Search Results

Search results 1-20 of 76.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

MinLee - - Dyskusje Etolin

Quote from WladcaForum: “youtu.be/3e9gHKRN87A Demon w roli głównej ” Postać musi stać aby mnie do Gildi przyjeli xd Film rzeczywiście OBIECUJĄCY

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Pełna wersja zapisu nagrania z TS'a XD Cyrkada w roli głównej. ” A ja mam pytanie do Ludzi z Irre kto tam się chwalił pod koniec nagrania że stawia 19 kont z botami ?? xd PS. @Cykada3301 mam nadzieje że przyjąłeś wyzwanie i im pokażesz ten filmik jak to hydrę bijesz solo

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “CXNXdbv.jpg Z takim eq wiele nie zwojuje w v3, ale czasami starcza Od zadań specjalnych jest Likan ” A co ty tam robisz ?? Podobno dropienie jest dla biednych xd

• Zgadnij, kto napisze następny?

MinLee - - Gry i zabawy

nie @SZELEMINATOR

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Quote from MinLee: “W końcu dodali (w wersji Polskiej) nowe eq na wiki xd pl-wiki.metin2.gameforge.com/i…p/Strona_g%C5%82%C3%B3wna ” Nie dodali. Przynajmniej nie na szamanie. Reszta klas mniej ważna. ” Zauważyłam właśnie ale na pewno jest już miecz dla wojownika na 96 lv Może dziś dodadzą resztę

• Rozmowy serwera Etolin

W końcu dodali (w wersji Polskiej) nowe eq na wiki xd pl-wiki.metin2.gameforge.com/i…p/Strona_g%C5%82%C3%B3wna

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Potworek: “Quote from 0bcy: “z trojmiasta zajeżdża śledziem. Kiedyś zaleci tsunami to po sam Malbork i pochłonie te mixy z polnocy ” tylko w Gdyni wali śledziem każdy Ci to powie. w Gdańsku pachnie kwiatkami. ” W Gdyni w cale nie wali przepraszam, jak już to pachnie 2 Złotymi śledzikami na ostro xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Potworek: “Ej ! U mnie w Gdansku moze z 10 min popadalo a tak bylo sloneczko. Mysle ze zalezy gdzie kto mieszka czasem w Gdansku swieci slonce a Gdynia zalana ” W Gdyni też wczoraj mało padało, ale to dobrze bo trochę spadł ten skwar z rana i popołudnia

• Rozmowy serwera Etolin

@KociePomruki. mi tylko kilka godzin. Musiały paść serwery na forum lub jakaś aktualizacja

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Misio337: “Dodatkowo Perm Czy któryś z Moderatorów może mi to wyjaśnić ? Dodam iż pętla sie zapętla bo znowu mnie nie było i perm ? {Tym razem na Forum} ” Pisałeś w bardzo niecenzuralny sposób i to pewnie jest powód tego Perma

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from SZELEMINATOR: “Quote from MinLee: “W końcu dodali do IS moje ukochane MANI Lepiej być nie mogło jeszcze po kuponach SM ” Kogo zabili? ” @SZELEMINATOR jak zawsze w życiowej formie xd

• Rozmowy serwera Etolin

W końcu dodali do IS moje ukochane MANI Lepiej być nie mogło jeszcze po kuponach SM

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “@Celtycki-Dzik afro wez tych swoich mixow zbierz dzisiaj bo glodny zadymy jestem ” A eq już pożyczyłeś ?? xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “jak juz o filmikach rozmawiamy to zapraszam do obczajenia jak konczy sie zmiana krolestwa aby "bic" irre xD [url='https://www.youtube.com/…atch?v=gLJHIZFTXPU&[/url] ” Bardzo fajny film szczególnie końcówka tzn. szybki atak Demona o wartości 605 DMG xd

• Rozmowy serwera Etolin

@SzuruBuru dalej trzyma tu władzę (nawet z innego serwera xd)

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “ Widziałem, że już zdenerwowani gracze (zapewne bociarze) zdążyli wulgarnie nawrzucać mojemu nowemu Gm na tym serwerze. Ciesze się, że akcja banowania botów na Etolinie została zauważona, choć w sposób kontrowersyjny. To tylko dobrze świadczy o naszych poczynaniach w tej kwestii w grze. ” Mam nadzieje że odczytałeś moje PW do ciebie, no chyba że mam to tą prośbę kierować do kogoś innego

• Rozmowy serwera Etolin

Tutaj są jednak najlepsze dymy na Metin2 PLN xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WegielWBucie: “cWEUuDu.png Ha Hahah (Hidden Content) ” Kmieciak i jego folder ss'ów xd Moderator Ascoran:Usunąłem flood.

• Rozmowy serwera Etolin

To pochwalcie się ile wydropiliście blasków

• Rozmowy serwera Etolin

I jak tam blaski ?? 2x Drop wykupiony z IS ?? xd