Search Results

Search results 1-20 of 65.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

GeeNo - - Samos

Quote from Omanhutep: “Na poważnie zapytam teraz.:D Mając odp w pecie,to robić szafir z odp czy bardziej z silny ?:> Jaka w tym różnica będzie odczuwalna ? ” Zapytaj Jazzy on potrafi to dobrać idealnie

GeeNo - - Samos

Jazzy zrozum jedno Ty nie byłeś nie jesteś i nie będziesz Driverem i im szybciej to zrozumiesz tym mniej osób będzie się z Ciebie śmiało. Prościej się chyba już nie da wytłumaczyć

GeeNo - - Samos

@Yakuzaa a co sądzisz o aktualnym właścicielu tego likana? Czy też prowadzi go tak jak byś sobie tego życzyl?

GeeNo - - Samos

Quote from Ascoran: “A co było złego to już autorzy tych postów mogę pytać na PW. ” Też będziesz tlumaczyl w taki sam sposob jak Pani S ?

GeeNo - - Samos

Quote from Ascoran: “Quote from GeeNo: “Hmm jakoś mniej postów ? Czy to mi na oczy coś padło.. ” Odkąd tu moderuję to mniej o jakieś około 10. ” A co bylo w tych postach zlego ?

GeeNo - - Samos

Hmm jakoś mniej postów ? Czy to mi na oczy coś padło..

GeeNo - - Samos

Quote from xXCalatorXx_Top1: “Quote from Lexio: “Wgl likwidacja expa na generalach to glupota;d. Powinni zlikwidowac exp na meley i wlaczyc exp na generalach zeby bylo jakies dodatkowe pole do bicia sie ;d. ” Usuneli bo sobie nie radzili z ruchomymi scianami,wedlug nich lepiej bylo reset zrobic niz cos wyjac xD ” Gdzie się nie pojawisz to wszystko zamykają

GeeNo - - Samos

Quote from MeteoreQ: “To Tylko gra w ktorą juz nikt nie gra i te piękne czasy nie powrocą Podajcie sobie wszyscy ręce niech będzie miło ” Hmmm ciekawe stwierdzenie ja nie gram to znaczy że nikt nie gra.

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

GeeNo - - Tasmania

Pewnie, ludzi jest duzo, botow takze nie brakuje

GeeNo - - Samos

Quote from MocWpNaSpota: “Mordetis przypominam ze zanim zjawilo sie NPI to ty nawet 1 90lvla nie skladales ” Wazne ze jednak sie rozwinal a Wy dalej stoicie w miejscu i szczekacie na forum.

• Prezentacja gildi TyramLeszczy- Tasmania

GeeNo - - Archiwum

Chyba jednak nie kazdy czlonek gildii musi ladowac ten pakiecik tygodniowo Bo wielki mental z etolinu to nie wiem czy uzbieral na chociaz jeden pakiet a co mowic zeby tygodniowo na jeden starczylo

GeeNo - - Samos

Ale czy ja mowie zebys nie uzywal ? Mowie tylko ze <ciach> jedno robisz drugie a dokladniej mowisz ze klikasz jak to ujoles "sladowe ilosci setek" a na filmie klikasz jedna po drugiej... Usunęłam nieregulaminową treść. Proszę uważać na słownictwo. Ehlana

GeeNo - - Samos

Quote from MToka: “Quote from GeeNo: “Tokarz topko slyszalem ze podobno nie setujesz a jesli juz to bardzo malo jak to sam mowiles a co to na filmie Calatora jest? No chyba ze przez pomylke w auto lowy wlozyles setki to PRZEPRASZAM ” Zależy od ilości przeciwników na jakich się biję.Jeśli jest przeciwników z 3 razy więcej to bez błogo ciężko ustać kilka razy całą tą ekipę. W auto łowach mam wody jak Cię to interesuje. Bardzo fajna wczorajsza zadyma. ” Obawiam sie, ze gdy bylo NPI w shinsoo a Ty w…

GeeNo - - Samos

Tokarz topko slyszalem ze podobno nie setujesz a jesli juz to bardzo malo jak to sam mowiles a co to na filmie Calatora jest? No chyba ze przez pomylke w auto lowy wlozyles setki to PRZEPRASZAM

GeeNo - - Samos

Nie smiejcie sie z Takashiego na meley wystarczy 1lvl zeby wejsc przypominam. Moze wyplakal zeby go wzieli w koncu poty na Jezusa sa potrzebne

• Rozmowy konTROLLowane Andros

GeeNo - - Andros

Quote from marchewa: “Moze za jakies 2 lata do niej dojdzie ” Adrian, czemu jestes takim zlym prorokiem ?

GeeNo - - Samos

Quote from MemffisS: “Quote from Mordetis: “Z miesiąc temu Caliente jarało się swoim wynikiem na Meleye. -Jesteśmy lepsi niż wy bez nas nie poprawiliście rekordu a my już tak. Słowa paru ich członków. Więc przyjęliśmy to wyzwanie. xp3t6g.jpg ” To pod kim Ty się w końcu podpisujesz? Zdecyduj sięJak idzie o wojnę to podejmujesz wyzwanie jak PełenIsowieć, jak mowa o Meley to uważasz że jesteś z PlanuB. Ciekawe czy odwrotnie też to funkcjonuje. ” Mordetis po co ciagniesz ta rozmowe dalej jak sam wid…

GeeNo - - Samos

Quote from SzarpaCz: “Quote from GrupaBraaaci: “thx za życzenia dropienie jest dla biednych ” przynajmniej te biedaki nie dostały 122k ” Rowniez tyle nie uderzyli chcial bym przypomniec

GeeNo - - Samos

Quote from SummaImperii: “Nadal to nie jest 122k, po za tym nieodpowiedni dział ” Nadal to nie Ty uderzyles te 122K Quote from >>>Bloody<<<: “Quote from GrupaBraaaci: “nasz blodka taka pro ” xDDD Ja tu nic nie widzę jedynie 4 nogi Tytusa. ” A jak masz sie zobaczyc skoro lezysz na glebie Przy takim DMG nawet setki nie pomoga

GeeNo - - Samos

Quote from Tiiger: “A kolego dalej czegoś nie rozumiem . Ty wypowiadasz sie jako planb ze chcesz wojnę czy co ? Czy znowu 3 gildie na te słabe caliente ehhhh Aedian - Podmieniłem słowo na lepsze. ” Zamiast spinac sie tu na forum kto ile gildii u Sb nie ma to lepiej kup NNO