Search Results

Search results 1-20 of 476.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

/Zuriel/ - - Dyskusje Etolin

Quote from JestMoc: “trzeba się zapoznać z sytuacją, ponieważ Dziumar coraz to bardziej pustoszeje . Więc może na koniec roku taka niepsodzianka i fuzja ” Może fusia znów zacznie robić hajsy w m2 po fuzji, jak będzie dużo ludzi, bo mu się rynek na umarze skończył

• Quote from AauaaaMetin2: “pl nigdy nie byl nudny a na privy poleciały osoby które nie mogły wyjść kiedyś dalej niż bo ;D po prostu PL poszedł w złą stronę, bo jak kiedyś wystarczyło kupić przepustkę na v2 która otwierała możliwość bycia TOP to teraz musisz wydać kupę kasy żeby być w przeciętnej linii. ” Być może PL poszedł w złą stronę ale klimat tej giereczki od zawsze tworzyli ludzie oraz nieznajomość mechaniki gry, przez której odkrywanie gra stawała się ciekawsza. Teraz już jest wszystko jas…

• Metin aktualnie u mnie działa lepiej, niż wczoraj.

• Ktoś uprzejmy jest w stanie opisać swój drop z 10-30 złotych, srebrnych szkat?

• Rozmowy serwera Diumar

/Zuriel/ - - Dyskusje Diumar

Quote from Chep: “Tosty na procku zrobione. Więc głodny nie chodzę ” Quote from JestMoc: “przez te upały komputetowe populacja Diumaru strasznie się kurczy ” Ja dziś włączyłem 3 metiny to nawet woda do kąpieli mi się nagrzała

• Jeśli chodzi o mnie, to przez 3 minuty od zalogowania widziałem nieznaczną poprawę, teraz natomiast jest identycznie jak przed "naprawą".

• Quote from Crypto: “Widzę ze tylko ja mam tak potężny drop jak odżywka talia Fajerwerki Szpula XD ” Ooo, witaj w klubie @Ingolf drop ze skrzynek jest nie do końca opisany, proszę to poprawić.

• Zmiany w grze - dyskusja

/Zuriel/ - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Supreme: “Odnośnie lagów i użycia procesora... Przy Intelu 9920X (12 rdzeni), 64GB Ramu i 2080Ti - z dwoma sklepami w tle, główną postacią + buffem... wykorzystanie CPU na poziomie 80-95%. To już kilkanaście instancji Massive lub Serum w Abletonie, Battlefield 5 w 4K lub solidnie siadający na CPU Wiedźmin 3 (z hairworks) mniej obciążają mi procesor niż ten zlepek ciepłego niemieckiego Co ciekawe - ciągnie ze wszystkich rdzeni prawie idealnie symetrycznie... Zapewne to tylko moja ułańs…

• Po złożeniu kart wyskakuje okienko: Ulepsz | Odbierz. Chyba więcej tłumaczyć nie trzeba?

• Quote from SenNaJawie: “ja nie wiem co wy macie za kompy, ale ja nie mam jakiegos super pro i metin na logowaniu zjada kolo 7-10% a zalogowany kolo 20-25% procka. Moze macie jakies antywirusy ktore wam go zamulaja. Sklepik tez stoi sobie od wczoraj od restartu bez wywalania jakiegokolwiek. ” (Hidden Content) A więc próbujesz mi powiedzieć, że to wina mojego antywirusa.. Ciekawe Spójrzmy na małe porównanie

• To jest hit, przy dwóch metinach włączonych nie idzie robić odłamków, bo tak laguje Widzę, że Gameforge pomyślało o zabezpieczeniach na czas eventu, jak ktoś więcej niż 1,2 metiny odpali to mu po prostu komputer wyłączy z przegrzania XD @Ingolf

• 8d1ca43e93455.png Po dzisiejszym restarcie, włączyłem likana i buffkę, 100% zużycia procesora, co tu się dzieje z tą giereczką ja się pytam?!

• A po co ma wbijać lvl i fatygować się na 5x trudniejsze przebudzenie, skoro tu im dobrze i yangi lecą jak trzeba?

• Rozmowy serwera Etolin

Ja tam nie wiem, nie znam się na topkach, jestem prostym mixem z Diumara.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Quote from /Zuriel/: “Śmiesznie poczytać, jak opluwacie monitory, bo koleś w giereczce eq pożyczył(bądź ma swoje, niby "wiadomo" a żaden nie udowodnił nic konkretnego :D) i was pozabijał ” w tym rzecz, że nie ubił xD ” Oglądałem te urywki, obiektywnie patrząc: -Budda, IS, kość(czyli odpał potęzny), wody young vs -Nic, nawet kryształu nie widać odpalonego.. Gołym okiem idzie stwierdzić kto na tych urywkach ma jeszcze zapas, a kto dużo mniej jeśli chodzi o odpał ty…

• Rozmowy serwera Etolin

Śmiesznie poczytać, jak opluwacie monitory, bo koleś w giereczce eq pożyczył(bądź ma swoje, niby "wiadomo" a żaden nie udowodnił nic konkretnego :D) i was pozabijał

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Twixmax: “Quote from /Zuriel/: “Najgorsze, że grasz sobie spokojnie, nagle cyk Perm od systemu i nie możesz się od niego odwołać Zaczynam się bac o swoje konta... ” To jest żałosne że nawet w grze nie byłem a wszystkie Konta zbanowali. ” Quote from VroeKilwaoz: “Kiedys banowali tylko dla tego że gm był w przeciwnej gildii Teraz chociaż to system xddd ” Po takich jajcach jakie spotkały moich kolegów z giereczki (tzw. gildia) nie uwierzę, że tyle banów się posypało za cheaty. Oczywiście…

• Rozmowy serwera Etolin

Najgorsze, że grasz sobie spokojnie, nagle cyk Perm od systemu i nie możesz się od niego odwołać Zaczynam się bac o swoje konta...

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from KociePomruki.: “Piszesz to z perspektywy osoby, która ma już eq, max lvl i inne dodatki.Poza tym, nie uważasz, że tych przedmiotów dajacych przewagę, a do kupienia tylko i IS jest zdecydowanie za dużo? Rękawica przy nich ginie. ” jakie to dodatki? kostiumy ktore stoja na sklepach, pety ktore sa w szkatach na 4 miesiace? kostiumy od 2 lat gry przedluzam caly czas i tylko raz kupilem je w isie bo nie mialem yangow a kostiumy sie konczyly takze gadanie ze bez is…

• Filmiki Diumaru

/Zuriel/ - - Dyskusje Diumar

Jeszcze nie wrzucałem nemery na yt, więc leci [url]https://www.youtube.com/watch?v=0sX-tATJin0[/url] Nie, to nie przebudzenie, bo mam 103ci lvl