Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Auto łowy do 40lv

vandemos966 - - Archiwum

Quote from VermellioN: “1.Zaprzysiężone chyba najlepiej. Stawiasz blisko teleportu do m1, ustawiasz fokus i nie powinien ucieć. Tylko też trzeba kontrolować, bo dość często wywala, przynajmniej w moim przypadku tak było. Z odpałem powinno szybko pójść, a skoro to postacie tylko do 40 po zmianki, to nie będzie go szkoda. 2. Jinno chyba najlepiej, w m2 są fajne spoty (za mostem koło staruszka) i masz w dolinie też fajny spot na zwykłych orkach (druga wyspa w drodze na BO). Na BO może być ciężko na…

• co z spam botami?

vandemos966 - - Archiwum

Przede wszystkim miał to być temat o spam botach, a nie o domniemanych sposobach zarobków gmów/adminów. Meh

• co z spam botami?

vandemos966 - - Archiwum

Chciałbym się poprawić w tym co napisałem wyżej. Pisząc o GF miałem na myśli Webzen i GF razem. Chciałbym jeszcze napisać, że szanuję deweloperów Metina za to, że przez tak długi czas utrzymuje tak stare oprogramowanie w miarę dobrej kondycji. Pomyślcie o tym zanim zaczniecie pluć na nich.

• co z spam botami?

vandemos966 - - Archiwum

Quote from Handlarz30: “Quote from SauBaar: “Do czegos takiego to juz musisz miec zarejestrowana dzialalnosc ” nie musisz ale jesli masz zysk miesieczny z selania yangow wonow itp itd powiecmy 100k tysiakow czyli rocznie ponad milion pln nie rozliczysz sie z fiskusem z tej kozysci i ktos ciebie podkabluje to klopoty bedziesz mial napisz prosto i bez owijania ze team i ci co gra zarzadzaja rady sobie z botami nie dali i koniec bajki a nie mydlenie ..... ” Jasne, że nie dają sobie rady, bo tak jak…

• Auto łowy do 40lv

vandemos966 - - Archiwum

Cześć! Już od dłuższego czasu próbuje znaleźć sobie na zbroje na Szamana na 34 poziom +9 z kd i bonami, ale na razie bez skutecznie i dlatego postanowiłem zrobić ją sobie samemu. Jednak nie chce wydawać pieniędzy na IS, a chciałbym, żeby postacie same sobie wbijały 40 na darmowych auto łowach dla bodzi i bonów. Do 1 do 30 lvla już w miarę sobie moja postać radzi. Mam następujący ekwipunek na wojownika tygrysia+8, żelazny +9, srebrna +9 5% lub 10% (mam obie wersje) do pż, tarcza bojowa +9, oczywi…