Search Results

Search results 1-20 of 55.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

CptMacMillan - - Etolin

Quote from *Bones*: “A ja słyszałam że tu są fajne chłopaki do wzięcia to prawda ?;)” Możesz do mnie wysłać swoje CV. Kolejki nie ma, więc bardzo szybko je rozpatrzę

CptMacMillan - - Etolin

Trzeba się uczyć, a nie ściągać

CptMacMillan - - Etolin

Na wojnie jak w miłości, wszystkie chwyty dozwolone

CptMacMillan - - Etolin

Czy ktoś z was dobrze zna się na komputerach (hardware)?

• Quote from DarkLuk: “nie mam konta na FB, ale śledzę też tam co pisze ART to co teraz napisał to chyba jakiś żart... : "Co do dropu napisałem już o tym na forum. Korea nie wyraziła zgody na zmiany w dropie. [A]" to mam rozumieć że GF nie ma tu nic do gadania ? To Korea wszystko ustala, albo bierzecie to co Wam dajemy, albo spadajcie ? Tak to wygląda ? Bo do tej pory myślałem że GF płaci i wymaga, a jak przeczytałem teraz to, że Korea nie zgadza się na poprawę dropu do misji na +90lv to nie wiem …

• Quote from zVis: “Quote from CptMacMillan: “Quote from zVis: “Quote: “Koleżanko my próbujemy ustalić, czy da się grać w Metina bez inwestowania w IS, który nie jest tani i nie unoś się tak. ” Da sie 105 nawet wbic spokojnie bez wydawania zlotowki ale... napewno nie jako pierwszy zwlaszcza na nowym serwerze Pozniej jak eq bedzie dostepne za yangi, pojawia sie kupony sm co to za problem. Gra juz tak zostala ulatwiona ze tak jak Aravatka napisala powinno sie dziekowac tym co wydaja a nie krytykowac…

• Quote from zVis: “Quote: “Koleżanko my próbujemy ustalić, czy da się grać w Metina bez inwestowania w IS, który nie jest tani i nie unoś się tak. ” Da sie 105 nawet wbic spokojnie bez wydawania zlotowki ale... napewno nie jako pierwszy zwlaszcza na nowym serwerze Pozniej jak eq bedzie dostepne za yangi, pojawia sie kupony sm co to za problem. Gra juz tak zostala ulatwiona ze tak jak Aravatka napisala powinno sie dziekowac tym co wydaja a nie krytykowac ;p” Może i dobrze że coś jest ułatwiane ale…

• Quote from Trixo: “Quote from Sasusiek: “Jest taki gracz o nicku SQRCZYBYKU.” Po pierwsze ten pan wydawał pieniążki na IS, tylko je oszczędzał. @UP Ja miałem (jeszcze mam) 80+ i nie wydałem ani grosika w życiu na tą grę Co prawda w pvp nie istnieje moja postać ale exp jak najbardziej pięknie idzie i nie jest to WP. Mógłbym wbić ten 90+ ale po co? :)” To po co tobie postać tylko do expa? Jak to można nie mieć eq na pvp? Jak ktoś ci się wryje na spot to ustępujesz i szukasz innego? Quote from Arav…

• Quote from gammaforest: “Nowy serwer powstał dlatego że każdy kto gra już dłużej w metka , pamięta stare klimaty expienia w pt na bo, ulepszania fmsów, skillów m1 itp. ” Człowieku, no teraz to odpłynąłeś daleko. Tamte czasy są już bezpowrotne jak era dinozaurów. Quote from dam24293: “Kiedy następna fuzja?:D” Pewnie za rok a za drugie tyle dopiero nastąpi bo będą się do niej tak zbierać jak do poprzedniej Quote from BelvedereVodka: “Quote from efemesy: “Ale to ktoś wydaje PLNy a nie ty ;)” Jak by…

• Quote from Lorint: “Czemu ten temat przez kilka dni jest nieaktywny ? Są już wyniki ?” Ożyje przy następnym wydaniu magazynu.

• Quote from diego123: “Kto Ci broni skończyć z Tym? tak samo jak ci się w życiu nie powodzi kup pistolet i skończ, to nie trudne :tak:” Ile ty masz lat? Czy zdajesz sobie z tego sprawę, co napisałeś? Myślisz, że śmierć rozwiąże problemy? Każdy ma problemy lub je miał, więc dziwię się, że jeszcze oddychasz. Quote from diego123: “Gra sie skończy i świat się od tego nie zawali pare miesięcy i nikt nie będzie pamiętał” No tutaj to cię popieram. Jest jeszcze masa innych gier, nie tylko oferty GF. Quot…

• Quote from Wallander4Ever: “Quote from AnurinWetar: “Quote from Wallander4Ever: “Quote from AnurinWetar: “Tak naprawdę ilu nas jest na tym Plu ? kilka tysięcy ? może kilkanaście tysięcy osób max. Prawdziwe gry MMO to kilka kilkanaście milionów graczy i tam są ogromne zyski dla firmy i taka grę firmie opłaca sie utrzymywac a nie jakieś biedne metiny.” Tzn.. nie do końca. Zliczając wszystkie serwery metina (w tym privy) wyjdzie duuużo więcej graczy, ale nie o to chodzi. ” Przeciętny Kowalski woli …

• Quote from AnurinWetar: “Myślicie ,że metin2.Pl z firmy Gameforge będzie do końca świata i jeden dzień dłużej ? Pamiętacie jak rok czy 2 lata temu GF zamknął gre RaiderZ, zanim zamkneli , przez rok robili promocje na Item Shop i dodatki do gry, miesiąc przed zamknieciem dali happy hour 75 % kilka dni później dali info na forum ,że za miesiąc gra zostanie wyłączona.” Wspominałem kiedyś o tym to usunęli mój post. Najgorsze jest to, że oni wiedzieli, że ta gra upadnie ale wyciskali jeszcze pieniądz…

• Quote from staramsiejakmoge: “szczególnie chodzi o serwer Etolin, na którym to pewnien gracz, nazwe go huliganem bo inaczej nie mozna go nazwac sprzedałwał zbroje i yang na portalu aukcyjnym i zarazem sprzedawał w/w zbroje w dziale market. Wszystko byłoby ładnie i pieknie gdyby nie zapomnial nie podawac tego samego nr GG w dziale market i to samo GG na portalu aukcyjnym. Po zgloszeniu tego faktu ten huligan otrzymał stałą blokade konta na forum. Wow nieźle ale mu dowalili nie? stała blokada kont…

• Quote from iFlaming: “(o ile next serw bedzie kiedys :D)” Co za dużo to nie zdrowo. Było wcześniej aż 26 serwerów i 2/3 (a może nawet lepiej) wiało pustkami.

• Quote from granshi: “Mo nie wiem czy mało osób 21 serwery busy a tu ss : zapodaj.net/423cc343766f5.png.html” Obyś za kilka tygodni lub miesięcy nie wspominał tych czasów.

• Czy to ma jakikolwiek sens? Wcześniej serwery opustoszały ze względu na nowo powstałe. Później i te serwery zaczynały pustoszeć. Zrobili fuzję i jest niby ok. Inni moderatorzy zapewniali, że nie będzie żadnego nowego serwera. Teraz dowiadujemy się o nowym serwerze. Ludzie na niego uciekną zostawiając obecne, potem znowu powstaną, znowu będą pustoszeć, potem znowu fuzja i będą odchodzić. A na koniec przyprawmy to różnymi lagami w grze, które nie są naprawione. Tak jak ktoś napisał wcześniej, że d…

• Widzę, że już pojawili się pierwsi hejterzy Quote from ZOMBIESS: “ Przydałby się wywiad z Artem o jego pracy - to by ludzie przeczytali. ” Tego zdecydowanie brakuje. Moim zdaniem teraz. Przyznam szczerze, że gazetka wykonana bardzo dobrze a grafika wspaniała. Gazetka wyszła znacznie lepiej niż przypuszczałem. Niestety, nie byłbym sobą, gdybym nie miał tu swoje jakieś ''ale''. Może zacznijmy od tematów. Gazetka miała być o Metinie i o Metinie jest. Niestety, niektóre tematy tj. ''HOT & NOT HORROR…

• Tyle stron nabitych, że ciężko by mi było znaleźć odpowiedź na moje pytanie więc je zadam. Jestem na serwerze Etolin i chciałbym przenieść się na Negros. Przenoszę się. Jeżeli coś mi się tam odwidzi i będę chciał wrócić z powrotem na Etolin, to będzie to możliwe? Jest jakiś limit przenoszeń?

• I tutaj kolega wyżej ma rację. To jest lepsze niż zabawa w pliki PDF. Można też stworzyć jakiś osobny dział w którym będzie umieszczana gazetka. Ale poczekamy może na premierowe wydanie.