Search Results

Search results 1-20 of 123.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

forsyth. - - Dyskusje Etolin

Do czego to doszło, ten Metin już w ogóle nie wygląda zachęcająco. Pamiętam, gdy było 50+ serwerów. Teraz 4 hehehe, a co by to oznaczało Jeszcze z rok, może dwa. Podliczyć zyski, zamknąć działalność...

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

forsyth. - - Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “No to ładnie, cisną po mnie ludzie którzy nie mają żadnej postaci. ortografia polska nie ma dla mnie dużego znaczenia, według mnie w ogóle jest niepotrzebna ” Teraz obrosłeś w pióra i śmiejesz się z tych którzy skopali Ci niektóre części wirtualnego ciała aż zostało widać Widziałem także Twoje posty o wyzwaniu na wojne Disturbed. Jaki cwaniak, wcześniej brakowało na to odwagi, która wróciła akurat, gdy ta gildia jest nieaktywna. Te Twoje posty powinny być postami tygodnia …

forsyth. - - Etolin

Quote from Kriszna: “Nie chciałem sie wypowiadać na twoj temat ale skoro juz wspomniales o mnie to się wypowiem .Jesteś najbardziej zaklamanym I toksyczny graczem jakiego poznałem zawsze się wpieprzasz pomiędzy wszystkich. próbujesz na siłę być fajny ale skutki są tego marne bo wysyłasz wszystkich a sam nie masz nic śmiejesz się z kogoś że pracuje w mc chociaż to nie ma wiele wspólnego z prawdą a sam zamiatasz w przedszkolu ” Zupełnie jak jego poprzedni właściciel. Nic się nie zmieniło tylko oso…

forsyth. - - Etolin

Quote from MiecioEtolin: “odezwal sie ten co kupil postać za pare tys i ubrac jej nie potrafi ” Znowu interesujesz się czyimś portfelem. Stać go to ma, tyle Quote from MeteoreQ: “mam automat skrzynie wóz się sam prowadzi ” Ohh, nie sądziłem, że mercedes wypuścił kilka lat temu samo prowadzący się samochód klasy S na specjalne zamówienie emeryta Quote from Jazzy.tbd: “szczepan napisz nam którym ty byłes likanem w kolejności xDja przez 2 lata gry likanem przegrałem pvp z likanem, tylko raz z wolfm…

forsyth. - - Etolin

Ohoho, konstruktywna krytyka. Co wiedział to powiedział...

forsyth. - - Etolin

Quote from MiecioEtolin: “tyle to ja wiem misiu,ale jak można nazywać dobrą organizacją gdzie są 2 dobre postacie z reszta miala eq 1,5k 15 10,wiem co mowię bo bylem bardzo blisko w temacie i nadal jestem,a co do dropow chyba nie musze przypominac kto mial 120 lvl z wyborną alchemią 1b i udawal kozaka jakim to on nie jest a prosil o porady swojego głównego wroga. ” Podobno długo byłeś w disturbed kolego to powinieneś znać możliwości graczy z tej gildii, a jednak wydaje mi się, że niewiele wiesz …

forsyth. - - Etolin

Quote from MiecioEtolin: “że tak zapytam,który z was miał jakąkolwiek organizacje kiedykolwiek?odkąd pamiętam zawsze byla masówka. ” W roli obserwatora mogło to tak wyglądać Jakos organizacji nam w chunjo nie brakowało przynajmniej na tyle ile pamięcią siegam kiedy grałem. Gracze zeszli sie to byliśmy nazwani masówką. Nie było ludzi kompletnych to byliśmy żółtą masą, zerami, dodam także cytat który wiele osób pamieta i autora "dzwoncie i piszcie sms po kolegow szybko" Nindian założył prywatną si…

forsyth. - - Etolin

To teraz wiem czemu shinso z tamtych czasów było słabym przeciwnikiem, sami miedzy sobą pewnie tłukliście się haha... Tak to jest, gdy ma się młyn w królestwie i brak organizacji

forsyth. - - Etolin

Quote from Szczepcio1: “Quote from H00LIG4N: “Bocian mówi to ten co kupił Szamana 120LvL z eq i zgrywa KOXA. ” Damn 2018 rok, a niektórzy nadal wyzywają się od kupnego konta i eq. Co zabawne w tej sytuacji pisze to gość który nawet nick zakosił poprzedniemu właścicielowi xDDD ” Tyle sie omyślałem i zabrałeś mi pomysł na posta.... Ten nie ma x na początku i końcu nicku - kreatywniejszy chyba Chciałbym dodać, że zabawnie wyglada osoba hejtująca kogoś, że ma nie swoją postać, a ów hejter podobnie j…

forsyth. - - Etolin

Quote from KilerNo0bs: “Bloody trolu ty z tym swoim kochasiem jak sie macie? dalej biegacie po serwerach pokazując jacy wy to słabi jesteście? calatora mistrza mi nie obrażaj trolu wstrętny a po drugie zapytanie dla ciebie metin2 to jakaś telenowela ?? napaliłaś się jak szpak na czereśnie miernoto ” Ty, Ty ochłoń, bo popęka Ci. Sam w grze od fuzji wiedziesz własną drogę krzyżową ścieżką przegrywów

forsyth. - - Etolin

Quote from K4RAMBA: “Quote from forsyth.: “Nie znam bidzeja żadnego ” A ja nie znam żadnego forsyth. ” Może się poznamy, mamy wspólną koleżankę, która nas lubi i wspomina Tak na końcu dodam, xentia dlaczego tu płaczesz, to nie jest miejsce na takie skargi - support jest od takich spraw chyba, że nabywałaś won/yang drogą sprzeczną z regulaminem, warunkami i zasadami gry, które akceptowałaś przy rejestracji konta. Aż dziwne, że "kompetentny" moderator zostawił takie posty w temacie nie bardzo doty…

forsyth. - - Etolin

Nie znam bidzeja żadnego, co Ty mi tu gadasz. No najwyższy czas na złom albo maszynki do golenia, będziesz sobie golić brodę dożywotnio maszynkami Mercedes

forsyth. - - Etolin

Idź spać najlepiej xentia, w Twoim wieku sen to priorytet, rano poczytaj od początku powyższe historie. Tutaj rozpoczął się swego rodzaju melodramat, ale coś ucichło

forsyth. - - Etolin

Quote from manio924: “Trudne sprawy, ludzie spotkajcie się w realu dajcie sobie po mordzie czy tam wytargajcie się za włosy i dajcie ludziom odpocząć od tych wywodów ” Zaraz Ciebie hejt złapie "to spadaj stąd, nie czytaj jak Ci się nie podoba". Czytajmy i zachowujmy ubaw dla siebie, bo dziewczynki i EX żony rozkręcają się

forsyth. - - Etolin

Ale wtopa, fota z google?? to xentia juz szuka "głębiej" w internetach żeby ktoś szybko nie ogarnął, że to nie jej zdjęcie tylko kradzione

forsyth. - - Etolin

Quote from nindian: “Cycki cyckami, ale są też legendy męskie z różnych serwerów xDD ” No jasne nic tylko d*** i cycki, a robić czy uczyć się to nie ma komu!! tylko przezywają się tu nadal, tak samo jak i w grze

forsyth. - - Etolin

Taaaa, eq za fotki albo pokazy na su i skype . Tak bylo

forsyth. - - Etolin

Quote from MeteoreQ: “ Forsytku obron mnie przed tym nachalem xBadem bo chlopak za duzo sobie wyobraza w tej swojej szarej mozgownicy ” Hmmm, czasami mam wrażenie, że te Twoje zaczepki to jakieś zadłużenie albo nie wiem co w każdym bądź razie to mnie przeraża Niestety nie mam postaci żeby kolegę pokarać. Z resztą nie przywykłem pomagać wrogom także emerytowanym Quote from K4RAMBA: “Xentia nie rozumiem jednego, więcej razy edytujesz posty od mnie i szczepana czy jakiś wpływ na to mają ‰? ” Od fuz…

forsyth. - - Etolin

Ogólnie każdy filmik jest spoko gdzie "mentalowi nie rozproszy się silnego ciała i nic go nie odepchnie" albo miota po trawniku Kilera (ten to dopiero ciekawie komentuje osoby lepsze od siebie) ciekawie ogląda się takie słowa chociaż sądziłem, że wyrósł z takich komentarzy

forsyth. - - Etolin

Ja tam nie wiem kim jesteś uważam, że pewnie z shinsoo dlatego tak to ująłem. Chciałem ująć głównie naszych wrogów z "tamtej epoki"