Search Results

Search results 1-20 of 216.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Potworne Trio

KliczeK - - Pytania i Wskazówki

Quote from VIII: “Bez zwalniania 10 kolejek to nie problem. Nie róbcie zbyt szybko, bo poniżej 30 sekund dostajecie brązową obojętnie jaki wynik. ” Potwierdzam.

• Item Shop - dyskusja

KliczeK - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from SenNaJawie: “@Ascoran o co chodzi z ta promocja na transfer bonusow? Miala byc oferta dnia a ja to dalej mam dostepne xD ” Zestawy Potwornego Trio, Transfer Bonusów, nakładki Wodnika, Kostiumy (8-29. sierpnia) 08.08.2019 - 12.08.2019 (pozostałe przedmioty)

• Quote from PGT: “Nie wiem jak go nazwać, ale wcześniej client zapamiętywał jaki serwer oraz ch wybraliśmy i odpalając nowego clienta, mieliśmy juz podświetlone to co ostatnio zalogowane. Teraz to nie dziala ” Od razu można dodać że klawiaturę na metinie robił pijany rusek. (Hidden Content)

• 22:38 08.08.2019 Diumar CH0 - Komnata Berana (Hidden Content)

• 17:08 08.08.2019 Diumar CH2 Jinno - Przeglądanie sklepów (Hidden Content)

• Quote from 0bcy: “Już widzę ile masz postaci na tego smoka Całe 3 czy wiecej? ” Ty to ogólnie wszędzie wszystko widzisz i wiesz Jednak fakt, nie chodziłbym smoka postacią która ma 100lvl+, więc musiał bym zrobić kolejne na 96lvl. Quote from 0bcy: “Czemu uparcie dostępu do smoka bronią osoby co go farmią XD ” Czemu uparcie wyją osoby które na niego nie potrafią wejść? W każdym razie, obojętnie jakie zmiany będą to osoby które tego smoka chodzą, to nadal znajdą sposób na chodzenie. Będzie limit, b…

• Quote from AbdulBumBum: “oczywiscie ze mam dowody rozmowy na TS ale nie wnikajmy w szczegoly, powinni poprawc smoka by kazdy zeby mogl wejsc co ma klucze ,jak na razka co trzeba miec przepustke i sprawa zalatwiona ” Jakby każdy mógł wchodzić kto ma klucze, to by straciło to sens. Sam mam ponad 10k kluczy, pomijam że pozostali też, generały stoją i nikt ich nie bije, bo kluczy nie da się wychodzić. Nawet gdyby było ograniczenie jak na innych bossach że możesz iść smoka ale co x czasu, to zrobieni…

• Quote from Forfa: “Smok już dawno powinien miec jakieś ograniczenia to chore ze po 2 sekundach jak jest napis ze smok powrócił już ktoś go atakuje. Monopol na tym jest taki ze naprawdę nie trzeba pracowac. ” A na co liczysz? Bo nie bardzo rozumiem Twojego toku rozumowania. Smok to otwarty dungeon, dostępny dla każdego kto ma 75lvl+. Gdyby nagle otworzyli razadora, yotuna czy meley to też by 24/7 było bite, a tak mniej więcej wyliczysz że możesz wejść za x czasu, ale a to pójdziesz zapalić, a to …

• Quote from Yovive: “@KliczeK akurat taka sytuacja, że pojawiły się dwa komunikaty i dwie różne osoby były w komnacie miała miejsce naprawdę i nie tylko na Eto Jednak pewnie wynika to z jakiegoś bugu gry, że wpuściło dwie osoby. Nawet ktoś nie wiem czy tu, ale wrzucał takiego ss Tylko jak do tego doszło, to nie wie nikt xd ” Wiedzą, wiedzą, ale nie chcą powiedzieć. O tym że SM były na turcji tańsze też wiedziało tylko kilka osób, a jak się rozeszło to zaraz cały metin to robił i pozmieniali wszys…

• Quote from MocWpNaSpota: “wchodzac z m1? ” Obojetnie skąd by wchodził, to według Twojej teorii, czyli "wywala osobe ze środka" to pojawiało by się na czacie: Grupa MocWpNaSpota próbuje zabić Niebieskiego Smoka! - Bo Ty/Twój kolega weszliście do środka Grupa Mudai zabiła Niebieskiego Smoka! - Bo was wywalił i zastąpił. W co wątpie, tak samo wątpie że pojawia się jeden komunikat po drugim czyli: Grupa MocWpNaSpota próbuje zabić Niebieskiego Smoka! Grupa Mudai próbuje zabić Niebieskiego Smoka! Takż…

• Quote from MocWpNaSpota: “na etolinie pewna osoba na M wchodzi na skrypcie i to jeszcze z m1 wywalajac osobe z srodka(klucze oddaje) i pojawiasz sie znowu przy tym npc ” Klucze oddaje bo ktoś już jest w teleporcie do komnaty, czyli osoba o której mówisz klika stanowczo za późno - ten kto wchodzi zdąży przejść przez 2 ramki i znika do teleportu. Sprawdź internet, ping i dlaczego gubi klatki na metinie. Inna grupa - za szybko/za późno (ktoś już jest w komnacie) Mogę wejść - ktoś trzyma na kluczach…

• Usuwanie postaci

KliczeK - - Archiwum

Usunięcie Postaci Zrób pkt 5.

• Zgadnij, kto napisze następny?

KliczeK - - Gry i zabawy

nie @Lunaya ?

• Quote from Santonia: “Niemiecki support nie ma dostępu do kont graczy z Metin2PL i zgłoszenia tam kierowane będą przekierowywane do Metin2PL. Proszę, nie wprowadzaj nikogo w błąd, takie zgłoszenia po prostu dłużej wiszą w systemie. ” Ja ostatnio zacząłem zgłaszać bezpośrednio i wiesz co? Błędy gry są globalne i nie potrzebują dostępu bezpośrednio do konta na Metinie PL, bo sami sobie to sprawdzają, więc Santonia, proszę, nie wprowadzaj nikogo w błąd. My tutaj rozmawiamy o błędach gry, a nie o ty…

• Quote from THISISMADNESS: “Beke z tych co niby bana za nic dostali xd xd xd zal mi Was, trzeba bylo grac fair a nie spinac teraz na forum ze niby ban za nic xd xd dziwne ze gram od poczatku istnienia metina i nigdy bana nie dostalem a potrafilem 20 metkow odpalic na 1 ip. i to nawet kilka dni temu:) jestescie [ciach] bez honoru i sie przyznac nie umiecie a szukacie winy w GF... xD xD jak juz dostaliscie bana to won z forum i nie spamowac, bo od tego jest inny dzial i support tepaki zalosne... a …

• Quote from Ligeja: “No ja tam odwołanie napisałem co nawet tutaj pokazałem na ss ale nasz bug giereczgi Ascoran usunął posta za spam i dostałem odpowiedź zwrotną kopiuj wklej że odwołanie od bana systemowego nie jest w żadnym wypadku możliwe. Więc to chyba nie wina lenistwa tylko systemu i regulaminu który ssie cuksa. ” Pousuwał tłumacząc że nie pozwoli na obrażanie GM'ów i tu są rozmowy o zmianach, a cheatblocker to niby co jest? Zmiana GameGuarda na CheatBlockera, o którym po dziś dzień nie wi…

• Quote from Marta: “A liczy się tylko postać dobijająca bossa czy można mieć na dwóch postaciach bijących podwójne yangi w eq? ” Nie ważne kto dobija bossa, ważne na kim był (kto wyłożył najwiecej dmg) i tylko ta osoba powinna mieć eq na yangi, jak ktoś jeszcze z pt ma to się buguje i często lecą pojedyncze. Kwestia prób i błędów, pochodzisz trochę to sama zauważysz kiedy dało pojedyncze a jak daje Ci nawet co 4-5 to znaczy że coś jest do zmiany, żeby dopracować to tak żeby pojedyncze jak leciały…

• Quote from Marta: “Kolega mi powiedział, że yangi w nakładce się bugują i nie wiem czy to jest prawda czy nie. Bardziej chodzi mi np. o 250kk z jotuna czy to się rzadko zdarza, bo jakby nie patrzeć to trochę pracochłonne jest robienie misji zużywanie odpału tylko dlatego, żeby iść sobie po 50kk. ” To ile masz na yangi: - nie wpływa na bomby yangowe na żadnym bossie - wpływa na to czy po każdym zbiciu bossa masz podwójne yangi - wpływa na to jaka bomba poleci, czy dostaniesz pojedyncze yangi na b…

• Quote from Naksen: “Padła strona główna, czy tylko u mnie się coś chrzani? ” Tylko u Ciebie.

• Quote from Ingolf: “Quote from LeQuer: “od obecnej aktualizacji nie ma możliwości teleportowania się z groty v1 do v2. Funkcja jest lecz nie działa. ” Sprawa została zgłoszona już jakiś czas temu. Nie wiemy, czy jest to celowe działanie, czy błąd gry. Gdy otrzymamy odpowiedź - przekażemy Wam informację w tej sprawie. ” Ale to co, myślicie że Grota Wygnańców V1 to stanie się 24 godzinną Strefą Walki? Będzie można nabijać punkty i kopać tam rudy? Lw5x52P.png