Search Results

Search results 1-20 of 163.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from MojaNowaSwiadomosc: “Razador 100lvl 2skille 1245dni 12%PZ warto mieszać dalej ? ” nie wiem jak wchodza zmianki ale zdecydowanie nie jest to super zwierzak

• Na czym zarabiać?

Gracjan94 - - Archiwum

Takich graczy to ja szanuje

• Na czym zarabiać?

Gracjan94 - - Archiwum

z tym eq i na 27 lv bedzie mu ciezko. Ja bym sie przeszedl :p ktos kto bierze calego spota duzo szybciej mu wydropi 11 medali niz on sm w slabym

• Na czym zarabiać?

Gracjan94 - - Archiwum

wystarczy ze wypadnie Ci np kawalek klejnotu. Jeden powinien wystarczyc Ci na kilka medali. Z reszta mozesz isc do trudnego lochu malp na sam koniec i poprzenosic sie po kanalach. Z pewnoscia ktos bedzie dropil sobie odlamki. Medale sa nic teraz nie warte wiec nikt tego prawie nie zbiera. Takze postoisz troche i sobie pozbierasz jak dojsc do trudnego lochu malp: pomoze wiki.metin2.pl

• Witam czy warto wracać

Gracjan94 - - Archiwum

rownie dobrze moze tracic czas na innej grze. Metin przynajmniej nie jest zrobione w stylu cukierkowym jak wiekszosc mmo rpg. Szukalem czegos podobnego do metina ale zadna z gier nie spelnila moich oczekiwan

• Witam czy warto wracać

Gracjan94 - - Archiwum

dla mnie zmiana alchemi w tym patchu na plus. Wczesniej nie widzialem sensu robienia maksymalnych kamieni. Wejdzie Ci syf i do wyrzucenia. Teraz przynajmniej mozesz miksowac

• Powrót na gry Diumar czy Etelion?

Gracjan94 - - Archiwum

na wyzszych levelach boosy sa wspolne wiec bez roznicy jake krolestwo wybierze :p

• Witam czy warto wracać

Gracjan94 - - Archiwum

w porownaniu do tego co bylo to z pewnoscia nie jest to samo

• Bonus na strzałki a grota

Gracjan94 - - Archiwum

lepiej miec 15% na blyski niz na strzaly

• Postacie + cory

Gracjan94 - - Archiwum

super, dzieki za wypowiedzi

• Itemki po fuzji serwerow

Gracjan94 - - Archiwum

Odnosnie skrzyni uczni nasuwa mi sie tylko pytanie: po pierwzzym zalogowaniu sie na konto czy na dana postac?

• Postacie + cory

Gracjan94 - - Archiwum

Czesc, z tego co jest mi wiadome to po fuzji mozemy miec 10 postaci na jednym koncie. Mozemy z nich korzystac, nie musimy usuwac 5. Ale nie zalozymy nowej. Czy to prawda? (Wtedy moglbym dropic 50 corow dziennie na 1 koncie - oczywiscie teoretycznje :p) Czy cory powstale po zebraniu odlamkow mozna przekladac przez magazyn? Z gory dziekuje za konkretne odpowiedzi

• Witam czy warto wracać

Gracjan94 - - Archiwum

pomylka mial byc etolin

• Event łowcy bosów -ninja archer

Gracjan94 - - Archiwum

moze boos sie przesunal i stoisz zbyt daleko

Gracjan94 - - Archiwum

Quote from Hini: “tak i masz ma jej odbiór 7 dni od pierwszego logowania po fuzji ” rozumiem ze 7 dni po zalogowaniu sie na dana postac a nie na konto

Gracjan94 - - Archiwum

Tylko i wylacznie skrzynia uczniow podlegala pod "czasowy system"?

Gracjan94 - - Archiwum

Czesc, mozecie mi dokladnie opisac gdzie znajde swoj ekwipunek po zalogowaniu sie na dana postac po tej najnowszej fuzji serwerow? (jeszcze sie nie logowalem) Slyszalem, ze jesli nie odbiore jakis przedmiotow w jakims tam czasie to znikna. Czego to dotyczy i jak je odebrac, zeby nie zniknely?

• Do Kiedy bonzai/ drop lemury

Gracjan94 - - Archiwum

bonzai jest do odebrania do 07.02

• Konta na mailu

Gracjan94 - - Archiwum

Napisalem na support i otrzymalem cala liste dzieki za wypowiedzi. Temat do zamknoecia

• Witam czy warto wracać

Gracjan94 - - Archiwum

jesli wracac to to jest najlepszy czas w metinie duzo zeby sie udoskonalilo. Gra jest duzo ciekawsza. Pilecam samos