Search Results

Search results 1-20 of 198.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Yakuzaa - - Samos

piszesz ze przegrywy, a sam pewnie nie uderzyłeś więcej niż ja (122 tysiące bez IS) 7NeaNbf.jpg

Yakuzaa - - Samos

Quote from Jazzy.tbd: “ ” Quote from Jazzy.tbd: “mój wilk byl lepszy na tamte czasy ” W tamtych czasach jak złapałeś mnie w lesie to padłeś raz na skila z nimfy+9 bez kd. Podkreśle raz, bo odrazu wylogowałeś.

Yakuzaa - - Samos

Quote from GeeNo: “@Yakuzaa a co sądzisz o aktualnym właścicielu tego likana? Czy też prowadzi go tak jak byś sobie tego życzyl? ” Niewiem kto na nim gra obecnie, wiem tylko że JezusIHS który grał w chunjo na etolinie "oddał" postać komuś innemu.

Yakuzaa - - Samos

Witam, z tej strony dawny właściciel maszPRO8L3M. Kolega z Disturbed polecił mi przeczytać kilka stron forum i natknąłem się tutaj na ciekawy temat TOP postaci na etolinie. Chciałbym wnieść tutaj swój komentarz. Widzę tutaj posty, które są kpiną w strone Drivera i jego abs na strzały, lecz chciałbym powiedzieć że za czasów gdy grałem w Disturbed NIE BYŁO POSTACI KTÓRA MIAŁA BY ABS NA WSZYSTKO. Ktoś wspomniał o tym że Driver trzymał pół Disturbed. Mogę się pod tym względem zgodzić ponieważ jeśli …

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Yakuzaa - - Etolin

Quote from bmx23: “ ” Tak, dlatego jak powstało disturbed dla królestwa chunjo to GF wymyślił koło żeby reszta graczy miała się gdzie schronić:D Tak na poważnie, szukałem i szukałem konkurencji aby udowodnić że Disturbed jest najlepsza gildia, niestety jednak nikt z serwera etolin nie dal mam możliwości sprawdzenia się na wojnie gildii z max odpaleniem się, szkoda. Glabro, szkoda że jak grałem, to nie dowiedziałem się o tym że takie wojny chcesz, bo swojego czasu chciałem przenieść polowe gildii…

Yakuzaa - - Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “shinsho jest mniej i dostajemy to mimo wszystko sie bijemy” Bijecie się do pięciu minut (zapewne w tym czasie pytacie czy ktoś pomoże ale niestety nie ma kto i rlg robicie). Niestety taka prawda.

• Item Shop - dyskusja

Yakuzaa - - Porozmawiajmy o Metin2

Co po sm, jak za nie możesz kupić jedynie produkt który także mogą zmienić od tak...

• Powinna być najpierw dostępna lista zmian bonów w warunkach a później zapytanie o zwrot wizerunków. Parodią jest że teraz np gracz wyda 3kkk żeby wymieszać wizerunek aby miał 3x 15abs, a potem się okaże że te bonusy zostaną zmienione automatycznie, lub będą dostępne nowe bonusy bardziej mu przydatne, zawsze GF prowadzi graczy przez mgłę i jeszcze nie zdradza dokąd zmierzają.

• Disturbed

Yakuzaa - - Archiwum

Prezentacja gildii została edytowana.

• Jak dodasz do tych 90% kryształ energii 10% to masz łącznie 96% abs: )

• Zmiany w grze - dyskusja

Będzie jakaś aktualizacja odnośnie balansu postaci? Zaraz im się skończy czas a zapewniali że w tym roku będzie balans postaci. Co do eventu okey, oby GM w grze kasowali boty tak często jak moderatorzy kasują posty na forum.

Yakuzaa - - Etolin

Tak to jest jak szanowni koledzy nie potrafią liczyć. Pamiętacie jak czerwoni zaproponowali nam walkę 3vs3 pod dt?? Ja Tak, nas było trzech, natomiast oni mieli 4postacie bijące + bufki, czyli łącznie z 7 (nie liczę jeszcze ich archerki bo wpadła tylko na 3minuty). Po tej "równej " walce pod dt byl pomysł walki 10vs10 w red lesie, niestety przez ok. tydzień przygotowań na tą walkę czerwoni nie potrafili zebrać tych 10osob do bicia, bo w trakcie walki stali w strefie bezpiecznej ze względu na to …

Yakuzaa - - Etolin

Czytałem komentarze pod filmem nindiana, i to jakaś kpina, że czerwoni nie potrafią pisać z głównych kont tylko anonimowych. Skoro chcecie walkę w równych składach, to zapytam tutaj, która gildia chce powalczyć przeciwko disturbed pod dt w weekend? Mam nadzieję że będziecie chetni skoro tak bardzo na yt o tym wspominacie.

• Zmiany w grze - dyskusja

Quote from banittoo: “I nie da się na pewno? (a po co jest depo )” A depo jest na tym samym koncie czy nie? Napisałem spróbuj sobie grać na 1 koncie, przez depozyt przerzucaj ulepki itd na 5postaci, niektórzy mają po 10postaci w jednym przydatnym przedmiocie np zwój błogosławieństwa, powiedz mi gdzie to pomieścić jak by nie można było mieć multikonta

• Quote from banittoo: “Metin padł na pysk w momencie jak pozwolili na multikonta” Czyli Kiedy? Wraz ze startem pierwszego serwera?? Spróbuj na 1 koncie grać nie przerzucajac nic na inne konta, pozdro

Yakuzaa - - Etolin

Jeśli kto kolwiek sądzi że żółtych jest więcej na zadymach, to powinien wiedzieć że disturbed proponuje wojny gildii w równych składach, ale nikt z tego nie korzysta. Moim zdaniem na zadymach czasem jest więcej żółtych czasem czerwonych. PS chciałbym aby były regularne wojny gildii między najlepszymi gildiami na serwerze np co miesiąc, szkoda że to jest nie wykonalne.

Yakuzaa - - Etolin

Osobiście nie raz jak sam byłem to leciało na mnie parę osób albo jak było 3 żółtych to z 5czerwonych robiło się 8, też tak robicie.

• Quote from kamilmany: “nie patrzycie na to, że taki szaman czy BM nigdy w dropie nie dorówna bodziakowi czy likanowi, jak dla mnie coś za coś, klasy magiczne nigdy nie dorównają w dropie postaciom ficzycznym” Quote from Santonia: “Bo PvP to "gracz na przeciw graczowi",” To do czego jest mental, do wystawiania sklepów?? Do pvp się nie nadaje, a na bosy nie ma aury zwiększającej atak. W tym momencie mogę ubrać 35lvl i moim mentalem 113 lvl z znakomitą i wyborna alchemia, kołem losu i atakiem z is …

Yakuzaa - - Etolin

Quote from Theord: “Dobrze wiemy kto jest kiedy mocny w jakim składzie i ile czasem potrzebujecie osób aby to ogarnąć” Wiem jakie są u Was dobre postacie, nie sugeruję się tylko tym ile ja w taką osobę bije ale tym kto ile dostaje od innych klas postaci. Nie sądzisz że na wygranie zadymy łatwiejszym sposobem jest jak największa ilość graczy a nie kilka postaci z odpalonym is?? Każda strona woła jak najwięcej osób ponieważ to najłatwiejsza strategia na wygranie zadymy, lecz ja jestem zdania że le…

Yakuzaa - - Etolin

Quote from Theord: “Na co ty problem liczysz w ogóle, na jakąś zadymę for fun w koleżeńskim, przyjacielskim nastroju” Liczę na walkę, w której obie strony mogą korzystać z tego samego i walczą w takiej samej ilości osób, najlepszym przykładem jest wojna gildii, gdzie jest pokazany wynik wojny oraz obie strony są przygotowane na maximum możliwości.