Search Results

Search results 1-20 of 188.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wiadomo coś na temat jakiegoś bonusu expa w przeciągu niedługiego czasu?

• @Ascoran Wiesz coś może na temat promocji na Pakiet Biologa? Lub na same Eliksiry Poszukiwacza?

• @Art @Ingolf Wiadomo kiedy będzie jakaś promocja na Pakiet Biologa? lub same Eliksiry Poszukiwacza?

• @Art @Ingolf Do której bonus expa? Bo chyba o 20 wystartował?

• Rozmowy serwera Diumar

PrisonBreak17 - - Dyskusje Diumar

Quote from Aisza: “Ktoś wie ile wynosi dopłata bądź ulepszenie takiej zbrojki na +7 bądź 8? wielorybi pancerz +4 (1000 pż/15 odp. na wiatr/5% do pż/10 odp. na broń dwuręczną/odp. na szpony 6%) ” Różnie to bywa jeśli samemu się chce robić może to Cię wynieść powiedzmy ten 1-2wony lub w innym przypadku nawet 20won. A żeby komuś zapłacić za ulepszenie takiej zbrojki na +8 to chyba z tego co ja i znajomi dawali do kucia to się z 30won minimum płaciło do nawet 40won czasem. Tylko że ostatnio ciężko k…

• Quote from Antiko97: “Są bilety podróżnika z etolin na diumar? ” Tak są dostępne, ja będe wracał w ciągu 2tygodni jak coś.

• Quote from VIII: “Dlatego jednak wziąłem atak. Jeszcze jestem ciekaw oddawania tego biologa z eliksirami po aktualizacji. Jak pierwszy raz robiłem klejnoty przy misji 92 na 10 sztuk bez eliksirów zużyłem 78 klejnotów. Na misję 94 na 20 sztuk już tylko 35 z eliksirami.. Na drugiej postaci robiłem klejnoty 94 po nowemu bez eliksirów i koło 3 na 4 mi przyjmował, chyba tylko 2 odrzucił. Teraz zrobię całą te misję z eliksirami i porównam po zmianach. ” Ja oddawałem w ciągu ostatniego miecha biologa 9…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from WujekDiumar: “@PrisonBreak17 hah a ja myślałem że nick zmieniłeś ” WP "starego" i Likana "starego" mam na zmień postać na tym samym koncie co te dwie nowe postki

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from WujekDiumar: “Weź pvp z vizira wp będziesz mial odp czy def taki dobry albo z wilkiem na dobrej alchemii i z dobrym DMG ” Mój nowy wp aktualnie średnio nadaje się do PvP xD Biolog: 3-Notaki oddane Skille Ostrze Strach Rozpro P Palec m10 Wir m9 Zbroja m9 Riposta m10 xD Ps. Musiałem nowego WP zrobić żeby wziąć z biologa 2xAtak bo na poprzednim WP miałem 2xPż ale oczywiście jak już tego nowego prawie skończyłem to raczyli dodać zmiane biologa... xDDD to trzeba mieć farta . Z Likanem to s…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from 0bcy: “Pilnuj go albo zmontuj mu jakieś rękawki ” Jakiś palik się wbije w piasek lub do drzewa przywiąże i będzie bezpiecznie, przynajmniej przez chwile .

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Yasuni: “Quote from PrisonBreak17: “Mnie niestety nie będzie w ten week bo wyjazd nad jeziorko. ” nie chwal się tak bo jeszcze tam przyjadą na zadymke ” Zadyma na mokry piasek kto dostanie pierwszy? . Quote from 0bcy: “Quote from Yasuni: “Quote from PrisonBreak17: “Mnie niestety nie będzie w ten week bo wyjazd nad jeziorko. ” nie chwal się tak bo jeszcze tam przyjadą na zadymke ” utop sie Mogę Twoją ninją wyskoczyć jbc ” Jego Ninja na tak wysokie wody nie skacze .

• Rozmowy serwera Diumar

Mnie niestety nie będzie w ten week bo wyjazd nad jeziorko.

• wiki

PrisonBreak17 - - Porozmawiajmy o Metin2

@Art @Ingolf Kiedy zostaną dodane na Wiki bonusy 6 i 7 z objaśnieniami?.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from WujekDiumar: “Quote from PrisonBreak17: “Quote from WujekDiumar: “Troche beka że nawet vizir się bić chodzi xd już myślałem że las mu do końca w głowie został . Lato w pełni to się nie chce nawet logować .. ” Lepszy las niż meley bez jakich kolwiek innych ludzi xd.A nom w końcu udało się skompletować alchemie i wpaść pobawić :P, będe bywał częściej jeśli czas dopisze.W sumie tak dużo już w lesie nie siedze a na meley to już nie pamietam kiedy byłem xd. Ps. a nom miło miło siebie bijąc…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from WujekDiumar: “Troche beka że nawet vizir się bić chodzi xd już myślałem że las mu do końca w głowie został . Lato w pełni to się nie chce nawet logować .. ” Lepszy las niż meley bez jakich kolwiek innych ludzi xd. A nom w końcu udało się skompletować alchemie i wpaść pobawić :P, będe bywał częściej jeśli czas dopisze. W sumie tak dużo już w lesie nie siedze a na meley to już nie pamietam kiedy byłem xd. Ps. a nom miło miło siebie bijącego w m1 zobaczyć xddd.

• Rozmowy serwera Diumar

Zapraszamy M1 ch2 Jinno Aktualnie małe koło

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Sura.Sura: “Będzie się działo 4 vs 4 ” Lepsze to niż nic moim zdaniem i przede wszystkim od czegoś się to musi zacząć a z czasem zawsze ktoś dołączy.

• @Art @Ingolf Mam pytanko nadal nie działa to resetowanie biologa 92/94? I jaką to ma nazwe w is tak wgl?

• Pytanko Wiadomo coś czy ten dungeon będzie grupowy czy tylko i wyłącznie gildyjny? Czy takich informacji możemy się jutro dopiero spodziewać? @Art @Ingolf

• Ja w lesie około 40minut plus minus dropie 5corów i to bijąc postacią bez alchemii 10k xd. ( Na Jednej-Rękawicy z metków ). A bym zapomniał na 120Lv.