Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Naksen - - Dyskusje Etolin

Quote from Stachu: “Quote from Naksen: “Quote from Stachu: “kto pamięta tampony? xD ” Cała grota tym była obstawiona, dobre czasy.Quote from Stachu: “Naksen ale bieda w tym eq xD ” Wiesz jak ja grałem jak chodziłem do technikum - zero hajsu na metina, a bieda była sygnowana drewnianymi kolczykami+0, 20 szybkości ruchu. xdedit: Ty wtedy miałeś gorszą biedę i eq ledwo na generały, także tego. ” Ale jak wchodziłem na wasz ts to jak kazałem wam logac nawet wasz lider logal ” Kazałeś? XD Jak to Ty Sz…

• Rozmowy serwera Etolin

Racja młody, że się nie zebrali i nie wiem ile razy to miało miejsce, ale na pewno sam raz byłem świadkiem, bo się szykowałem na ostatnią zadymę, a nie było kurna nikogo od nas. Kwestia taka, że niby majówka, nie każdy w piwnicy siedział (XD), ale dym był zapowiadany. Tylko teraz jak zaobserwować jak się ustawiacie na dymy, to dzisiaj mi żyłka pękła, bo za każdym razem dt, albo jinno. O! ed5d80f88cce75ff.jpg To o mnie! XD

• Rozmowy serwera Etolin

Niech wam starczy i wpadnijcie do czerwonych, zamiast umawiać się tylko na mapę neutralną, albo tam, gdzie to wy macie przewagę.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stachu: “kto pamięta tampony? xD ” Cała grota tym była obstawiona, dobre czasy. Quote from Stachu: “Naksen ale bieda w tym eq xD ” Wiesz jak ja grałem jak chodziłem do technikum - zero hajsu na metina, a bieda była sygnowana drewnianymi kolczykami+0, 20 szybkości ruchu. xd edit: Ty wtedy miałeś gorszą biedę i eq ledwo na generały, także tego.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from SZELEMINATOR: “@Naksen aż taki przerażający jestem? ” ... XD Anyway - nawet nie czytałem dwóch ostatnich stron, damn, co wyście tu odstawili, to teraz tydzień połowa pacjentów będzie z kłódkami. Dobrej nocy życzę.

• Rozmowy serwera Etolin

Kryndor, skończ te "trolle". xd Nie, Szele, bo mi się na wymioty zbiera, jak otwieram metina. Teraz będę po prostu sępem i z Lexiem poczekamy, aż to pierdyknie.

• Rozmowy serwera Etolin

Toż bekę toczę, 40 lvl aby na trzymanie gildii. Czuj się wyjątkowy, lognąłem specjalnie, żeby zrobić screena.

• Rozmowy serwera Etolin

da39ba12ca5e9c71gen.png DAWAJ NA RING! XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Kruszii: “@Naksen to ja Cie pozdrawiam żebyś nie smutał ” Podziękował, ale mi smutno nie jest. Po prostu się poprztykałem z Aszti swojego czasu, stąd tak napisałem.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aszti: “Pozdrawiam WSZYSTKICH ” I tak zabrzmiało w ten sposób, że wszystkich, ale nie mnie. XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from SweetH3ller: “Oooo jak się dzieci ładnie wyrażają ” Prawda Justynko? My się tak na naszych starych dwóch serwerach nie wyrażaliśmy. Quote from Sonicx: “Quote from Kruszii: “Jaka tu patola dzisiaj XDD ” youtu.be/8b8AwcJKG7s ” CZY ZAJARASZ ZE MNĄ SZLUUUGAAA?

• Jakiej muzy słuchacie?

Naksen - - Hydepark

youtube.com/watch?v=U3P_icvTPtI youtube.com/watch?v=jyIGznDPHZM youtube.com/watch?v=EVLaJtg8xIU

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Kupię 100 złotych trio za 35w. ” Żebyś potrzebował ze dwa miechy temu, to bym pomógł.

• Rozmowy serwera Etolin

Lorint, zgłoś to. Takie zachowanie naraża na zgorszenie nieletnich użytkowników forum, jak i gry, dlatego podlega kapowa... podlega Twojej interwencji.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cykada3301: “Quote from Stachu: “oddaj dla sandry ” Nie muszę pytać gdzie mieszkasz wiedzę już że Podlasie ” Chciałem to pisać właśnie.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from xXCalatorXx_Top1: “Ktoś wie gdzie jest cykada ? Nie widziałem go po ostatniej wizycie na ts Irre a stabilne sznury z rynku zniknęły ” Czyli z Lorintem się znowu bawią w bdsm.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “może poproś Takashi'ego żeby Cię następnym razem na skuterku podwiózł ” TY SOBIE ZDAJESZ SPRAWĘ Z KONSEKWENCJI?! Nauczy go 4x wira na trawie kręcić z zakończeniem kombosa o stolik i wtedy Ci nie będzie tak do śmiechu. XD youtube.com/watch?v=OXrgYaF8POs

• Rozmowy serwera Etolin

RABE RABE BOCIAN POŁKNĄŁ ŻABĘ Życzę dobrej nocy, patolin!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stachu: “youtube.com/watch?v=A1h1BjIDELA ” Co to za biiedo-mental tam stoi? Ten 94, Elzhi? XD

• Rozmowy serwera Etolin

@Lexio szukałem pokrętła od I-Drive, ale to chyba nie bmka, nie?