Search Results

Search results 1-20 of 646.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

SenNaJawie - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Wiwek: “@Ascoran kiedy bedzie Szlach. Smocza Skrzynia dostepna w is? dawno jej nie bylo od kad wprowadzili alchemie pamietam ze byla 2razy ” widocznie byla za dobra i wiecej nie bedzie:P

• Potworne Trio

SenNaJawie - - Pytania i Wskazówki

Quote from Asus18CLH: “Quote from Simlas31: “Quote from Smity: “c3f79a3004a72b230f7567f6656f3f93.pngRaczej nie bo zerkałem ostatnio na ranking na rubinum i pierwsze miejsca to same 30to sekundowe rozegrania. A wiem ze ludzie szybciej układali wiec chyba nic z tym nie dasz rady zrobić ” Nie wiem jak to możliwe ale z top 5 do top 2 się dostałem xD ” Ranking jest zbugowany. Od początku eventu na Etolinie prowadziłem mając 30 sekund. Później z top 1 przenosiło mnie na miejsce szóste i tak w kółko, a…

• Potworne Trio

Quote from BezimiennyMatt: “jest możliwe, aby ułożyć złote trio bez programów zewnętrznych? Czy trzeba być geniuszem ” jest, mozna nagrac telefonem

• Quote from Ritchie: “Quote from SzejkIT: “Rozumiem, że jest to działanie nieplanowane ” Nieplanowani to byli ludzie odpowiedzialni za funkcjonowanie tej gry ” dawno nie widzialem rownie durnego tekstu, szkoda ze tu nie ma lapek w dol:/

• ja mysle ze celowo zrobili tak zeby byly same zlote na serwach, booo... z nich dropia dwutlenki agaty i ksiezycowe, jesli bedzie tego 20x wiecej niz przed eventem to cena spadnie drastycznie, lub ludzie beda sobie ulepszac, czym? No przeciez nie tymi smieciowymi kamieniami, kamienie przy wiekszosci itemkow to strata ulepow, zatem podrecznikami lub zbsami, ale na wyzszych plusach wiekszosc robi podrecznikami, ktore kupuja zazwyczaj w IS, do tego duzo ludzi juz po wbiciu na +9 zaczyna np mieszac i…

• ale wy jestescie durni.... gf ma w dupie te skrzynki, oni na tym evencie jeszcze dobrze zarobia. Jak dla mnie to celowe zagranie.

• Quote from 13Legion: “Jako uczciwy gracz zasygnalizowałem problem z nagrywaniem podpowiedzi "karty potworów trio" i w ten sposób dropienie złotych szkat. Uczciwie grając zawsze mam brązową szkatę która zawiera wielkie g. Co z uczciwością i moralnością? ” zal mi Cie, kup sobie telefon z kamera i nie rycz. Przesadzona uczciwosc, to zwykle frajerstwo.

• Dziwne te wasze porownania do dawnych czasow. Piszecie o expieniu po 10 osob na BO i ze kiedys z isa wystarczyla przepustka i juz bylo sie pro, a zaraz piszecie o robieniu ripa gildia... Recze wam ze prawdziwa pierwsza topka nie expila w 10 na BO i ze latali w eq wybonowanym na ktore czesto szlo wiecej hajsu niz ludzie obecnie wydaja xD i jezeli piszecie ze wystarczyla przepustka by byc top, to znaczy ze noobki z was ktore nie znaja tej gry nawet w 10%. To wasze gadanie jest zalosne, chcesz miec…

• Item Shop - dyskusja

Quote from VroeKilwaoz: “Jak ktoś jest wytrwały to policzcie ile dni w ciągu ostatnich 4 miesięcy nie było jakiejś promocji w is, która kilka lat temu trafiała się raz na kilka miesięcy (szczeniaki, kupony, lizaki/nazary) ” jak Ci zrobia promocje w biedronce czy innym tesco to tez marudzisz? odnosze wrazenie ze ludzie na to marudza bo ich nie stac, a by cos z tego chcieli. Reszta albo korzysta albo ma to gdzies.

• Quote from HNL: “Łuk ten +0 wymaga levela 105, dlatego wymagany jest odłamek na 105lv. Myślę, że z resztą przedmiotów skalujących się wraz z poziomem ulepszenia jest tak samo. ” z klinga jest tak samo, niby odlamek czerwony jest od 90-104 a na 105 zolty lsniacy, ale na +9 i tak trzeba czerwony mimo ze item na 105.

• Trio na WP 77

w katakumbach tam na samym koncu przed tp na wyzsze pietro najlepiej sie dropi, na ostatniej prostej ze tak powiem.

• Quote from WujekDiumar: “Quote from SenNaJawie: “A ja moge powiedziec ze u mnie dziala dokladnie tak jak wczesniej. Troche mnie to dziwi. Wszyscy narzekaja a u mnie jest ok, kompy po 10k podobno macie a 3 metkow nie mozecie odpalic, a ja nawet na swoim starym kompie wczoraj odpalilem 4 metki i dalo sie normalnie grac, troche to dziwne. Z tymi szkatami trio tez dziwne jakies, piszecie ze nie wiadomo ile magicznych kamieni wam leci, a mi z jakich 50-70zlotych i kilku srebrnych nawet jeden nie pole…

• Dokladnie tak jest od dawna, czasem rzadziej, czasem czesciej, ale z grubsza nic sie nie zmienia. Dodam ze trzeba przez to bardzo uwazac podczas usuwania postaci, bo jesli zrobi sie tak podczas usuwania, to moze usunac zla postac;)

• A ja moge powiedziec ze u mnie dziala dokladnie tak jak wczesniej. Troche mnie to dziwi. Wszyscy narzekaja a u mnie jest ok, kompy po 10k podobno macie a 3 metkow nie mozecie odpalic, a ja nawet na swoim starym kompie wczoraj odpalilem 4 metki i dalo sie normalnie grac, troche to dziwne. Z tymi szkatami trio tez dziwne jakies, piszecie ze nie wiadomo ile magicznych kamieni wam leci, a mi z jakich 50-70zlotych i kilku srebrnych nawet jeden nie polecial xD

• Item Shop - dyskusja

@Ascoran o co chodzi z ta promocja na transfer bonusow? Miala byc oferta dnia a ja to dalej mam dostepne xD

• To moze jeszcze powiem cos od siebie, zauwazylem ze klient po odpaleniu, na logowaniu zjada kolo 15% procka tylko przez jakies 10-15 sekund, a pozniej zuzycie spada do 0.5-1.1% przy otwartym metinie, przy zminimalizowanych jest 0%.

• Quote from Shaytan: “Grając ostatnio tylko na laptopie zauwżyłem ten sam problem,w sumie nie mogłem odpalić postaci +buffki bo procek(i5 2430M-na metina aż nadto)dochodził do 90st. Ale jest rada i na to- nazywa się BES najlepsza wersja 1.7.7 Ustawiamy ręcznie % zużycia procka-na sklepie daje tylko 20-25%,na buffie tak ze 35 a na głownej 60 bo to spokojnie starcza żeby nie cięło się nawet z dużą ilością mobów na mapie. Temperatura z 90st spadła do czasem niecałych 60 ” a mi ten calu BES nie znajd…

• Kamień Księżycowy

Tak tylko ze na niemieckim jest tez ze nie dropi z niego dwutlenek, a jestem pewny na 99.99% ze kiedys mi polecial.

• Kamień Księżycowy

mniej wiecej tak czesto jak dwutlenek z ksiecia xD

• 6 i 7 bon, a odłamki

ja tak wbilem 2 bony, kwestia farta. Pierwszy wbil za pierwszym razem, drugi za piatym. Moze wejsc maksymalny bon, mialem raz 500pz.