Search Results

Search results 1-20 of 995.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

ItsDemonWolf - - Dyskusje Etolin

Quote from SweetH3ller: “Oooo jak się dzieci ładnie wyrażają ” youtu.be/5ijftrwgQZU

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “wyjesz w domu jak ci neta wywali na zadymie czy sie cieszysz ze setek ci zostanie na następną zadyme? ” Co zmieniasz temat fałszywy leszczu? Pochwal się jakim kumplem jesteś, że sprzedaż kogokolwiek odbywa się u Ciebie bez pytania.

• Rozmowy serwera Etolin

Jak chcesz do miecza to nie ma problemu, bedziesz drugim cykadą

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Darek-Pogrom: “przezabawny jestes kto szuka u kogo atencji? hipokryto ” ty szukaj lepiej eq mixie, dosyć wycia na forum. Może w końcu oddasz wony za przegrany zakład

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from NQ2C4X8Y3: “A Ty dołączyłeś do fanclubu płci męskiej? Ustosunkuje się Naprawdę po raz ostatni do tego. Jak ktoś ma wątpliwości co do mojej płci TO ZAPRASZAM NA TS. Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane raz na zawsze. A, że mmm Chyba konflikt dotyczył Osoby Ci znanej i mi to nie wyj na mnie. Masz do mnie problem to zapraszam na ts demon. Na własną odpowiedzialność ” jak wrócę do domu to zapraszam, chętnie zwrócę honor jeżeli będę w błędzie co do Twojej osoby A to że „konflikt” dotyczył…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from NQ2C4X8Y3: “Quote from kryndor: “polansuj się przy szamanie ktory wysmyrał 3 laseczki z irre ” Cyberek taki fascynujący, gdy nie masz możliwości spróbować normalnie? ” a ty co masz wypisując jak idiota z fake konta? wcześniej udając, że z forum się skończyło.. lepszy od nich to ty nie jesteś

• Rozmowy serwera Etolin

a cykada nadal demon, aata, rubin, mix, wyj xD niczego się nie nauczył

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “youtu.be/3e9gHKRN87A Demon w roli głównej ” Quote from Stachu: “Demon błyszczy xD ” wyjcie mixy

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from xXCalatorXx_Top1: “Ktoś wie gdzie jest cykada ? Nie widziałem go po ostatniej wizycie na ts Irre a stabilne sznury z rynku zniknęły ” wyyebaobao go do psychiatryka bo mu irre na łeb siadło

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Jeździłem 15minut i miałem w tym cel. Gildia bogów powinna mnie zestrzelić z tego konia, ale oni moga tyle co tu napiszą. + Fajnie tak przez 15minut arixana cięciem z siodła poganiać po mapie i widzieć jak biedny rozpaczliwie próbuje się od tego uwolnić ” przez te 15 minut tylko się zastanawialiśmy jakim dzbanem trzeba być, żeby zapowiadać dym, a przyjść spóźnionym tylko po to, żeby pojeździć na cięciu

• Rozmowy serwera Etolin

@Ninhio sram na te filmiki, liczy się to jak dym wyglądał i prawda taka, że w 2x przewadze czerwona masa wylogowała

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ninhio: “Quote from WladcaForum: “Irre TOP1, jak ktoś chcę nas z tronu zrzucić to zapraszamy do Jinno ” Jakby było takie top1, to by zaorali na obcej ziemi. ” rzeczywiście, czerwona masa wylogowując z zadymy którą sami zapowiedzieli uznaje się za wygranych xDD śmiech

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ninhio: “Odpowiedź brzmi dziewięć. Defnitywnie. ” został wyjaśniony dziewięć

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “myślałem ” kłamiesz szybciej jak myślisz

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from ItsDemonWolf: “byliśmy nieraz, więc w czym problem? podobno czerwoni nas tak niszczą to przecież nie będzie problemu, żeby "zniszczyć nas" jeszcze raz w jinno ” W tym, że to wy mówicie o topce, a czasami to trzeba też pokazać. ” wylogowaliście jak zwykle, mimo że u nas nie było dwuręki z której viking by was wszystkich na duchowe złożył

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from ItsDemonWolf: “jinno stoi otworem, zbieraj czerwoną masę i wpadaj, my nie potrzebujemy tygodnia, żeby się zebrać na dym ” To skoro Jinno takie zorganizowane, to czemu nie zrobi najazd na shinso? XD ” byliśmy nieraz, więc w czym problem? podobno czerwoni nas tak niszczą to przecież nie będzie problemu, żeby "zniszczyć nas" jeszcze raz w jinno

• Rozmowy serwera Etolin

jinno stoi otworem, zbieraj czerwoną masę i wpadaj, my nie potrzebujemy tygodnia, żeby się zebrać na dym

• Rozmowy serwera Etolin

ten cymbał (instrument) dostawał od 105lvla po 2.5k hita, a mówił, że na miecze nie trzeba mieć abs xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Ata, czy jednak przegrana zadymka tak boli, że jednak lepiej dodać początek jak się wygrywa? Demonek chyba dostał ataku "gula" pod koniec jak leżał co minutę, bo przez 40 ostatnich minut już go na polu bitwy nie było ” przegrana? wywaliło mi neta ale z tego co słyszałem, to wylogowaliście jak zwykle, a ty zerze przez 40 minut biegałeś na koniu i używałeś tylko cięcia

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “youtu.be/jdFD9-RkfSc Verffe "0" DMG latający w klasie na zadymie vs jeden z bogów w topowym wojennym ” fajnie zakryty pż, żeby set nie było widać xD co za biedak umysłowy chwaliłeś się, że ci 200 bez ochronki bije, a tu co idioto? 1.5k na ochronce klasowy ścieku xD Ty razem z cykadą czy jazzym powinieneś sztame zbić. Byłbyś takim gangsta metina. Szafirek rubinek i klasówka xD