Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

WujekDiumar - - Dyskusje Etolin

Quote from Cannabisherr: “Dobrze wiesz o czym mówię, tu 80% nie przyzna się do realnego stanu rzeczy, zawsze jest wygrana , nawet jak dostaje duże liczby napisze że tak nie było, na arene odpowie masz klasowe eq, zarabia bóg wie ile xd metin jest cały zakłamany od graczy a co dopiero od suppoirtu/wydawcy xdd itp itd dużo wymieniać xd ” Nie mierz ludzi swoją miarą xd nie zgodzę się że 80% ludzi w tej grze jest zakłamana chyba że w twoim środowisku tak jest ... No to współczuję . Jak mi ktoś kiedy…

• Rozmowy serwera Etolin

WujekDiumar - - Dyskusje Etolin

Quote from Cannabisherr: “ok podaj fb na pw pokaż jak to wygrywasz życie Quote from Cykada3301: “Zawsze tak jest że ci co skończyli grę śmieją się z tych "głupich" co to w to jeszcze grają a sami chwalą się swoim rozrywkowym życiem wolnym od nałogów na forum giereczki. Wmawiając im co się da a czego się nie i licząc ile to inni wydali Ale masz rację z niektórych można się pośmiać i to jest tu piękne (cieszy mnie że masz dystans do siebie i potrafisz się sama z siebie śmiać ) Quote from Cannabish…

• Quote from Fibo: “Quote from WujekDiumar: “Im mniej yang na serwerach tym lepiej . Póki co za zaczyna iść wszystko do stanu z przed kilku lat . Wywalanie yang z serwerów to normalny zabieg normowania gospodarki . Dla przykładu czemu Polska nie drukuje sobie paru miliardów tygodniowo ? Choć by po to żebyś za chleb nie musiał płacić stówka yang przybywa więcej niż ubywa ” Nie jestem pewien czy nie drukuje, bo takie rozdawnictwo socjalu przez obecny rząd może być tego przykładem. Stówką za chleb ni…

• Im mniej yang na serwerach tym lepiej . Póki co za zaczyna iść wszystko do stanu z przed kilku lat . Wywalanie yang z serwerów to normalny zabieg normowania gospodarki . Dla przykładu czemu Polska nie drukuje sobie paru miliardów tygodniowo ? Choć by po to żebyś za chleb nie musiał płacić stówka yang przybywa więcej niż ubywa

• To co piszesz to swoją drogą . Ale na pewno nikt z GF nie przewidział obejścia ulepszania szkat z brązu . Czyli mamy to co chcieli ale bez straty yangow takiej jak zakładali

• Celowe było tylko wrzucenie do złotych szkat takich nagród za które warto ulepszyć skrzynkę z brązu do złota . Na tym się calowosc tego eventu kończy .

• Zawsze

• Od długiego czasu co dwa dni była promocja w is średnio od startu rubinum jest codziennie . Co do kuponów i szczeniaków . To dobrze gracze tego oczekują ci grający bez ładowania. Jest to jak plus

• Te czasy kiedy za kamola dostałem fms +9 i smierte xd

• Przy podziaku w v3 najważniejsze to zabijac pająki na 2/3hity . Pewnie defa ma w rubinie i to nie matowym :p 20/30do pz plus odzyskanie . Na takiego dropka genialny jest wyborny jadeit odzyskanie plus do pz .

• To że nie jest w tabelce nie znaczy że nie jest lepszy :p musi być i tyle . Przy takich samych rękawicach przy takim samym DMG on ma x kart ja mam y . Bijemy tak samo więc coś jest na rzeczy Tak czy siak i tak karty lecą dobrze wiec nie ma co narzekać . Wolę grać na diumarze /etolinie i mieć 8tali na h niż na jawie :p

• Dokładnie na starych serwerach uzbieranie 7/8,tali na h jest bardzo dobrym wynikiem

• Quote from Vealey: “26719112976460739550.jpg Hmmm item na 115lv a odłamek na 105lv chyba ktoś coś tutaj pokręcił ” jak dodawałem bony do runika tez się zdziwiłem . Oczywiście wpierw kupiłem odłamki a później sprawdziłem xd

• Szkatki będą sporo warte ale za kilka miesięcy bo obstawiam że next trio albo nie będzie wql albo drop będzie znerfiony (odpal is po 1/2 sztuki )

• Warto dla satysfakcji .

• Quote from SenNaJawie: “Quote from WujekDiumar: “Quote from SenNaJawie: “A ja moge powiedziec ze u mnie dziala dokladnie tak jak wczesniej. Troche mnie to dziwi. Wszyscy narzekaja a u mnie jest ok, kompy po 10k podobno macie a 3 metkow nie mozecie odpalic, a ja nawet na swoim starym kompie wczoraj odpalilem 4 metki i dalo sie normalnie grac, troche to dziwne. Z tymi szkatami trio tez dziwne jakies, piszecie ze nie wiadomo ile magicznych kamieni wam leci, a mi z jakich 50-70zlotych i kilku srebrn…

• Quote from SenNaJawie: “A ja moge powiedziec ze u mnie dziala dokladnie tak jak wczesniej. Troche mnie to dziwi. Wszyscy narzekaja a u mnie jest ok, kompy po 10k podobno macie a 3 metkow nie mozecie odpalic, a ja nawet na swoim starym kompie wczoraj odpalilem 4 metki i dalo sie normalnie grac, troche to dziwne. Z tymi szkatami trio tez dziwne jakies, piszecie ze nie wiadomo ile magicznych kamieni wam leci, a mi z jakich 50-70zlotych i kilku srebrnych nawet jeden nie polecial xD ” Jak czytam twój…

• Wy się nie znacie na technologii xd ... To nowy system anty botowy xd teraz boty mają problem z farmieniem na 20kont jednocześnie

• 30zlotych 80atakow 40inteligencji 3x skrzynia z 11corami 2x cor z antykiem 3karty potwora i chyba tyle z ciekawych a no i 5xkamien