Search Results

Search results 1-20 of 723.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Helio - - Dyskusje Etolin

Quote from Michu: “@Pochmurka pięknie napisane. (..) to są zbyt zawzięte, chore z nienawiści osoby, które nigdy nie przyznają się do błędu i dalej będą brnąc w tym swoim absurdzie, który tworzą na każdym kroku. ” Tylko zauważ, że nikt z Nas nigdzie nie napisał do Was per "jesteś tępy " czy też coś innego w tym stylu. Tworzymy absurdy? Naprawdę mam propozycje. Głową w mur. Na dobre Wam to wyjdzie xD Quote from kryndor: “ Pochmurko, jak ty cos napiszesz, to od razu dzień staje sie mniej pochmurny.…

• Rozmowy serwera Etolin

Nie rozumiem - koleś został naprawdę sromotnie wyjaśniony, i zostanie jak było pisane screeny będą wrzucane. Wypowiada się o innych ludziach, że "są tępi " więc ma pogardę do ludzi jak widać UP, a i tak mimo to dalej pokemony stoją. Powinieneś zostać politykiem z takimi umiejętnościami manipulowania wypowiedzią, czy manipulowania "wyborcami ", chociaż lepiej nie.. Bo jak ktoś taki miałby robić ludziom sieke z mózgu, to Zrobiłaby nam się tu druga Korea Północna.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kryndor: “Quote from Shadow: “Dwa miesiące jeden i ten sam temat..serio dajecie takie pole do popisu komuś kto nie wyszedł z bo. Wszyscy już wiedzą o tym kim jest,co robi..metin to nie dzwon.xD ” uhuhuhu, po 2 miesiącach nareszcie skapneliście się że piszecie w kółko o 44lvl, no, no, nie sądziłem że tak szybko wam to pójdzie. Moje gratulacje Może i wiecie kim jest "kryndor", ale moja główna postać wciąż pozostaje zagadką i coś mi się zdaje, że nie za szybko wam zdradzę rozwiązanie tej…

• Jakiej muzy słuchacie?

Helio - - Hydepark

youtu.be/Aiay8I5IPB8

• Zmiany w grze - dyskusja

Helio - - Porozmawiajmy o Metin2

napisze mi ktoś w punktach co wprowadzili? Bo przyznam nie chce mi sie tego szukać

• Jakiej muzy słuchacie?

Helio - - Hydepark

youtu.be/Rp4jXmPmy54

• Zgadnij, kto napisze następny?

Helio - - Gry i zabawy

nie może @>>>Bloody<<<?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Weź mnie nie demonizuj xD NIE JESTEM ZŁYM CZŁOWIEKIEM ” spoko luz, ostatnio dużo ludzi demonizuje innych w zasadzie BEZ POWODU! (Bo jest z ich strony czynny żal), ale chodzi o to że zwykle się nie dogadywalismy XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Anime się samo nie obejrzy :3 ” łoo Pomruki są dla mnie miłe xD lekki szok

• Rozmowy serwera Etolin

mam lepszą propozycje, pójdziecie spać?

• Seriale... Czyli co oglądacie?

Helio - - Hydepark

lucyfer zdecydowanie

• Jakiej muzy słuchacie?

Helio - - Hydepark

youtu.be/Rp4jXmPmy54

• Jakiej muzy słuchacie?

Helio - - Hydepark

youtu.be/nqV4CbyzqG4

• Zgadnij, kto napisze następny?

Helio - - Gry i zabawy

A nie ! @Celtycki-Dzik ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “To 195IQ pozwala na czytanie w myślach? WOW @Helio jesteś wyjątkowym mistrzem** jak tak. ” Widzisz mam specjalne zdolności w odróżnieniu do Ciebie lizusie

• Jakiej muzy słuchacie?

Helio - - Hydepark

youtu.be/ZSM3w1v-A_Y

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Quote from Helio: “Quote from Michu: “Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż twoich postów nie lajkuje nikt znaczący na forum jak i w grze. Szkoda, nonamie. Chętnie bym się pośmiał z twoich głupich, pozbawionych sensu postów. ” Nikt nie znaczący = białorycerzyki i Lorint. ” Pozwól, że skoryguje twój błąd. ” Pozwól, że poinformuję Cię, że błąd w powyższej wypowiedzi był tylko w Twojej głowie.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż twoich postów nie lajkuje nikt znaczący na forum jak i w grze. Szkoda, nonamie. Chętnie bym się pośmiał z twoich głupich, pozbawionych sensu postów. ” Nikt znaczący = członkowie Mafii i Michu. [ciach] Moderator Ascoran:Usunąłem spam.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “@kryndor własnie @Helio wbił na forum, przygotuj się, bo zaraz pojawi się rozprawka na twój temat z jego strony. ” nie tym razem pokemonku

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Wybacz mogę Cie urazić ” Easy. Widzę oznake szacunku z Twojej strony, toteż szanuje do momentu. Szacunek = Szacunek Quote from MrNobody: “Przeczytaj post DonDzwona spójrz na sytuacje z jego perspektywy następnie owych pań i odpowiedz sobie na kilka pytań. Czego oczekiwały panie Tylko czy taka jest prawda? Cze te miłe panie nie zakładają masek? Czy ucieczka od rzeczywistość nie pogłębia jedynie ich problemu? ” Ogólnie dłużej analizowałem Twojego posta. Naprawdę dłużej, nie 1…