Search Results

Search results 1-20 of 564.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Witam miłą koleżankę i kolegę mam postać, która jest przez wielu uważana za topową na serwerze. Jednak wasz lvl w niczym mi nie przeszkadza, z chęcią pomogę w początkach, bo zdaje sobie sprawę jak ci może być trudno. Mogę wasdodać do mojej gildii, która istnieje już od ponad 5 lat. Nie bójcie się, wasz niski lvl w niczym nie przeszkodzi, nasi ludzie są bardzo pomocni, zostaniecie ciepło przyjęci i poczujecie się jak u siebie w domu A co tu o mnie dużo mówić, uchodzę za sympatycznego szamana, a w…

• Rozmowy serwera Etolin

kryndor - - Dyskusje Etolin

W obliczu wczorajszego wyjaśnienia przeze mnie teamu #AntyKryndor: "Może się zdarzyć - podjął po chwili Kryndor - że o los tych niedobrych ludzi zapytają ich kamraci albo druhowie. Tym rzeknij, że wyjaśnił ich na forum dzwon. Don Dzwon. I dodaj, żeby często oglądali się za siebie. Pewnego dnia obejrzą się i zobaczą dzwona." ( zmieniony cytat z ksiązki wiedzmin adrzeja sapkowskiego)

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Toż bekę toczę, 40 lvl aby na trzymanie gildii. Czuj się wyjątkowy, lognąłem specjalnie, żeby zrobić screena. ” Wyzywasz na pvp, ja przyjmuję wyzwanie i "toż to beke toczę" hmm... Ale przynajmniej mogę czuć się wyjątkowo xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “da39ba12ca5e9c71gen.png DAWAJ NA RING! XD ” Dziupla ch1 czekam ( pvp bez kostiumów)

• Rozmowy serwera Etolin

Moja reakcja jak zbiłem 120lvl woja Lorinta na skilla: LxR5dHT.png Ktoś nastepny do pvp? Quote from SZELEMINATOR: “Ja moge się z Tobą lać. ” Zapraszam na PW w celu umówienia terminu PvP.

• Rozmowy serwera Etolin

Kto uważa, że @Kruszii to prawdziwy ideał kobiety, ten daje like

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stachu: “Dla mnie jesteś mistrzem gościu jedynie co umiesz to wyjaśniać mnie w każdym poście Dzięki tobie mogę się polansować w twoim blasku chwały;) ” uuu, zazdrość przemawia, sam bys tak chciał potrafić : Quote from WladcaForum: “chusteczkę? ”

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stachu: “jestem ciekaw czy Ty wgl posiadasz 100lv + czy tam przewracasz 10cm u kryndora swoim jezyczkiem zeby zaplusowac ” polansuj się przy szamanie ktory wysmyrał 3 laseczki z irre

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Hmm.. Trolle płaczą że ktoś ich obraził... XDDDD To jesteście trolle czy beksy? ” Trollować sobie można, ale ty jak widać nie znasz umiaru. Oni np nigdy po rodzinie nie jechali. Pojazd po rodzinie to zdecydowanie coś zbyt mocnego i objaw typowej patologii. Nigdy nie wiesz co jest z ich mamą, może np stało się jej coś złego ( nie będę przytaczać co na przykład) i mówiąc to sprawiłeś im ogromną przykrość? Moje zdanie na ten temat jest takie: Jeśli masz choć odrobinę honoru …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from Michu: “Brawo zamoczaner moją mamę chcesz bić..., leci zgłoszenie na support. Szambo wybija na tym Patolinie. ” Wyj mixie ” Fajnie gryzłes glebe na zadymie, tak jak pisałem w południe, jestęs pierwszy do wycia i ostatni do bicia się razem z twoją żonką Polecam więcej przesiadywać i wyć na forum, na pewno dzięki temu zdobędziesz kiedyś dobre eq ps. chusteczkę?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “Dzwon wyj dalej nawet mixem nie można Cię nazwać tyle znaczysz.Limit atencji przekroczyłeś. ” ale że jakiej atencji? póki co to o mnie tutaj były debaty trwające pół roku, to ja mam tytuł don żuana etolina, więc ja jestem fejmem. A ty póki co jesteś jakąś shadow z forum, masz rzekomo jakąś tam postać której nikt nawet nie zna nicku, pogrążasz się w każdym poście i nawet nie umiesz sobie znaleźć faceta w grze. Więc powinnaś mi podziękować że dzięki mnie zyskujesz atencje i moż…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “To dobrze ,że pójdzie powioedziec ?Co ?Chyba napisać . ” chusteczkę?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from kryndor: “niedosc ze okularow ci trzeba to ty nawet postaci nie masz więc co się udzielasz napisalas przy skonczeniu gry ze zakonczysz dzialalnosc na forum a jakos nie skonczylas widze powazne uzaleznienei u cb od gry i od forum bo jak ktos pizse ze konczy z forum to konczy a ty jak naksen jestes co pol roku konczy gre xd ” Przynajmniej potrafią mieć przerwę, ty bez przerwy stoisz 44lvlem w m1 - to jest dopiero uzależnienie xd ” 4 osoba do wyjaśnienia - Spokojnie pa…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “W Twojej chorej bani wyjaśniłeś kogokolwiek.Wiele osób robi sobie przerwę w grze ale do środka od kapusty nie dotrze.Pajacuj dalej jesteś w tym dobry. ” przeciez napisalas ze skonczylas gre, a nie zrobilas sobie przerwe, niezle ci idzie pograzanie samej siebie, tak trzymac xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “Skończyłam grę (...) I gram a to ze sto razy już napisałam,uzależnienia powiadasz 3 h w tyg.,módl się żeby Twoje tak "ciężkie"były.Wyj. ” No tak jak powiedziałęm cięzkie uzależnienie, niby skonczyla gre, a jednak dalej gra XD XD XD juz od nadmiaru grania widze u ciebie omamy i schizy xd Ps. dzisiaj piękny dzień- w ciągu godziny wyjaśniłem @Celtycki-Dzik @Nameczaner i @Shadow hahahhah

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “Dzwon nie masz zasługi w tym,że cykada ubił Aphro,więc po co wyjesz?Zmień lekarza,pajacujesz a 44 lv to żaden wyczyn i Twoje herezje przestały być śmieszne.Auuuu jak zabłąkane psy z m1~Twój rewir. ” to przypatrz się na film bo aphro dostala blyskawice ode mnie hahahah i odebrala jej polowe hp a druga polowe zbil cykada. niedosc ze okularow ci trzeba to ty nawet postaci nie masz więc co się udzielasz napisalas przy skonczeniu gry ze zakonczysz dzialalnosc na forum a jakos nie …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from Michu: “Wcale nie płaczesz z nameczanerem. xD ” Kolejny co wył jak to umywa ręce od kryndora a teraz znowu kumple XDDzisiaj o 21 możecie przyjść, pokazać jakie to z Was legendy XD ” co za gość , michu stwierdza oczywisty fakt, czyli to ze placzecie ( każdy to widzi na forum od dawna)le oczywiscie jak coś jest na + dla mnie to od razu jest #TeamKryndor xd Widzisz nameczanerku jak chcesz to możemy się umówić na to pvp ponawiam wyzwanie, ale pewnie znowu stchórzys…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Ja nie płacze malutki. A kto ma mnie zapamiętać, ten zapamieta. Bez odbioru dla ciebie. ” WYJASNIONA XD ahahahaa dla potomnych przypomnę post którym ją wyjaśniłem: Quote from kryndor: “Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from kryndor: “ale jedno to mnie rozwala, ze nigdy nic nie pokazales ani w zbijaniu bosow, ani w pvp, nawet lvl sam nie wbiles tylko zostales wyręczony przez kolge z gildii a najwiecej na forum sie udzielasz xd ” Mówi to 44lvl z dzwonem w ręku. ” jakbys n…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from kryndor: “ale jedno to mnie rozwala, ze nigdy nic nie pokazales ani w zbijaniu bosow, ani w pvp, nawet lvl sam nie wbiles tylko zostales wyręczony przez kolge z gildii a najwiecej na forum sie udzielasz xd ” Mówi to 44lvl z dzwonem w ręku. ” jakbys nie wiedziala to mam tez inne postacie xd i a i tak na 44lvl zostane zapamietany jako legenda gry ( największy don żuan metina aka don dzwon aka wampir z dzwonowa) a ty i nemeczener jak skonczycie gre to odejdziec…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from kryndor: “stchózyłeś ” Dyktando Ci zrobić? ” widzisz wyjasnilem cie to jedyne co potrafisz odpowiedzieć to przyczepić się literówki ( przypadkowo nie wcisnąłem literki "R") a gdybym faktycznie się pomylił, to bym napisał "StchóŻyłeś" a nie "StchóZyles" ale jedno to mnie rozwala, ze nigdy nic nie pokazales ani w zbijaniu bosow, ani w pvp, nawet lvl sam nie wbiles tylko zostales wyręczony przez kolge z gildii a najwiecej na forum sie udzielasz xd