Search Results

Search results 1-20 of 319.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Nameczaner: “Quote from SamarytaninEtolina: “Jak to powiedział ktoś kiedyś jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to najlepiej uczepić się ortografi M4VericK ” Ortografii*Forum bafi i óczy ” dzieNki za Dobrom rade, bende pamietaci

• pudło ;3 @Celtycki-Dzik?

• Quote from Satomi: “Quote from SamarytaninEtolina: “hahahaha Wkońcu się doczekałem momentu gdzie będziecie o mnie mówić A ja nawet się za często nie wypowiadam na forum xd ” Naprawdę czekałeś aż ktoś o tobie napisze? Jakie to żałosne. Quote from SamarytaninEtolina: “porzytek ” Autokorekta w przeglądarce nawaliła? ” Jak to powiedział ktoś kiedyś jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to najlepiej uczepić się ortografi M4VericK

• Quote from Cykada3301: “Wyjcief8ff8d9e22e5d55d.png ” a więc to jest to robienie "Solo"?

• Quote from Lexio: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WegielWBucie: “ Quote from ItsDemonWolf: “Bla bla bla.. to pvp nie wziales "bo na pvp trzeba zasluzyc" ziew ” Właśnie @SamarytaninEtolina ” tylko pokazujesz takimi postami swoja desperacje zwiazana z przypisywaniem sobie moich postow przeciwko komus z irre. wiemy ze nas nie lubisz, nie wymagamy tego od ciebie bo w koncu jestes jednym z tych ktorzy sa je... wszedzie gdzie sie da i nie maja do nas podjazdu ale wymysl cos swojego, kreatywnego …

• pudło ;3 @GlosnoMilcze?

• pudło ;3 @ArixanBogiem?

• Quote from 0bcy: “Gdzieś pisał, ze nie stawi się w ten weekend mogę się mylić xD ” pisał, że go nie będzie, ale to on organizował aby Shinsoo było o 21 w sobotę

• pudło ;3 @Rahta?

• Quote from RafałM: “DLA BEKI SPRAWDZIŁEM I WYOBRAŹ SB ŻE GILDIA MOICH DROPÓW WYŻEJ W RANKINGU JAK WY ” to db Cieszymy się twoim szczęściem Pozdro od Topki

• pudło ;3 @GlosnoMilcze?

• pudło ;3 @Nalif?

• pudło ;3 @ArixanBogiem?

• Quote from Forfa: “ pracownikiem (ART/INGOLF) którzy pracują na swoim stanowisku otrzymują pieniądze (i to nie małe, bo skoro art możesz pracować w domu to nie traktujesz tego jak roznoszenie ulotek). ” z tego co pamiętam to tylko Art i Smoczyca maja płacone za swoją pracę A reszta teamu robi to totalnie za DARMO.

• pudło ;3 @SauBaar?

• Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Mave proszę, czytaj ze zrozumieniem... Mam gdzieś, że mnie rozpraszacie, chodzi o mi Waszą klasę, ale jeśli ktoś jej nie ma to ciężko mu zrozumieć co to jest.... Pozdrawiam kolego ” Bez Odbioru, szkoda składać skrupulatnych zdań bo i tak widzisz je na opak. (Opak = na odwrót)

• Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “No spoko, jak Arixanowi szkoda odpału i woli logować rozproszkę Kończę ten temat bo zrobiliście z niego jakąś dramę, mnie chodziło tylko o trochę klasy. Walcząc w przewadze to rozpro to smiech na sali, ale tak jak pisałem w grze, mnie to "buja". Życzę nam i Wam takich dymów jak wczoraj okolo 24, mega miło i super zabawa, jakoś Miro i xbox mogą się bić bez logowania rozproszek xD Jednak ANdros ma klasę Ps. Co to za drama się tu odwala? xD ” ale to ty ciągniesz tem…

• Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Quote from SamarytaninEtolina: “nie wiem po co ten lament na Forum, że ktoś zalogował rozpro?Bo jak czerwoni mają rozpro to tematu nie ma i jest spoko fajnie i pewnie mowa tam na ts lub na pw weź mu ta rzuć rozpro bo po co mu ta aura/ochronka itp. Wtedy nawet nie ma słowa na ten temat na forum ani nigdzie, lecz kiedy My czyli wasi przeciwnicy mamy rozporo czy przewagę liczebną tak jak ładnie to ujął kolega @Lucjusz, że mamy jedną z bardziej zgranych ekip na Polsk…

• Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Quote from AndrewBalboa: “Quote from Lucjusz: “Cała prawda o Irre: Cała prawda o tej gildii jest taka, że na ten moment jest to JEDYNA ZGRANA LICZNIEJSZA ekipa na PLu. Co byście nie zrobili w eq i tak z nimi nie wygracie na ten moment. Mówię to jako obserwator, a nie jako fan czy coś. Żeby tutaj nie było wątpliwości. Zaczyna się dym, ludzie się muszą szukać, a oni mówią, że lecimy i tyle. Prawie zawsze maja przewagę liczebną no i oczywiście eq też na poziomie. So…

• tak @Ingolf?