Search Results

Search results 1-20 of 365.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Hellrider - - Dyskusje Etolin

Quote from Stormus: “Quote from WladcaForum: “Irre TOP1, jak ktoś chcę nas z tronu zrzucić to zapraszamy do Jinno ” żeby być na tronie to musi być uznanie ludu a lud was nigdy nie uznał, a nazywanie siebie królami i TOP1 to jest przejaw nielegalnego wobec prawa wejścia na tron czyli ''uzurpatorami'' jesteście ” Nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby być tutaj władzą

• Rozmowy serwera Etolin

"twoja stara" w 2019 to tekst zarezerwowany wyłącznie dla podludzi, pozdrawiam. Nie żeby to kiedyś było normalne oczywiście.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from Hellrider: “Quote from Nameczaner: “Hmm.. Trolle płaczą że ktoś ich obraził... XDDDD To jesteście trolle czy beksy? ” troll a seba patol to 2 różne rzeczy krecie.Płacz. ” Wyj dalej że ktoś gra w metina XD ” Ojoj, metinek nie nauczył czytać ze zrozumieniem? Jak tępym trzeba być, by z "trollować trzeba umieć, nie wystarczy być sebą patolem" przejść na "kto gra w metinka" xD Dobra, to ty możesz sobie skomleć dalej, patolę można wyśmiać raz, dwa, ale nie będę się z…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Hmm.. Trolle płaczą że ktoś ich obraził... XDDDD To jesteście trolle czy beksy? ” troll a seba patol to 2 różne rzeczy krecie. Płacz.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Ata, pochwalcie się kto jest tym elokwentnym graczem tak "kurturalnie" rozmawiającym z cykladą? + ja wam gratuluje xD ten metin wam mózgi wypalił xD ta cała rozmowa to jakiś cyrk xD ” Im to chyba metin nie miał czego wypalać, patolin w całej okazałości xD Jaka gra taka "topka" Serio, jak nie czuć pogardy do takiego "community"

• Ojoj, ale ta łapka w dół by zmieniła jego życie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ninhio: “Co wy tak płaczecie że nie wydajecie nic na grę i wszystko macie ble ble, ja tam lubię sobie zajeb*ć kilka tysi w IS ” Wyj.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cykada3301: “Raczej w powyższych postach rozchodzi się o to że to wy próbujecie wmówić osobom grającym że ich życie realne musi być beznadziejne skoro mają przyzwoitą postać, to dużo ładują w is (zapewne hajs strych), a życia poza grą nie mają A na dowód (własnego wygranego życia) dodajecie jakieś zdjęcia kolonijne (no zaimponowałeś mi idę po CV) Nawet jak Irre leżało pod moimi nogami to ich poziom był piętro wyżej jak ten prezentowany przez was ... ” Ale o co się obrażać? W mmo albo …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “No na taką szczerość to bym nie liczyła.Tu grają same anioły bez skazy i is'u,wszystko sami zrobili. ” W rok. Grając 2h dziennie. xD Sorry, ale taka jest prawda, albo is, albo granie na pełen etat. No, ale nie mój cyrk, nie moje małpy, ja tu wpadam tylko po to, by się pośmiać.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BamMargera: “Szarlotka czy jak tam ona się zwie ładnie wam wszystko rozrysowała, ale wy kolejny raz pokazujecie, że kompletnie nie rozumiecie co się do was pisze! Twierdzicie, że można grać bez IS i ładnie zarabiać, ale zapominacie skąd wzięliście eq na te pro bossy, z których wyciągacie po kilka won na 1h gry. Najlepiej zrobić masakrycznie mocną postać za pomocą is i wonów kupionych za real kasę farmioną przez boty, a później pisać, że można grać bez is i nie ładować kasy jak już mac…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Charlotta: “Quote from Ninhio: “wyj ” Jak się nie ma kontrargumentu, to się tak „wyskakuje jak Filip z konopii”.I niech sobie przypomnę, to nie ten sam człowieczek, co na Rozmowach Rubinum wspominał, że gra w oparciu o ItemShop, a zablokowano mu konta, jak używał autołowów ” Ignoruj, ten typ tak ma, nie stać na sklejenie sensownych argumentów, więc szczeka. Serio, tu niektórych ludzi się po prostu ignoruje, bo nawet czytanie ze zrozumieniem ich przerasta. Jak dyskutować z kimś, kto ni…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from RafałM: “ Zrób wreszcie ten poradnik: "do 1lev zarobek na kupon". lub "6-8w na godzine aktualnie na tym evencie".(a ile pelek w tym czasie klikasz??) ” bez 2x dropa? To chyba tylko kopanie rud na 8 kont (a, nie, zabrali zmianę kanałów, średnio wydajne to będzie) xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Quote from WladcaForum: “Quote from Michu: “Quote from WladcaForum: “Dzisiejsza inicjatywa czerwonych w v3 dużo bardziej do mnie przemawia niż wycie na forum, chyba o to chodzi w tym żeby wyjaśnić coś komuś na grze a nie tutaj płakać? Czyż nie? Takie coś szanuję ” Dlatego płaczecie i wyjecie na forum o byle co? ” Nie wiem czy nie zrozumiałeś, wiem, że wycie masz na "P" jak większość tutaj, ale poza wyciem wolę jednak jak ktoś ma za sobą jakaś postać/ekipke która nie szczeka ty…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Puurpurowy: “Pisal juz ze to random avatar z neta ,kilka razy ,a jesli interesuje cie bardziej juz jego avatar to zawsze jest opcja magiczna "szukaj obrazu w google" Wrocilem z imprezy,zjadlem obiad ,a wy dalej tutaj wyjecie,walnijcie niemca po kasku albo nie wiem ,bo ilez mozna xD ” To mnie zawsze bawi, jak ludzie mylą fora gierek z pejsbukiem i avatary uznają za zdjęcia użytkowników xD Najlepsze jest to, że przysrywa się o to typ z postacią z gierki xD Uprzedzając- używam tego avka …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BamMargera: “Quote from WladcaForum: “Ty przypadkiem post wcześniej nie pisałeś coś o merytorycznej dyskusji? ” Co jest złego w zadaniu pytania? Nie rozumiem dlaczego odbierasz to jako atak. Ten post miał być neutralny, a nie chamski. ” To nie ich wina, auuutyzm nie wybiera. Quote from Tyrran: “Odwiedziłem kontrolowane po 2 miechach i co ? i nadal gówno tu ” Ale proszę nie szkalować gówna porównywaniem go do tego...czegoś.

• Quote from 13Legion: “Co z uczciwością i moralnością? ” Spytaj się GF ucinającego drop od 10 lat Jak dla mnie to ból, bo nie byłeś na tyle bystry, by tak robić. Zasadniczo olałem ten event, ale gdybym dropił te karty to też bym tak robił, trudno, kuźnia faili dyma was, to wy dymajcie kuźnie faili

• Rozmowy serwera Etolin

Przestańcie karmić trolla to zdechnie z głodu

• Quote from Lucjusz: “Od kilku dni brak wypowiedzi ze strony administracji świadczy o tym, że nic nie wiedzą. Udają, że ich nie ma. Ingolf tylko coś napisał, ale to tak okrężnie aby tylko coś napisać. A my kopiemy dalej koparkami i nie wystawiamy sklepów. Jest coraz gorzej. ” Nie będziecie kopać, jeśli do ogarnięcia tego nie będziecie grać. A, ok, ogarnęli to, dobra.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “nie to co demonek, przedstawiciel pozyczek jak prowident. widzialem 2 dni temu standardową akcje demona w lesie, we dwójke z atą nie mogli ubic aphro, demon łapał za duzo wiec napisał "z/w" poleciał po eq arixana, potem raz sie udało ją ubic a potem juz wpadli w 6 osób i sie ciesza, że zabili jedną osobe xd, a najlepiej jego eq widac na ostatnim filmie aty, gdzie ma demona w pt i wali sete srednio co 5 sekund xd , ” Armia czerwona w metinie Sukces taki, że więcej ich, niż …

• Prędzej ich świetny automat takie ucinanie procka uzna za cheaty xD