Search Results

Search results 1-20 of 49.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szaman a grota - 2k19

AsamaX - - Archiwum

~80 diabły, ~70 błyski, talizman +1, matowy rubin i granat i nie zuużyjesz więcej niż 200 red potów na godzinę

• Aura ~G5, 22k HP, matowy rubin, jadeit, granat, swój Pet + Feniks był z Adwentu, Truta 33śr, łącznie 70diabły i błyski jak wyżej

• Body 82 do groty - dam rade tak expić?

AsamaX - - Archiwum

Quote from Altezza: “50 diabły spoko ale 75 na błyski z kostiumem wystarczą ? 80+ nie trzeba na bodym ? ” Miałem 30 z kostiumów + 44 z eq + 5 z Alchemii i przez noc mi szło z 800-1000 potek XXL

• Miałem 80 na diabły, 79 na błyski (liczę z kostiumami i nakładkami), talik+1, 20k HP, z alchemii rubin i granat matowe, bez buffa, po matowych w Komendantów biłem 3k na początku i od 82 do 90 wbiłem na presubie3 w półtora dni Auto

• Rozmowy serwera Etolin

AsamaX - - Dyskusje Etolin

Chwalę się bo pierwszy raz na PLu tak wysoko Możecie pluć dalej Wbite od 82 na Auto w czas podany jak wyżej, ja się grzecznie uczyłem do sesji TSVx6BV.jpg

• Item Shop - dyskusja

AsamaX - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Yovive: “Czy mi się wydaje, czy cena początkowa za kostiumy poszła w góre? Poprzednio jak zostały 2 min do końca aukcji to kostiumy były po niecałe 200 sm, a nie lekko ponad 300. ” W dodatku nagle 300 sztuk wyparowało za te ponad 300sm Ktoś tu mocno poleciał chyba

• Zmiany w grze - dyskusja

AsamaX - - Porozmawiajmy o Metin2

Czy łączenie bonusów PD działa już w pełni? PD z ISa + 100% Miks ze skrzynek + PD z dropu + zwierzak działa?

• Bony w kostiumach

AsamaX - - Archiwum

Cześć, nie miałem nigdy kostiumu i zamierzam taki nabyć, więc mam pytanie: Czy bony w kostiumach (czapka, zbrojka) oraz w nakładce na broń można wbić identyczne jak w zbrojach/hełmach/broniach? Czy są jakieś wyjątki albo inne udziwnienia, typu hp w nakładce?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Quote from MaxiKid: “Same kłótnie tylko w tym temacie Czy w Jinno nie ma jeszcze alchemików/kowalów gildyjnych? U czerwonych czy chińczyków są już? ” Jeżeli chodzi o alchemików to ja z @Lorint.em jesteśmy największymi alchemikami w Jinno. Sklep ch1 przy moście. ” Macie złodziejskie ceny

• Rozmowy serwera Etolin

Same kłótnie tylko w tym temacie Czy w Jinno nie ma jeszcze alchemików/kowalów gildyjnych? U czerwonych czy chińczyków są już?

• Talik błyski jakie bony

AsamaX - - Archiwum

Jeszcze mam jedno pytanie: Czy taki talizman sam w sobie daje jakiś % absu na żywioł czy trzeba mu wbić osobno jako bon?

AsamaX - - Archiwum

Dobra, dzięki wszystkim, póki co mam 8omdlenie + 5def z tych ważniejszych, wpadną zmianki to pomyślę

AsamaX - - Archiwum

Kupiłem dzisiaj Talik na błyski +1 z bonami: 20 ziemia 10 insekty 5 ludzi 3 odp na ludzi. Główne przeznaczenie to oczywiście grota, jednak zastanawiam się czy mixować bony? Myślałem, żeby wbić tutaj % na mrok (DT/Katakumby) zamiast kupować talika na mrok, gram bodziakiem, obecnie 78lvl i kompletuję eq. Jakieś rady?

• Rozmowy serwera Etolin

Tak z innej beczki - z cenami to chyba większość poleciała w wyobraznie za mocno, aura +200% na sklepach?

• Powtarzam swoje: Klasa Postaci: Smok Poziom postaci: 70 Ekwipunek (EQ): Kardynałka +6 czysta Czarna szata +7 2xbon (nic nie warte) 2x spalone KD Speed +4 / Błękitna Speed +4 / Baronka +9 5x bon (1k HP) 2x spalone KD speed +4 / Dużo czarncyh +6 do DT Antyk +9 śr. 41%, KD Penetr Śmierci Potwora +4 / Złoty dzwon INT +8 / Zbawienia +6 Woj Sura Powtórki +4 Lwia Tarca +9 5x bon (blok 15%, Int +6) / Bojowa +12int Buty Feniksa +6 2k HP Ebo +9 czyste z przetopami / Niebiańskie łzy +9 czyste z przetopami …

• Quote from karOOl65: “Klasa postaci:[/b] Szamanka/Szaman Healer Poziom postaci: 45 Ekwipunek (EQ): Broń - antyk+9 5b sr17 kd: smierci+3, potwora+3, powtorki+3 Zbroja - szata slonca +8 kd defa, uchylenia +3 Hełm - czapka feniksa+9 czysta Tarcza - okragla +7 Bransoleta - srebrna +9 (mozliwe wlozenie przetopow) Buty - jadeitowe +4 +1k PZ / kozaki+6 3% omdlenie Kolczyki - ebo+9 (mozliwe przetopy)/biale zloto +7(mozliwe przetopy) Naszyjnik - zloty +5 30% reg pz /perlowy +7 (szukam wisiorka +1k/1,5k P…

• healer a ZR

AsamaX - - Archiwum

Quote from psikuta: “Zręczność oprócz tego, że faktycznie zwiększa dmg pewnych skilli daje tylko zwiększoną szansę na to, że przeciwnik was nie trafi. Jeżeli jednak trafi to zabierze tyle samo bez względu na to ile macie zręczności.” Mylisz się Zręczność zmniejsza ilość zadanych obrażeń jakie otrzymamy. I to nie jest szansa na unik, lecz absorbacja otrzymywanych obrażeń. Sama teoria nic nie da, proszę sprawdź to postaciach z różnie rozłożonymi punktami zręczności.

• Który wisior lepszy?

AsamaX - - Archiwum

Quote from SweetH3ller: “ Przy walce z bm'em przyszywka może się przydać, bo ominie jego ochronkę w przeciwieństwie do skilli. ” Healer raczej nie wchodzi w bliske starcie z BMem, chociaż inny gracz inna taktyka. 7 INT daje sporo, to jest + do leczenia jak i do offów, na co mi przeszywka na odległość ?

• Który wisior lepszy?

AsamaX - - Archiwum

@DEMON-ek Ale Ty grasz BMem, to czemu się udzielasz ? Warto zaopatrzyć się w oba naszyjniki. Łezki dzięki ogromnej przeszywce będą pomocne przy biciu metinów. Takie perełki z przetopami to jest AŻ tyle INTa. Da kopa w pvp, da kopa podczas expienia z buta w grocie.

• heler pvp / wojny

AsamaX - - Archiwum

Jeśli chodzi o siłę skilli, to hater ma rację. Umiejętności helerka są mocniejsze niż smoczka. Oprócz tego zadam tą serię 2x szybciej. Co mi da, że jeden off na 3 wejdzie w krytycznym uderzeniu ? Przy 4.5k leczenia - nic.