Search Results

Search results 1-20 of 379.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

kayohardcore - - Dyskusje Etolin

Quote from WegielWBucie: “Tylko pokazuję, że twoje uznają świętość Irre kto nie z Irre ten fuj i zły, kto z Irre ten może wszystko ” Nie, nie, pełen szacun dla czerwonych za to, że sie z nami bija: Aphro, Nameczaner, Verfee, skenzy, Zafael i cała reszta( sorka,że nie wymieniłem wszystkich) oni nie płaczą ile dostają, tylko się biją. Nie wstawiam filmów ile dostają i staram się tego nie rozpowszechniać po za ts, bo nikomu to niepotrzebne, Nikt z nich nie kreuje się na nieśmiertelnego a też potraf…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from mindziu: “To teraz coś ode mnie xD Nie sądziłem, że irre aż tak nisko upadło, z ciekawości czytało się ich wypociny, kłótnie i nagrywane filmiki. Właśnie wrzuca mi się filmik, trochę go pociąłem, a Aacie obiecałem, że ujrzy go na forum. Kilka słów wyjaśnienia. Aata perfidnie dropił przy postaci, która ściągała moby pelerynkami, czerpał korzyść jak tylko mógł. Najlepsze jest to, że aata gada jak to on pluje na biedaków, a typek dropi 24/7 i chwali się ile to talii nie wydropił (wspomni…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “juz niedlugo smarki wroci i bedzie powtorka z rozrywki xD ” Ciekawe kto mu EQ w kredo da po ostatniej akcji xD, Ty?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from RafałM: “ Viking, prawda boli? ” To raczej Ciebie zabolało hihihi

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from RafałM: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from RafałM: “Tu powinieneś się zastanowić: jeżeli pisze to większa ilość osób, to może COŚ W TYM JEST. ” moge ci zawolac z 20 osob ktore beda pisac tak samo jak ja, wtedy tez pomyslisz sobie ze moze cos w tym jest? xD ” Masz słabą pamięć: pisałem że Was musi być kilka x więcej. Nawet w m1 się nabijają: ilu z Waszej gildi potrzeba do wymiany żarówki?? Arixon na stole a demon, Aata, Vikingg i Miro, którzy kręcą stołem. ” Tak Cię wkręciliśmy, że …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Żółwia tylko mieczem! ” Chyba błotnego

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Nie wiesz co to jest monolog, zadyma o 21 dzisiaj mam nadzieje ze kazdy zolty czy red przyjdzie pod dt i pokaze ze nie tylko w slowach jest mocny ” Liczę na Cykadę, wszak to najlepszy wojownik według Kryndora i jego MAFII

• Quote from Marta: “Quote from Ascoran: “Ja tylko pragnę przypomnieć, że ten temat służy do dyskusji o nadchodzących lub aktualnych aktualizacjach gry oraz bieżących zmianach w grze. Sprawy blokad proszę załatwiać poprzez System pomocy Support (dla leniwych podam na końcu link). W tym temacie nikt nie rozpatrzy waszego odwołania. Każdy spam na ten temat będę ubijał, ponieważ jedynie wprowadzacie zamęt w wątku i rozmowach na temat. metin2.support.gameforge.com/pl ” Tylko sobie popatrz ilu użytkown…

• Jakiej muzy słuchacie?

kayohardcore - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=1L4GB_6iFHs[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from RafałM: “ Quote from kayohardcore: “Czy Ty czytasz to co piszesz?Chcę z Tobą powalczyć w grze na wojnie gildii a Ty na wyzwanie nie odpowiadasz, tylko piszesz ''Powalcz w grze nie na forum'' (popuściłeś? serio?)Wytłumacz mi jeszcze, kiedy do diaska chciałem Cię kupić i za ile? Oferowałem zapłatę za prace, a to chyba jest różnica. Tak więc, czytanie ze zrozumieniem leży u Ciebie na całej linii a logika na poziomie dziecka z gimbazy ” Te wasze wspólne wypracowania sie tak fajnie czyta.P…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from RafałM: “Quote from kayohardcore: “Mam dla Ciebie propozycje, zostań naszym menedzerem. Za ustawki z top 10 moge placic w wonach. Podejmiesz sie? Na poczatek mozemy zwalczyć z Twoja gildią, no chyba że wymiekasz, to napisz wprost ” Dalej masz ten sam problem, czyli: czytanie ze zrozumieniem....Powalcz w grze nie na forum, nic więcej, Dalej mi się bardzo podoba te lajkowanie przez kolesi którzy się szczycą 6593 miejscem w rankingu gildi serwera Etolin. A co się tyczy twojej propozycji,…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from RafałM: “Quote from kayohardcore: “Quote from RafałM: “DLA BEKI SPRAWDZIŁEM I WYOBRAŹ SB ŻE GILDIA MOICH DROPÓW WYŻEJ W RANKINGU JAK WY ” I chcesz zweryfikować pozycje rozumiem ” Ziom, tym waszym pisaniem tu i zaczepianie każdego nie zmienia waszej pozycji w rankingu. No sorki ale beka z tego miejsca mając tylu 120lev. Pozdrowienia dla : KOLESIA Z GILDI KTÓRA JEST NA 6593 MIEJSCU. ” Mam dla Ciebie propozycje, zostań naszym menedzerem. Za ustawki z top 10 moge placic w wonach. Podejmie…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from RafałM: “DLA BEKI SPRAWDZIŁEM I WYOBRAŹ SB ŻE GILDIA MOICH DROPÓW WYŻEJ W RANKINGU JAK WY ” I chcesz zweryfikować pozycje rozumiem

• Rozmowy serwera Etolin

Jakie piwko? Tylko miód pitny, najlepiej dwójniak

• Ciekawe ile% da taka aura na max lv, bo jesli dużo to kto będzie wkladal tarcze z nno+0?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from kayohardcore: “Quote from VroeKilwaoz: “tu nie chodzi ile to % a ile dostajesz xd ” Hahaha. Widzę, że zaczynasz sie ekscytowac jakimiś blachymi detalami. Dla mnie jest ważne: czy ustoje czy nie? Czy zadyme wygrywa ten co dużo bije i non stop na glebie lezy, czy ten co duzo dostaje dmg a mimo to stoi i zabija wszystkich dookoła? Mogę dostawać 30ko, puki stoję jest to dla mnie nieistotne xD.Archer ładnie bił gz ” no no puki stoisz to nie jest istotne xd ” Poprawialem,…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VroeKilwaoz: “tu nie chodzi ile to % a ile dostajesz xd ” Hahaha. Widzę, że zaczynasz sie ekscytowac jakimiś blachymi detalami. Dla mnie jest ważne: czy ustoje czy nie? Czy zadyme wygrywa ten co dużo bije i non stop na glebie lezy, czy ten co duzo dostaje dmg a mimo to stoi i zabija wszystkich dookoła? Mogę dostawać 30ko, póki stoję jest to dla mnie nieistotne xD. Archer ładnie bił gz

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VroeKilwaoz: “Quote from kayohardcore: “Quote from IreePlebS: “Quote from tessai: “youtube.com/watch?v=VAfoXfQtYeg ” 5k hity ? VIking 10k ze skilla?O Bogowie XD ” I co to jest przy 35k+ życia? eliksir+auto łowy i wypocone xD A i przynajmniej nie leże co 3 sekundy jak Ty Gdzie byłeś w tym czasie? Na smoku? BuhahahahaNastępny dym w weekend, będziesz? ” no nie wiemWydaje mi się że obecnie dostać więcej niż 8k ze skilli to bardzo dużo Jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie xd ” Przy 35k…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from IreePlebS: “Quote from tessai: “youtube.com/watch?v=VAfoXfQtYeg ” 5k hity ? VIking 10k ze skilla?O Bogowie XD ” I co to jest przy 35k+ życia? eliksir+auto łowy i wypocone xD A i przynajmniej nie leże co 3 sekundy jak Ty Gdzie byłeś w tym czasie? Na smoku? Buhahahaha Następny dym w weekend, będziesz?

• Rozmowy serwera Etolin

Piateczek pasuje. 20?