci, a dokładniej u WP ostrze bazuje na wartości ataku, więc PVE w przypadku tej klasy feniks lub łuk zodiaku, nic innego. ” glupoty gadasz, testowalem kiedys roznice mied…

???? - - Archiwum

Quote from Lorint.: “Jeżeli chodzi o DMG na polimorfii to może się okazać, że szarfa z fenixem będzie zadawała większe obrażenia, bo na poli średnie aż tak się nie liczą. ” Na poli w przypadku szarfy śr na 1 miejscu, a co do głównego tematu, to nikt z Was nie zwrócił uwagi na klasę postaci, a dokładniej u WP ostrze bazuje na wartości ataku, więc PVE w przypadku tej klasy feniks lub łuk zodiaku, nic innego.

• Itemy slubne

???? - - Archiwum

Quote from WujekDiumar: “Pewnie że powinno . Ale wiedząc że nie działa "tylko" okienko można śmiało użytkować . @Ingolf to co jakieś SM dla mnie i @MagKai za rozwiązanie problemy Edit // no i dla @Wiwek za znalezienie błędu :p ” Byłem pierwszy i to z dodatkowa poprawka co do działania bransoletki, zabieram całą nagrodę xD

• Itemy slubne

???? - - Archiwum

Zerknij sobie jeszcze raz na opis bransolety, bo chyba coś Ci się pomyliło. Quote from X: “Zmniejsza siłę ataku potworów na małżeństwo przez 3 godziny maksymalnie o 15%, gdy jest noszona przez jednego z partnerów. Efekt przedmiotu zależy od procentu Punktów Miłości. Jeśli para posiada np. 50% Punktów Miłości, to maksymalny efekt zmniejsza się o połowę. ” I polecam to sprawdzić w praktyce na potworach.

• Meley (gildia)

???? - - Archiwum

Musicie odczekać 24h od założenia.

• Zmiany w grze - dyskusja

???? - - Porozmawiajmy o Metin2

XD

• event wielkanocny

???? - - Archiwum

Quote from Naksen: “Zgodzę się z Natali, jajka powinny lecieć jak cała reszta - większość zabranego pż - item leci na tego gracza. ” Ale tak właśnie jest.

• Filmy i SS'y z udziałem Sur

???? - - Klasy Postaci

Film nagrany chwile po fuzji przed wprowadzeniem mitycznej, ku na potwory i już bez pełnego ekwipunku jak zresztą widać. Postacie widoczne na filmie nie należą do mnie mniej więcej od stycznia. youtube.com/watch?v=KpG3PfhOwZI

• Filmiki serwera Etolin

???? - - Dyskusje Etolin

Film nagrany chwile po fuzji przed wprowadzeniem mitycznej, ku na potwory i już bez pełnego ekwipunku jak zresztą widać. Postacie widoczne na filmie nie należą do mnie mniej więcej od stycznia. youtube.com/watch?v=KpG3PfhOwZI

• Rozmowy serwera Diumar

???? - - Dyskusje Diumar

Quote from krUlKriszna: “Quote from Lorint.: “Szukam osoby do wspólnej meleyki, najlepiej ninja xd ” A może być wp co bije kolumny po 11 na marmie czy słabo? ” To Ty bijesz WP na marmurze jak wartość z biologa i kostiumów jest zbugowana? Nawet przed tym bugiem WP wypadał lepiej bez poli xD

• Rozmowy serwera Etolin

???? - - Dyskusje Etolin

Quote from Lorint.: “dcca44f9af3ed.png Ile ten miecz może być warty? Żeby nie było, ten miecz jest podróbką ” Tyle co każda inna podróbka

• swiatynia zodiaku kolejne pytanie

???? - - Archiwum

Quote from Eylis: “Quote from THISISMADNESS: “widze ze nikt nie robi albo sie nie chce podzielic tajemnica:p bo w piesku nie zadajesz dmg chyba ze 60 to dla Ciebie dmg:p a przemiana trwa za dlugo zeby go zbic jak idziemy we 2 osoby.. moze sam rozkmine jak to przejsc to dam znac a poki co dzieki za probe pomovy ” Nie napisałeś w głównym poście, że bijecie w dwie osoby, a to jest dość istotna informacja. Po prostu napisałeś "z ekipą ". Okej więc tak go nie zbijecie bo nas było trochę więcej to wia…

• Starzy znajomi

???? - - Archiwum

Podaj nick z gry lub GG czy coś, bo prywatne wiadomości na forum masz jeszcze zablokowane.

• świątynia zodiaku

???? - - Archiwum

Quote from Beatles: “Dokładnie tak. Sprawdź sobie na wyprawie. Jeśli boss zbije armatę to klasy magiczne muszą go odbijać (szamanki i bm) o ile macie. ” Fizyk też może normalnie dobijać. Jak macie szycie na minusie, to wystarczy się przelogować.

• Rozmowy serwera Etolin

???? - - Dyskusje Etolin

Quote from Mein: “Quote from Oxytocyna: “a spotkalam sie z wybonowanym garniakiem juz tylko po co on komu skiro w tym walczyc sie nie da ” jak założysz kostium to normalnie można walczyć xd ” Już dawno temu to zablokowali Quote from Xarrion: “ Quote from Oxytocyna: “Nindza beznadziejnie wyglada w tym bialym garniturze ” a propo garnituru, mam na sell w 5b! Cw. 50 won ” Też mogę sprzedać xd (Hidden Content)

Quote from Miki124: “te filmy są przed czy po wzmocnieniu hydry? ” Filmy były wrzucone zaraz po dodaniu hydry na stare serwery. Przed zakończeniem gry jak pisałem z Ingolfem, to wzmocnienie hydry to niby był błąd, który powstał podczas nerfienia żywiołów, ale jak to tam teraz wygląda, to nie mam pojęcia.

Quote from Satomi: “Quote from kriss311: “Jedyn rozsądnym rozwiązaniem w tym momencie było by dodanie grupowego dunga dla naprawdę dobrze ubranych ludzi (coś takiego jak był smok na początku) z wypasionym dropem :). To co jest pozostawic do solowania dla tych którzy chcą solowac dalej czy to meley czy co tam jeszcze im sie podoba. ” To już dali coś takiego - hydra ” Ale hydre można robić samemu. Większość z osób solujących meley może tak ubrać swoje dwie postacie (wtedy jeszcze nie było ks na mo…

Quote from damian0426: “Jakie Zmiany ” HP masztu spada o wiele szybciej

Na hydrze również wprowadzili zmiany bez jakiejkolwiek informacji i bez możliwości testowania na becie, bo hydry tam nie było.