Search Results

Search results 1-20 of 92.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Stach007Wetar - - Dyskusje Etolin

Jutro będzie hydra @ArixanBogiem Hmm jak moja nowa tapeta?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “@Stach007Wetar przestan bajkopisarzu nawet schizo stwierdzil ze jestes mierny i mialem ci dac dwa miesiace mam nadzieje ze cos zrobiles z ta postacia ” Drugi raz Ci powtórzę jak zwracasz się do mnie to na Pan. Ps. Twoj dmg był piekny te 1,5k ze skila i z hita nic

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “Quote from Stach007Wetar: “Quote from AmeLove Etolin: “idz sobie postrajkuj demonku, ta gra to dla Ciebie więcej niz zycie widzę. Nie widzisz granicy - Pozdrawiam zadymiarzy i wieczna pogarda dla mixów. ” AmeLove Ty musisz do mnie napisać i kupić trochę eq na woja aż Ci to wrzucę z diuamru an etolin bo smiechlem Ty z nazarem i 2k max normalnie porażka ” XDD a co masz ciekawego zbroja 45 abs plus 8? ” 4x15 juz poszla a lepsza bedzie juz dla niego ta stara moja 45 niz 30:DD Mod…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from AmeLove Etolin: “idz sobie postrajkuj demonku, ta gra to dla Ciebie więcej niz zycie widzę. Nie widzisz granicy - Pozdrawiam zadymiarzy i wieczna pogarda dla mixów. ” AmeLove Ty musisz do mnie napisać i kupić trochę eq na woja aż Ci to wrzucę z diuamru an etolin bo smiechlem Ty z nazarem i 2k max normalnie porażka

• No dobra a co z isem ja wydałem na kolo żeby mieć po 30 odłamków każdego rodzaju wsadzam ebo 55 skracam czas na 12h i nie mogę ich wyjąc to jest smiech, co z ludzmi którzy sobie dropia wsadzili na noc swoje przedmioty do bicia mobów i teraz nie mogą nic zrobić

• Rozmowy serwera Etolin

Jak chcecie rewanżu to zapraszam do jinno jutro o 20:30 akurat może mnie nie wywali jak wczoraj ale piękny dmg już wchodził mimo ze bylem 3min

• Expimy Art'a - Cześć 2

Stach007Wetar - - Gry i zabawy

@Art zapomniał nałoży zbroi i był bug i stracil 2lv i 49%

• Quote from SenNaJawie: “Quote from DeLeon: “Quote from Art: “Quote from DeLeon: “"Będzie poprawiony" tylko kiedy? Czekamy już ponad 2 miesiące na naprawę. ” Jeśli chodzi o dmg na polimorfiiQuote from Art: “Usunięto błąd, przez który niektóre obliczenia obrażeń były niepoprawne, gdy gracz użył jednocześnie Marmuru Polimorfii z nagrodami z misji biologa. ” Według producenta, jest to zamierzone. Wieloletni błąd, który pozwalał na uzyskiwanie większych obrażeń na polimorfii udało się wykryć i usunąć…

• Rozmowy serwera Etolin

ciekawe moze ktos zrobil z tego co wiem to 3sa cyjanity

• Rozmowy serwera Etolin

smarki jezeli myslisz ze ja juz jestesmy na etolinie to sie grubo mylisz czekaj wytrwale jak przyjdziemy

• Filmiki Diumaru

Stach007Wetar - - Dyskusje Diumar

youtu.be/CcP2vwUEtiM

• Rozmowy serwera Etolin

za las juz dawno zabrane za generaly w grocie tak samo teraz inne haracze sa

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Smarki: “ty sam masz 15-30% sztyle wiec sam sie zastanow ile ty bys wyrwal masz o tyle luksus ze nie bijesz sie na zadna dobra ninje bez pozdrowien ” Ty nigdy nie będziesz wiedział co mam. Żyjesz presją i szukasz ciągle czegoś zamiast skupić się na sobie i zabawie. Wodzę Cie za nos, robisz i myślisz co chce.PS: Gdzie produkcja? ” zbroja 45 absbuty 51 abs naszyjnik 40 abs + 14 strzaly kostiumy 90 abs z magia kolczyki 40 abs ta t…

• Rozmowy serwera Etolin

tyle spiny o jakieś pvp to zapraszam do Boga w pvp jakies tripy smarki to bym sciagal na 8hitow i tyle by bylo z ich placzu a ps smarki jutro wleci zbroja 60%abs na woja to się posmieje z Twojej topi i z tego co piszesz. Fanki trip czy jakoś tak top2 turnieju xDDDDDDD (tak się chwaliłes) a gdzie top 1 był? na miedzy serwie i dostal pewnie baty do 0.... zjadam wszystkich 1:1 kto to by nie był.

• Rozmowy serwera Etolin

A z miła chęcią zorganizuje ale jak będą bilety żeby wyłonić tego top 1 a nie turniej w którym wystarczyło być na kilku pvp bez niczego Tak to my jesteśmy top dropami ja i moja cała rodzina jak mówią Ps. Dropic trzeba umieć

• Rozmowy serwera Etolin

Turniej był tak zorganizowany że płakać się chciało a tak szczerze to mało dropie

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Stach007Wetar - - Wetar

Quote from GamePriv: “Quote from Stach007Wetar: “Tak oficjalnie dla paru osób, tak to do Ciebie GP LogOuT i Pociu jeżeli już tak kozaczycie to moze wojennke gildyjna albo pvp? Rzucam rękawice pvp 1vs1 GamePriv, LogOuT, Pocia. A jak tchórzycie to wojnę gildii wasze 3/5postaci bo nwm ile tam [ciach] postaci więc zaproponuje wam wojne wasza gildia czyli te mixowe coś kontra PrzeeSzpieg i ZS3 +buf (NowOrNever) a w sumie vs PrzeeSzpieg jedna postać wystarczy ” To czego w końcu chcesz wojny gildii, pv…

Stach007Wetar - - Wetar

Dziękuje bardzo za uznanie moich możliwości

Stach007Wetar - - Wetar

Tak oficjalnie dla paru osób, tak to do Ciebie GP LogOuT i Pociu jeżeli już tak kozaczycie to moze wojennke gildyjna albo pvp? Rzucam rękawice pvp 1vs1 GamePriv, LogOuT, Pocia. A jak tchórzycie to wojnę gildii wasze 3/5postaci bo nwm ile tam [ciach] postaci więc zaproponuje wam wojne wasza gildia czyli te mixowe coś kontra PrzeeSzpieg i ZS3 +buf (NowOrNever) a w sumie vs PrzeeSzpieg jedna postać wystarczy Moderator Patriae:Usunięto lub zastąpiono treści nawołujące do kłótni. Proszę pamiętać o ku…

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Stach007Wetar - - Samos

Szczerze mam wywalone na te forum ale poco ruszać moją osobę jak się nic nie ma do zaoferowania. A na forum nigdy nie szukałem sławy. Jedynie co potraficie napisać coś o kimś na forum jaki kto jest a w grze kozak prosi o pomoc na militara, a na dodatek największe osiągniecie to zrobienie dt w 8osobowm pt