Search Results

Search results 1-20 of 799.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

MrNobody - - Dyskusje Etolin

Quote from BlueEve: “Ja może, żeby wszystkim w główkach rozjaśnić coś napiszę, bo widzę mów do słupa słup nioo.. sobie proszę samemu dokończyć ¯\_(ツ)_/¯ (Hidden Content) ” Ale podasz tego TS? A nóż może nie będziesz musiała sama wychodzić na dwór XSD Ale nie myśl że za inwestora będę robił

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Cykad, ale zmieniłbyś chociaż styl pisowni, budowanie zdań, czy walenie byków tak, żeby się nie połapać, że @MaSensi i @MrNobody to jedna i ta sama osoba. ” Ubliżasz Ascco. Z pewnością by dostrzegł takie nadużycia. A co do koleżanki jakby nie patrzeć to ja jestem na górze xd (wytłumaczę ci to na next sobótkach, tytoniakach lub chmielakach ) Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Więcej cierpliwości "Rudy przyjacielu"(Rudy odnosi się do koloru nie miałem na celu nikomu ubliżyć ) co ma pływać to wypłynie dajmy panią szanse (ortografii się nie czepiam sam mam problemy xd) Quote from BamMargera: “@Naksen wyłapywanie literówek jest słabe. Ktoś pisze szybko pod wpływem emocji i może coś umknąć każdemu nawet takiemu mistrzowi poprawnej pisowni jak ty. Czepianie się literówek jest dobre dla ludzi, którzy w zakresie jakiejś sprawy nie mają nic do powiedzenia, a czekają tylko na …

• Rozmowy serwera Etolin

Gdzie nie spojrzę to chińszczyzna. Jak tu żyć kiedy nawet w kwestie rozrywki wkradają się podróbki Zapraszam obie Panie na Ts mogę być sędzią

• Filmiki serwera Etolin

O Bogowie ! youtube.com/watch?v=0XKsBkDpcAY&t=343s

• Rozmowy serwera Etolin

Skoro nic nie bijecie w wilka to w BM na ochronce z 2k nikt od nich nie wyjdzie Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Ja tego nie neguje, ale odrobina klasy by sie każdemu przydała. To smutne, ze mając przewagę logujesz rozproszkę, o zbijaniu shopów nie będę pisać bo to już dno totalne. Przypomina mi się Andros, pewna gildia też tak kozakowała, "umilała" grę innym, aż w końcu zostali sami na polu walki i tyle z gry w metka. Pozdrawiam ” A to że biją w 4 czy 6 to mnie tylko bawi że do zbicia bossa jes…

• Rozmowy serwera Etolin

Siemka wszystkim. Mam nadzieję że wypoczęci Cieszę się ze pomimo mojej nieobecności były tu osoby które prostowały myśli co niektórym. Jednak Adwokatów nie potrzebuję. A i nie byłbym sobą jak bym nie dodał dodał czegoś od siebie Często piszecie o DMG no to ode mnie coś stylu Aty "Lekcja Pokory" lub jak kto woli "WYJCIE" Ata Na dymie 747d35e7269f4.png No i ata Po dymie XD 76f3d861e2a3a.png 42s mam nadzieję że za kobiety się nie bierzesz No i HIT DMG TOP 1 ARCHERA 88b6b40d91d79.png 10w było w puli…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Dzięki za dym @ArixanBogiem mit o nieśmiertelności obalony xD ” Mit o DMG również. Dymy incognito bez info chyba się bali że coś się nagra

• Filmiki serwera Etolin

Archer Top Pl-a youtube.com/watch?v=P0uZu6y037I&feature=youtu.be

• Rozmowy serwera Etolin

Kolejna Topka Tym razem w towarzystwie konika youtube.com/watch?v=P0uZu6y037I&feature=youtu.be

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “A to nie przypadkiem dzwon uwierzył w super tożsamość "nowej" dziewczyny na 4um?xD Kto wyszedł na dzbana? ” Raczej nie bardzo. Pierwszego dnia jak się pojawiło "to coś" widać było że coś jest na rzeczy. Konto świeże ledwo założone, dawno nie x lat grała i szuka osoby do wprowadzania w sytuację na serwie xd. Od pierwszego postu zaangażowana w spory pomiędzy użytkownikami szuka przylepca i wypytuje o afery (piękny awatar zaproszenia na gg/ts) . Faktem było że osoba nie jest kim…

• Rozmowy serwera Etolin

Reprezentuję DonDzwona, wszelkie sprawy proszę konsultować za moim pośrednictwem Na ts otrzymałaś Zaproszenie jestem zaznajomiony z całą sprawą. Jeśli chcesz coś wyjaśniać zapraszam, jeśli nie to zamilcz.

• Rozmowy serwera Etolin

BlueEve Ciekawe dlaczego ta cała afera tak wiele dla Cb znaczy ? A wróć, bo w sporej części Ciebie dotyczy I stawia w lekko nie korzystnym świetle. Nie rozumie tylko czemu w kółko odświeżasz temat napiszesz swoje, a gdy ktoś wyraża inny pogląd odnośnie powyższej sytuacji apelujesz o zakończenie dyskusji nie dając wypowiedzieć się obronie. Jeśli chcesz możemy przeanalizować krok po kroku całą aferę z zaznaczeniem jednego jak i drugie punktu widzenia, a na koniec wyciągnie się wnioski. Jeśli z kol…

• Rozmowy serwera Etolin

Bardzo obiektywnie rzecz biorą doszło do sytuacji w których nie ma dymów. Eq klasowe idzie w górę a ludzie nagrywają jak biją innych na AFKA i robią ss swojego potężnego DMG (głównych postaci się już nie loguje bo nuż się nagra jak ktoś mnie uderzy a nie będę w full EQ bez ataków medalu obrony (przykładem jest Aata, Demon, Ariax)). A posty spotykają się z ślepym przyklaskiem osób z obu stron barykady. Bardzo mi miło się czyta posty (pw) np Eliś, Oczów, Aniela Dulska (aphro) płacze osób z iree. A…

• Rozmowy serwera Etolin

Postać bez boczka zwykły obserwator (dodaj coś z dymu a nie z bicia afków) Zapraszam Jinno zweryfikujemy Quote from Erdap: “youtu.be/yWPR3MRb0gk ” To te 24k xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from MrNobody: “Quote from Celtycki-Dzik: “Lepiej nie pytaj, bo z mojej strony żadnej przysługi nie dostaniesz. ” A co ty mi Możesz dać? ” Mam nadzieję, że 17k z przywo Ci starczy.19302617523705340709.jpg ” A co to za postać bez boczka na dymie? Nicku nawet nie widać/ pewnie kogoś na AFK bijesz

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kryndor: “A przy okazji tutaj obrazek jak ja razem z moim serdecznym przyjacielem @MrNobody czyszczę m1 i Eylis leży na glebie razem z jej mistrzem i mentorem PadreAata: CGSEBFI.png ” Zaraz pewnie Epiś Napisze że to było zaplanowane Quote from Celtycki-Dzik: “przysługi nikomu nie można zrobić? ” Pozycja jak na przysługi przystało XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from Celtycki-Dzik: “A to przysługi nikomu nie można zrobić? Jezz… Dostaje raka przez was. @Eylis Królowa! Wyjcie. Elko. ” Alpro Bogini Właśnie, no to miłego wycia mafio! Siemanko! ” Wy to jesteście ewenementy To ja już nie będę pytał jakie ty (Aphro) robiłaś przysługi Burakowi Z tego co czytam rak chyba już cię dopadł zalecam Elektroencefalografia (EEG) (na pewno coś wyjdzie)

• Rozmowy serwera Etolin

DonDzwonie Strzeż się, Aata rozpoczął Treningi, Swych Nowych Pokemonów ba6eba96c7a9a441.png

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “Quote from MrNobody: “Miło zostać bohaterem owocnej serii Jeszcze do tego Darmowe korepetycje (podążaj za obracającą się monetą ) Ładnie Ci się porobiło XD ” nie lepiej niz Tobie ” XD Kilka faktów Piszesz że nie mam DMG a w radzia bijesz połowę tego Demon pisze że nie mam DMG a bije po 1-2k skilami Aata pisze że to ostatni odcinek a robi serię Usuwa konto i tego samego dnia tworzy kolejne Gildia Parodi