Search Results

Search results 1-20 of 130.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wy to zaraz widzicie cheaty, a tak naprawdę na wielu mapach nagle pojawiają się braki tekstur. Sama nie raz miałam z tym do czynienia. Wystarczy o milimetr przesunąć postać i wszystko wraca do normy. Pytanie tylko czy tak musi być? Nie powinno według mnie, no ale to tylko metin.

• Co można zrobić aby móc odpalić więcej klientów? No bo zużycie procesora nie pozwala. Cheat Blocker jest zarazą wstrętną. Tylko mi nie piszcie, że słaby sprzęt itp. itd., wiem że odkąd cheat się pojawił to mam pod górkę. A nawet jak jest wszystko w porządku, wczoraj notorycznie mnie wywalało. Nawet na jednym kliencie. Coraz gorzej z tą "poprawioną" stabilnością. @Art może i poprawiliście ale jakimś cudem działa to inaczej jak przewidywałam.

• Skoro nagle nie wiadomo z czego wynikł bug z biologiem, uważam że osoby które mają 2x wartość - bo właśnie to nie działa na polimorfii powinny mieć za darmo zwój zmiany biologa. A dlaczego? A dlatego że pewnego dnia zmieniliście skille, szaman i ninją 50 lvl + dostał zwój do statów. Można? Oczywiście można, tylko czy się chce. Zwój do wykorzystania raz, bo przecież więcej razy nie potrzeba(o maniakach nie piszę).

• A czego się tu spodziewać. I jest napisane w godzinach od 15 do 21 stoi.....nie wiem czy ją źle to rozumiem czy coś ze mną nie tak. I wyraźnie dodane stoi Harang, szukajcie jej. Nagle stoi GM i je rozdaje. Jest GM pod postacią Bonsai i rozdaje takie właśnie poli. Info inne jak realizacja. Szczegół może dla niektórych, czepiam się jak są nie zgodności. Ostatnio ich za dużo.

• "Z tej okazji w M1 swojego królestwa w godzinach od 15:00 do 21:00 na kanale handlowym, szukajcie Harang, ma dla Was pewną niespodziankę." Tylko gdzie jest, no gdzie?? M1 sprawdzone ch1 i nic, ch2 w murach nic. Inni też szukali i nic nie znaleźli. Wyłączone to zostało z dropem czekolad i cukierków?? @Ingolf wiesz może coś na ten temat? Stoi GM, rozdaje marmurki - yyy nic o tym nie napisano. Bezczelność to już przesada. Robicie jak Wam pasuje. Przykre. Moderator Ascoran:Połączyłem posty.

• Meley po przerwie technicznej

KwiatSuri - - Archiwum

Już ktoś kiedyś wspomniał, po restarcie trzeba niby odczekać 3 h. Nie wiem jak to faktycznie wygląda, ale rejestrowałam osobiście dziś zaraz (chyba) po nadzwyczajnej przerwie. Na pewno nie czekałam te 3 h.

• A w chunjo Etolin mamy wolną ziemię - można się o nią bić ale jest mały problem, a może duży, jak kto woli nie ma NCP od zakupu ziemi. Oj tam, oj tam.

• A propo skrzyń ucznia, kilka dni temu pierwszy raz logowałam niektóre konta. Wiadomość od GM-a widniała, podchodzę do skrzynki i... na niektórych nie było wiadomości (każda z 5 postaci), a na innych była ta wiadomość. Tego zupełnie nie rozumiem, no ale szkoda na to nerwów. Na szczęście dotyczy to 1lvl postaci - żaden problem usunąć i stworzyć na nowo postać. Co do bugów na meley, prawda jest taka ze zbijanie bossa bez zmiany postaci trwa dłużej i nie zgodzę się na bana, jeśli tego nie naprawicie…

• Event Górniczy Tu jest napisane że informacja znajdzie się na górze strony - tablicy, a jednak jej nie ma @Ingolf co to za partactwo? Znowu któryś się zacznie tłumaczyć ze nie dopatrzenie i "zaginęło w akcji"?

• Była informacja o tej przerwie, wczorajsza była nadzwyczajna. 30.04.2019 (wtorek od 08:00 - naprawa teleportu do groty)

• A info o rekompensacie gdzieś było?

• Quote from Abyro: “Quote from KwiatSuri: “Pierwsze zalogowanie i nie wiem dlaczego mam czarny ekran. GZ - nowy bug. Naprawione, tylko czemu nie widzę już loga gild? Było u niektórych, nie dało się naprawić a teraz nawet u mnie takie coś ” Hej, jak naprawiłeś ten błąd z logowaniem :/? Też mam czarny ekran ” Wyłączyłam menagerem i na nowo odpaliłam metina, patch długo się ładował ale poszło i jest ok.

• Pierwsze zalogowanie i nie wiem dlaczego mam czarny ekran. GZ - nowy bug. Naprawione, tylko czemu nie widzę już loga gild? Było u niektórych, nie dało się naprawić a teraz nawet u mnie takie coś

• Rozmowy serwera Etolin

KwiatSuri - - Dyskusje Etolin

Krytyki nie umieją przyjąć, tematy nie chciane zamykają, ale jeśli koleżka z Teamu używa nie właściwego nicku nic nie robią. Po zamknięciu tematu o religii przypomniał mi się nick likana - JezusIHS (to dla tych co nie pamiętają), kontrowersyjne a jednak było możliwe. Koleżka teamu?- w każdej plotce jest odrobina prawdy. Skoro mimo OWU przeszło tzn. że to prawda a nie kłamstwo. Mamy demokrację, czasy komuny dawno minęły. A tutaj jakoś widać nie.

• Aha mam błąd w tłumaczeniu. Dobra, dobra na logikę nawet to da się przetłumaczyć. "Bug Fixes: Fixed an error which caused issues between the pet and storage systems. Fixed an error which caused the fishing interface to randomly close. Fixed an error which caused the mast in the Ship Defence dungeon to lose HP when certain effects were used. Fixed an error which caused the guild territory window to use the original client language rather than the one chosen from the multi-language system. Fixed a…

• Co nie zmienia faktu że nie polskie. Ale oczywiście nawet o tym się nie pomyśli.

• NIE JESTEM ŻYDÓWKĄ, WIĘC NIE POWINNO TEGO TU W OGÓLE BYĆ!!! Poza tym POLSKA jest krajem katolickim, obchody tego typu świat w Metinie jest nie na miejscu.

• Wywalanie to już swoją drogą, ale to ze piszesz na jednym kanale a na drugim inny tego nie widzi troszku dziwne. Do tego znajomych nie widać, osób w gildzie.

• A już myślałam, że źle widzę. Okno logowania, wbijasz passy, mignie i znowu możesz wbijać passy. No naprawdę, a chwilę temu było w porządku.

• Komunikat: "Prosimy o cierpliwość. Trwa łączenie z serwerem." i tak zostaje, myślałam że coś z netem, bo dozo nie mogłam otworzyć. Super że końcówka Nazara ucieka, bo na grę nie da się wejść. Ale to już było, i wraca jak bumerang.