Search Results

Search results 1-19 of 19.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A co ze skrzyni wypada ?

• 49 SM i na ile to wystarczy ? Na 10 chlebow? Czy jak ?

• tz ? Trzeba ten talerz z is zakupić ?

• eventy

Kasia83 - - Porozmawiajmy o Metin2

z innej beczki Podpowie ktoś jak oddać chleb poszczacemu mieszkańców ?

• witam gdzie mozna uzyskac pomoc czy info mianowicie mam problem z cheat blockerem widziałam w archiwum temat ze niby rozwiazany ale nie u mnie wiec problem jest

• No to nieźle Chciałabym jeszcze zwrócić uwagę że nadal nic nie zrobili z auto łowami . Albo coś znowu schrzanione . Nadal przy relogu i dedaniu skile trzeba uzupełniać. MEGAAA wkurzające.

• Tyle czasu przerwa techniczna z powodu jakiegoś Kata ,którego ja nawet nie mam ??? Za to czas na kostium ,lizak i auto łowy przepadł . Dosyć nie sprawiedliwe!!! Jakieś zadość uczynienie by się przydało może po prostu kilka godzin dodatkowego expa Moderator Ascoran:Połączyłem posty.

• Problem Auto łowów powrócił

Kasia83 - - Archiwum

Chwile było dobrze i znowu błąd. Człowiek płaci za ćos co nawala , bez sensu i denerwujące na maxa.

• Trojan po uruchomieniu Metin2.pl

Kasia83 - - Archiwum

Adw cliner nie wykrył tego trojana ani Defenger się nie odzywa więc mam nadzieje że już wszystko gra ć będzie

Kasia83 - - Archiwum

Czym usunąłeś metina ? Możesz spróbować Revo Unistaler ja usunęłam tym programem przeskanowałam adw cliner ,uruchomiłam ponownie i zainstalowałam metka . za pierwszym razem jak się ładował wystąpił błąd ale za drugim razem weszło i póki co gram ,żaden problem narazie nie wystąpił ale jeszcze przeskanuje adw clinerem

Kasia83 - - Archiwum

Sprawdzimy to Dzięki za podpowiedz

Kasia83 - - Archiwum

No wiesz wszystko było by zrozumiałe ale nikt z nas nie grzebał w ustawieniach . Metka miałam włączonego na auto łowach ,wywaliło mnie rano . Partner powiedział że ma trojana , jak uruchomiłam patcher i mnie wystąpił ten problem . Usunęłam Metina chyba dosyć fajnym programem bo odszukał porozrzucane po całym dysku pliki metina teraz przeskanuje Adw Cliner -em i zainstaluje ponownie Metin2.pl. Zobaczymy co z tego wyniknie . Szczerze mówiąc nie mam zamiaru ignorować Trojana na kompie Ps od kilku d…

Kasia83 - - Archiwum

Witam Dziś po załadowaniu ` patchera Mt2.pl (bez uruchomienia Gry ) wyskoczyła mi informacja od windows defenger iż znaleziono złośliwe oprogramowanie .Gram z partnerem na 2 różnych komputerach i on również ma taki problem . Trzy razy uruchamiałam na nowo patchera i za każdym razem pojawiała się informacja o znalezieniu złośliwego oprogramowania . To zagrożenie to Trojan :Win32/Fuery.B!cI Czy ktoś też ma taki problem ? Jak można to rozwiązać ?

• Autołowy problem @18.4

Kasia83 - - Archiwum

Kazali tu pisać i zero komunikacji oraz info co można z tym zrobić

• Quote from Szpyrek: “wtf bonus exp?? co to za machlojki? ” no dokładnie a 5h serwery wyłączone 5h mniej grania na auto łowach kto to zwróci ja pd np nie mam

• Quote from ZaNicBan: “haha, pamiętam jak ymir tym zarządzał wtedy tylko były przerwy w czwartki. teraz co drugi dzień i trwające po wiele godzin przegięcie. zróbcie coś z tym bo się odechciewa czekać co pare dni tyle godzin. zadna gra az tak czesto nie wyłącza serwera na tyle godzin. ” Dokładnie A jak się ma wykupione auto łowy to nawet 100% exp nie zadość uczyni nam straconych godzin

• Autołowy problem @18.4

Kasia83 - - Archiwum

Tak to prawda Ja gram z partnerem obok siebie siedzimy ,mnie wywala poty i skile przy zmianie ch lub jak mnie dedną a nawet zauważyłam że skile znikają jak gram na auto bez logniecia mojemu partnerowi nie zawsze tak się dzieje Moderator Patriae:Połączono posty

• A co z Auto Łowami ? zostaną poprawione ?

• Zmiany w grze - dyskusja

Kasia83 - - Porozmawiajmy o Metin2

Witam Auto łowy zostaną naprawione ? Wkurzające płace za coś co doprowadza mnie do szewskiej pasji;)