Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Luźne pogawędki

NowyZielony - - Gry i zabawy

Quote from Nexylia: “@NowyZielony co tam słychać w wielkim świecie? Ty grasz jesio? ” No hejo;p A jeszcze się bawię;p a w wielkim świecie nic ciekawego nie słychać Telewizja kłamie jak zwykle A u Ciebie co tam słychować?

• Rozmowy serwera Etolin

NowyZielony - - Dyskusje Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from NowyZielony: “Quote from ItsDemonWolf: “Nie wiesz co to jest monolog, zadyma o 21 dzisiaj mam nadzieje ze kazdy zolty czy red przyjdzie pod dt i pokaze ze nie tylko w slowach jest mocny ” Sobota... 21... lato... zamiast wyjść gdzieś do clubu czy na grilla. Się wyszaleć to wy wolicie siedzieć na metku? oO ” nie martw sie o moje zycie imprezowicza bo wolne terminy sa niedostepne przez nastepne 2/3 tygodnie xD ” Zapomniałem że możesz mieć o tyle na rękę że zaraz…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from homeless: “Quote from BamMargera: “Quote from NowyZielony: “Sobota... 21... lato... zamiast wyjść gdzieś do clubu czy na grilla. Się wyszaleć to wy wolicie siedzieć na metku? oO ” Jako pasjonat gier komputerowych zdecydowanie wolę spędzać czas wolny przed komputerem niż w jakiś klubach, a kto wam powiedział, że wartości klubowe są lepsze niż wartości komputerowe? ” pięknie wyjaśniony ” Ale grilla ze znajomymi już nie skomentował Także nie do końca wyjaśniony

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Nie wiesz co to jest monolog, zadyma o 21 dzisiaj mam nadzieje ze kazdy zolty czy red przyjdzie pod dt i pokaze ze nie tylko w slowach jest mocny ” Sobota... 21... lato... zamiast wyjść gdzieś do clubu czy na grilla. Się wyszaleć to wy wolicie siedzieć na metku? oO

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “ta kiedys tak bylo ze kto zostanie na dymie ostatni ten wygrywaale weszla nowa aktualizacja i sie to zmienilo ” Jaaaka aktualizacja?! Gaszący światło wygrywa!!!! Tego nie zmieniamy... nie ma bata. Moderator Ascoran:Usunąłem piramidę cytatów.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kayohardcore: “Quote from Stormus: “Ja was podziwiam że wam się chce nagrywać te zadymki ale w sumie tylko to wam zostało bo innych zainteresowań przecież nie macie ” Ty, w ramach zainteresowań, stałeś tam przez 1,5h i oglądałeś co się dzieje, często z gleby ” Nie moja wina że chociaż padałem co kilka sekund to mi sferka zamiast w Arixana czy Demona uciekała w Stormusia. No chłopak jak piorunochron działał:D Ściągał te skille na siebie cały czas

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Czego WY oczekujecie LOL to jest gra,a WY szukacie tu przyjaźni? Sami dobrze o tym wiecie, że od zawsze NIENAWIŚĆ napędzała tę grę. Pozdrawiam ” Z tą nienawiścią to bym nie przesadzał aż tak bardzo Znajdą się dwie mocniejsze ekipy które się dobrze bawią niezależnie od wyniku zadymy. I 3/4 serwera ich nie lubi Booo przecież oni są za mocni, wydają w grę grube hajsy i ksują wszystkim szukając rozrywki. Tylko że jakby ich nie było to by na serwerze wiało jedną wielk…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Akwarelsky: “@Stormus Weź już skończ pisać te dyrdymały, jeszcze wcześniej można było prychnąć śmiechem a teraz to już żałosne ” A później zdziwienie dlaczego?:D 2hkc8exg8peq.png

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Ja nie będę ściemniał - lubiłem ogólnodostępny pręgierz na forum, bo śmiałem się i pastwiłem, jak moi wrogowie dostawali bany. XD ” A kto tego nie lubił?:D

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from IreePlebS: “Quote from Ascoran: “Każdy Teamler ma konto prywatne oraz konto służbowe, czyli Teamowe. Tak było praktycznie od zawsze i to się nie zmieni. ” XD A to jak Ci podsyłałem że moderatorka " Synthia " prywatnym kontem notorycznie łamała regulamin (bezapelacyjnie powinien automatycznie polecieć perm). To inny regulamin był czy jak? ” Blokady na forum działają na zasadzie pktów. Jak z warnów się zbierze te 100pkt to wtedy dopiero perm leci. A szkoda że już nie mamy dostępu do tab…

• Zgadnij, kto napisze następny?

Taaak!!! @SauBaar?

• Zgadnij, kto napisze następny?

Nie, tym razem znowu ja @SamarytaninEtolina

• Nieeeee @GlosnoMilcze ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “Ah, to jednak nie wszystko. Widziałem, że już zdenerwowani gracze (zapewne bociarze) zdążyli wulgarnie nawrzucać mojemu nowemu Gm na tym serwerze. Ciesze się, że akcja banowania botów na Etolinie została zauważona, choć w sposób kontrowersyjny. To tylko dobrze świadczy o naszych poczynaniach w tej kwestii w grze. ” No to jak udana akcja banowania botów była to ów GMowi należy się zimny napój o którym regulamin zabrania mi wspominać

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Abwehry: “Quote from NowyZielony: “Quote from Abwehry: “Zgłoszenie już poszło za te czity @Celtycki-Dzik ” Nie to żeby coś. Ale ja czekam na tą swoją blokadę już dobre 2/3 tygodnie podobno też coś mam skoro cię składam W sumie to 3/4 Etolinu na czitach leci skoro sprowadza cię na glebę w 2/3 skillach max:D pozdro ” Nie mam na Ciebie czasu knypku ” Nawet bym się nie fatygował po raz kolejny do ciebie do m1 Maraton za jednym śmiesznym forumowym szczekaczem po całym Jinno mnie jakoś nie …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Abwehry: “Zgłoszenie już poszło za te czity @Celtycki-Dzik ” Nie to żeby coś. Ale ja czekam na tą swoją blokadę już dobre 2/3 tygodnie podobno też coś mam skoro cię składam W sumie to 3/4 Etolinu na czitach leci skoro sprowadza cię na glebę w 2/3 skillach max:D pozdro

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Dziwnie wymawiasz "ukradnę", agencie na przywołanie błyskawicy. XD ” Padł na przywołanie?:D Żeby tak przewidywalne były liczby lotka to bym teraz grzał kuper na hawajach

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BamMargera: “Irrasy natomiast rzetelnie wykonują swoje postanowienia. Zniechęcają niedobitki ludzi na Etolinie do gry. Widać dokładnie, że z dnia na dzień coraz mniej ludzi gra. Jak tak dalej pójdzie zostaną sami i będą panami m1. Czasami sobie myślę, że cała ta banda to zmasowany atak zwolenników privów aby zniszczyć PL. ” Podobnie pisali o większości mocnych gildii w przeszłości Nie to żebym bronił Irre. W końcu stoję po przeciwnej stronie barykady. Ale jakby nie oni i Cykada to by …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “co do 4 na 1 : przez GF i jego aktualizacje gra zostala stworzona do gry zespolowej na zadymach czy potyczkach pvp nie ma sensu bic sie teraz 1 na 1 - za duze mono jest obecnie na tej grze gdzie nawet nie ma krytyka ze skilla a raczej malo kto ma czas bic Cie 1h ” Ciężko się z tym nie zgodzić. Jak sięgam pamięcią to zawsze któraś strona miała ogromną przewagę liczebną i zawsze to się kończyło takim samym płaczem Sypały się określenia w stylu "żółta masa", "czerwona masa…

• Nie tym razem. Osobiście stawiam na @BlueEve?