Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Naksen - - Dyskusje Etolin

Quote from Stachu: “kto pamięta tampony? xD ” Cała grota tym była obstawiona, dobre czasy. Quote from Stachu: “Naksen ale bieda w tym eq xD ” Wiesz jak ja grałem jak chodziłem do technikum - zero hajsu na metina, a bieda była sygnowana drewnianymi kolczykami+0, 20 szybkości ruchu. xd edit: Ty wtedy miałeś gorszą biedę i eq ledwo na generały, także tego.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from SZELEMINATOR: “@Naksen aż taki przerażający jestem? ” ... XD Anyway - nawet nie czytałem dwóch ostatnich stron, damn, co wyście tu odstawili, to teraz tydzień połowa pacjentów będzie z kłódkami. Dobrej nocy życzę.

• Rozmowy serwera Etolin

Kryndor, skończ te "trolle". xd Nie, Szele, bo mi się na wymioty zbiera, jak otwieram metina. Teraz będę po prostu sępem i z Lexiem poczekamy, aż to pierdyknie.

• Rozmowy serwera Etolin

Toż bekę toczę, 40 lvl aby na trzymanie gildii. Czuj się wyjątkowy, lognąłem specjalnie, żeby zrobić screena.

• Rozmowy serwera Etolin

da39ba12ca5e9c71gen.png DAWAJ NA RING! XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Kruszii: “@Naksen to ja Cie pozdrawiam żebyś nie smutał ” Podziękował, ale mi smutno nie jest. Po prostu się poprztykałem z Aszti swojego czasu, stąd tak napisałem.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aszti: “Pozdrawiam WSZYSTKICH ” I tak zabrzmiało w ten sposób, że wszystkich, ale nie mnie. XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from SweetH3ller: “Oooo jak się dzieci ładnie wyrażają ” Prawda Justynko? My się tak na naszych starych dwóch serwerach nie wyrażaliśmy. Quote from Sonicx: “Quote from Kruszii: “Jaka tu patola dzisiaj XDD ” youtu.be/8b8AwcJKG7s ” CZY ZAJARASZ ZE MNĄ SZLUUUGAAA?

• Jakiej muzy słuchacie?

Naksen - - Hydepark

youtube.com/watch?v=U3P_icvTPtI youtube.com/watch?v=jyIGznDPHZM youtube.com/watch?v=EVLaJtg8xIU

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Kupię 100 złotych trio za 35w. ” Żebyś potrzebował ze dwa miechy temu, to bym pomógł.

• Rozmowy serwera Etolin

Lorint, zgłoś to. Takie zachowanie naraża na zgorszenie nieletnich użytkowników forum, jak i gry, dlatego podlega kapowa... podlega Twojej interwencji.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cykada3301: “Quote from Stachu: “oddaj dla sandry ” Nie muszę pytać gdzie mieszkasz wiedzę już że Podlasie ” Chciałem to pisać właśnie.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from xXCalatorXx_Top1: “Ktoś wie gdzie jest cykada ? Nie widziałem go po ostatniej wizycie na ts Irre a stabilne sznury z rynku zniknęły ” Czyli z Lorintem się znowu bawią w bdsm.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “może poproś Takashi'ego żeby Cię następnym razem na skuterku podwiózł ” TY SOBIE ZDAJESZ SPRAWĘ Z KONSEKWENCJI?! Nauczy go 4x wira na trawie kręcić z zakończeniem kombosa o stolik i wtedy Ci nie będzie tak do śmiechu. XD youtube.com/watch?v=OXrgYaF8POs

• Rozmowy serwera Etolin

RABE RABE BOCIAN POŁKNĄŁ ŻABĘ Życzę dobrej nocy, patolin!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stachu: “youtube.com/watch?v=A1h1BjIDELA ” Co to za biiedo-mental tam stoi? Ten 94, Elzhi? XD

• Rozmowy serwera Etolin

@Lexio szukałem pokrętła od I-Drive, ale to chyba nie bmka, nie?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “PS lubie kawke z Orlenu, ale z Lotosu juz nie. ” Drugi ja, ale w trasach, bo jak tankuję na lotosie w mojej biednej mieścinie, to tutaj ogarnęli, że mają syf i za ekspresem leżą puste opakowania po tych 200 mg ziarnistych stop cafe, a ta kawa rządzi. Pozdrawiam ziomka z nagrania Cykady, ale takiego języka, to jeszcze u niego nie słyszałem. XD

• Rozmowy serwera Etolin

Tylko z tym, że nie. xd Obejrzyj dokładnie. Dobranoc patolin!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Ale proszę się nie śmiać z Tadzia, WawerBerg miał jedno z lepszych eq pvp. ” Tadzio jedynie usiłował naśladować Omegę, a eq miał takie, że nawet ze mną na mentalu dostawał baty tak samo, jak od Volwerina, czy Negaritha. Omega miał zarówno eq, jak i trick na wody young, przez co w tamtych czasach i aż do skończenia przez niego gry był niezniszczalny. Tadek wtedy latał i starał się odkryć jak Omega klika te wody - ustawiał na cztery sloty w panelu wody i męczył klawiaturę, a s…