Search Results

Search results 1-20 of 713.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

hater - - Dyskusje Diumar

Quote from JestMoc: “Quote from Hungry: “Mordziaki tez tak macie ze KU wchodzi 1 na 20 (kazda umiejetnosc bez roznicy)? Ok 2-3 miesiace temu to bylo jakies 1/7. Mam jakies 9ku do G, czyli wbicie skilla na G bez IS zajmiej ok. pół roku. Zmienila sie szansa na przeczytanie ku ? Teraz zeby w ogole weszlo KU musze inwestowac w IS ? ” riposte poczytaj zobaczysz jaka to jest katorga. ” poza tym ze mniej więcej 1-20 trzeba tyle samo co m1-g1 to masz racje. Dlatego nie rozumiem czepiania się wchodzenia …

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Shadow: “Zazdrość o co niby? ” albo nie zrozumiałeś albo odleciałas od rzeczywistości.

• Rozmowy serwera Diumar

skad w was tyle nienawiści? Zazdrość?

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Smarki: “Quote from hater: “a wiadomo co może wpaść? ” twoj stary pijany ” nie powiem że z twoich ust takiej odpowiedzi się nie spodziewałem. A dlaczego to nie muszę innym mówić

• Rozmowy serwera Diumar

a wiadomo co może wpaść?

• Rozmowy serwera Diumar

smiertelki warte ogromne sumy? ;D

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Django: “Quote from Fusia: “rejestrujac sie do gry akceptujesz regulamin ale jak 99.99% ludzi nie przeczytales go wszystko nalezy do gf ” tak jak ty mojego posta musicie zrozumieć, że w hierarchii przepisów prawa wszelkie regulaminy są najniżej ” Kiedyś był mega problem z firmami wyludzajacymi poprzez regulamin. Nie było szans odzyskać kasy, mimo ewidentnego wyłudzenia. Także nie masz racji w tym momencie.

• Gdzie najszybciej wydropię odłamki?

hater - - Archiwum

loch tro są zke szybciej niż dt. Z tym że 35 vs 40. Ciężej ustać za to. Polecam mentala 35 lvl.

• Rozmowy serwera Diumar

(Hidden Content) Wyobraź sobie że nie napisalbym tego myśląc tak jak Ty. Nie po to wspominam komuś plakanie, by samemu to robić. Co do samej sytuacji: Mi by było wstyd klientowi psujac coś powiedzieć, że mógł sobie kogoś innego wziąć. Już nie wspominam, ze poprostu klient też ma jakieś prawa i taka firma nie miałaby racji bytu. Moderator Ascoran:Schowałem cytaty w spoiler.

• Zmiany w grze - dyskusja

hater - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Piecu: “Art odchodzi z teamu, cieszcie sie? Do gf doszły glosy ze nie sprawował swojej funkcji jak nalezy ” Nie nam to oceniac. Apropo KD. Jak można się uwazac za dobrego gracza i nie wiedzieć jak działa "kradzież pe"? Czasem człowiek chce się przezegnac nogami czytając wpisy niektórych osob. Co ma niby takie kd do osłabiania klas magicznych?

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from UPADASZ: “Quote from hater: “Quote from Ingolf: “Jestem Adminem od Eventów i mogę sobie pozwolić od czasu do czasu na zabawy z graczami, a tłumaczyć dlaczego ... nie mam zamiaru Panie @Forfa. Szukasz sensacji to trzeba było zostać w Metinews i pisać artykuły ” Nie uwazalem ze te przeteleportowanie pod DT to cos niewiadomo jak zlego by zalic się na forum, ale ten wpis jest naprawdę poniżej krytyki. ” jakbys stal z ranga na - w kole z nieprzywiazanym iitemami to i twoje łzy by tu były ”…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Ingolf: “Jestem Adminem od Eventów i mogę sobie pozwolić od czasu do czasu na zabawy z graczami, a tłumaczyć dlaczego ... nie mam zamiaru Panie @Forfa. Szukasz sensacji to trzeba było zostać w Metinews i pisać artykuły ” Nie uwazalem ze te przeteleportowanie pod DT to cos niewiadomo jak zlego by zalic się na forum, ale ten wpis jest naprawdę poniżej krytyki.

• Zrób czy Kup?????

hater - - Archiwum

Quote from Fusia: “robilem pas i wszedl kazdy bodzio, pozniej robilem trutke to po 20 bodziach z +6 spadlo na +3 ja wole kupowac ” co Ty porownujesz? Przecież bodziem to mozesz zrobić co najwyżej trutke czy pas lniany. Zodiaka jak najbardziej warto, ale jak się ma masę podręczników i szczęście. Ogólnie ciężko wbić.

• Quote from KilerNo0bs: “Jak wygląda sytuacja po zmianach na szamanie chodzi mi tutaj o siłę w statach ? działa nie działa ? jeżeli działa jest różnica przy skilach które maxuje i czy działa na hitach? warto kosztem witala czy nie? jeżeli ktoś testował proszę o info ” Nic nie daje. Bardzo minimalnie na skillach jedynie.

• Aktualne zarobki na Low Lvlach?

hater - - Archiwum

Dam Ci taki myk, ze warto zrobić przelewik za 100 co jakiś czas na sam 2xdrop teraz się laczy z rękawicami w grze) + 3reka(naprawdę umila gre). Zbieraj odłamki na pewno, to podstawa. Daja rade dropki 40 i 55 w dt, 35 w trudnym lochu.

• Grota / Zarobek

hater - - Archiwum

z buffkiem bez większego problemu przy ~50 na blyski bilem healerem po aktualizacji. Ale tak to jest jak się ma 15 blyski w drewnianej bransolecie +3 i zbrojce na 26 lvl.

• Grota / Zarobek

hater - - Archiwum

Quote from Shadow: “Quote from Bishu95: “Przypominam Ci ze jeśli grasz Sura WP to masz taki skill jak strach, który w przypadku % na żywioły robi robotę kolega który pyta gra bodym, niech ubierze 50 na błyski i zobaczymy co się stanie ” Przy 50 na błyski będzie katorgą exp na zinach nie ustoi. ” Ludzie chyba zapomnieli o czyms takim jak buffek.

• Drop stabilnych i mithirili.

hater - - Archiwum

a na 105 jest sens dropic na gorylu? Jakie eq potrzebne na dropka?

hater - - Archiwum

Quote from demoon: “goryl najlepsza opcja, najszybciej wydropisz tam wieksza ilosc. tylko czesto oblegany ” A jakiś sensowny dropek na goryla? Full lod, czy coś więcej potrzebne?

hater - - Archiwum

witam. Istnieje jakiś sensowny sposób na drop tych ulepszaczy nie licząc razadorka?