Search Results

Search results 1-20 of 126.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Mistrzuniu20 - - Dyskusje Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from kryndor: “ja ogólnie jestem całym sercem #JI, ale beka jak takie miksy co nigdy nic nie znaczyly w tej grze, kazdy sie z nich smieje i w grze i na forum, co na hitka je sciagałem moim szamanem pokroju aphro sie wypowiadają na twój temat xdd toż to dziki pies jest wiekszym wyzwaniem xd ” ty jedyne co mozesz sobie zbic to niemca po kasku nie mam szacunku do osob ktore pod przykrywka udaja przyjaciol a potem probuja kogos niszczyc, to samo liczy sie "kumpli" kto…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “Quote from Mistrzuniu20: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Mistrzuniu20: “1 max 2 itemy to nie cale eq jak demon ” chlopie wymien mi to cale eq bo chyba mi zazdroscisz ze zarobilem sobie na to co mam xD ” Nie ma czego tak slabe jest po za tym ja juz nie gram i nie czuje takiej potrzeby wiec po co mi je ? .Ciekawe ktory z tych itemow jest twój mysle ze zaden ale eq wspolne to i twoje wiec co ja tam wiem . ” no wlasniemysle * xD jesli nie wiesz to nie pisz tak sie wla…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Mistrzuniu20: “1 max 2 itemy to nie cale eq jak demon ” chlopie wymien mi to cale eq bo chyba mi zazdroscisz ze zarobilem sobie na to co mam xD ” Nie ma czego tak slabe jest po za tym ja juz nie gram i nie czuje takiej potrzeby wiec po co mi je ? .Ciekawe ktory z tych itemow jest twój mysle ze zaden ale eq wspolne to i twoje wiec co ja tam wiem . youtube.com/watch?v=DqDoI3LN3ZU Moderator Ascoran:Poprawiłem wyświetlanie filmu.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “dziekuje za piekne slowa o gildii Irresistible tam zapomniales napisac o czlonkach gildii ze inwestuja w metina miliony xD zabraklo tez tekstu o patologii na ts co do pozyczania eq - jesli jest taka mozliwosc to zawsze bede pozyczal eq i mozecie sobie pisac dalej ze ktos biega w pozyczonym eq @Mistrzuniu20 tez jestes tym co pozyczal eq od Arixana wiec nie wiem czemu wytykasz to @DemonWolf co do dmg z lasu - szkoda ze nie wiedzialem ze bedzie to tak popularne to jakas ob…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Aata... nie Atta: “Szkoda, że nie byłeś na tsie takie wygadany w "Twój ostatni dzień" tylko było jedno "ale.." "noo.." "yy.." ” pamietam, szkoda mi sie go wtedy zrobilo nawet bo w sumie nic do niego nie mialem, ale uniosl sie honorem na drugi dzien na forum po tym jak gildie sprzedal wiec nie mam szacunku xD jeszcze bedzie nam pisal o pozyczaniu jak dzieki irre odbil sie od dna bo wczesniej byl mixem kompletnym ” Irre mu życie prow…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Mistrzuniu20: “Przypomne Ci ze powiedzialem ze bede rozmwial o grze z kim bede chcial , nikt nie bedzie mi mowil co mam robic i zebyscie sie ogarneli bo to tylko gierka . ” chlopie specjalnie ci mowilismy fejkowe informacje zeby sprawdzic czy to ty sprzedajesz i za kazdym info wszystko caly serwer wiedzial XD ” No to chyba jakimis czarami sie umiecie poslugiwac jak wszyscy wiedzieli o tym ze cos powiedzieliscie bo ja sie smialem z czegos i gadalem o tym tylko…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Mistrzuniu20: “Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Mistrzuniu20: “Tak sobie wmawiaj chłopczyku .Cytujac slowa arixana jak to napisal tak w irresisbile sobie pozyczamy a co w innych gildiach nie maja zeby sobie pozyczyc ? ” Szkoda, że nie byłeś na tsie takie wygadany w "Twój ostatni dzień" tylko było jedno "ale.." "noo.." "yy.." ” Jak masz jakis problem to mogę wejsc pytanie czy jest sens po co ? . Co bedziesz miał takiego Ciekawego do powiedzenia i c…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “dziwne, że tyle osób dym nagrywa a nikt nigdy tyle nie uderzył hymm.. czyżby to spisek? ” Odpowiedz jest prosta osoby nagrywajace to mixy.

• Rozmowy serwera Etolin

A co za roznica jak do testu zakladane eq na dym ?? .A no w sumie moze by byla bo na dym odpalalo by sie na maxa tutaj niekoniecznie bylo.

• Rozmowy serwera Etolin

Haha odbil sie od dna i byl mixem dobre .Jak bym gral dalej najlepsi z twojej gildi by dostawali takie bomby na dymach nie mowiac juz o jakis pionkach takich jak Ty czy jakies Aaty .Tyle w temacie elko . F3hQBU1g.png Moderator Ascoran:Poprawiłem wyświetlanie obrazka.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Mistrzuniu20: “Tak sobie wmawiaj chłopczyku .Cytujac slowa arixana jak to napisal tak w irresisbile sobie pozyczamy a co w innych gildiach nie maja zeby sobie pozyczyc ? ” Szkoda, że nie byłeś na tsie takie wygadany w "Twój ostatni dzień" tylko było jedno "ale.." "noo.." "yy.." ” Jak masz jakis problem to mogę wejsc pytanie czy jest sens po co ? . Co bedziesz miał takiego Ciekawego do powiedzenia i czym nie tak ujmiesz mi powiedz ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Mistrzuniu20: “Tak sobie wmawiaj chłopczyku .Cytujac slowa arixana jak to napisal tak w irresisbile sobie pozyczamy a co w innych gildiach nie maja zeby sobie pozyczyc ? ” ja o jednym ty o drugim, ty mozesz sobie wmawiac ze to jest tego a to tamtego, nigdy sie nie dowiesz tego bo jestes osoba ktora nie musi pewnych rzeczy wiedziec ” No tak dla ciebie wszystko jest wspólne wiec na twoje tlumaczenie równiez twoje wiec ty nic nigdy nie pożyczałeś.

• Rozmowy serwera Etolin

Tak sobie wmawiaj chłopczyku .Cytujac slowa arixana jak to napisal tak w irresisbile sobie pozyczamy a co w innych gildiach nie maja zeby sobie pozyczyc ?

• Rozmowy serwera Etolin

Jedyny Arixan jedyne co z tego ma to po przez wykorzystanie głupoty ludzi grajacych w gildi i ich chec bycia ,, kims w gierce kupujacych od niego walute z gry potrafil [cos wyciagnac z tej gierki i w cos zainwestowac reszta tak naprawde nie ma nic .Jedynie stracony czas co wy byscie zrobili jak by wam teraz zamkneli ta gierke chyba nie potrafili byscie normalnie zyc i byscie popelnili samobojstwo , tak jestescie od niej uzaleznieni .

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “Quote from 1bozio1: “Quote from Lexio: “Irre to wiecej niz gildia xD ” jak juz powiedziałem banda indywidualistów zarządzana przez Rudego zapatrzonego w siebie narcystycznego du... @ArixanBogiem ” juz sobie nagrabiles lepiej juz nic nie pisz czlowiekujestes nastepny jak @Mistrzuniu20 a weeeeee ” Nagrabil dlaczego ? Dlatego ze powiedzial prawde i co o was mysli i skrytykował to jak sie zachowujecie ? Wiem ze was to boli oraz zgadzam sie z tym tak jak napisał jesteście ba…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from mruwkojad: “Ja się staram i żadna mnie nie chce. ” Jesli sie starasz i zadna Cie nie chce to wyobraz sobie byku ze wciaz starasz sie za slabo .Zjaralo Ci styki coo !?

• Rozmowy serwera Etolin

Ja nie musze tego pisac ja to wiem tak jak i kazdy tutaj tyle z mojej strony. Quote from Mleeko: “Quote from Mistrzuniu20: “Quote from Smarki: “49 na szopny to chyba zloty arixana grany na ss xD ” Ta zbroja przeciez tez byla jego tak samo jak ostatnia tytanka byla sheriee dobry wariat .Zbroje pewnie arixan mu sprzedal z dobroci serca i teraz biedak bedzie dropil splacal do konca gry za 1 item.Ps pokaz reszte zobaczymy czy masz jakis swoj item ktorego nie widzialem u ludzi z twojej gildi w eq. ” …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Helio: “Quote from Mistrzuniu20: “Jakie bzdury dziecko przeciez bylem przy tym jak kosip wymieszal ta tytanke i jej sprzedal.Nie poplacz sie tylko wez chustekcze od wikinga i idz dropic. ” Wydaje mi się że jedyna osoba, która powinna się wypowiedzieć na temat tytanki @Mleeko, to wyłącznie jej właścicielka, a nie osoba która słyszy "sprawdzone info" i potem to "sprawdzone info" głosi Dziena i pozdrawiam ” Przeciez napisalem żeby w prosty sposób udowodnił mi ze nie kłamie i ma swoje eq …

• Rozmowy serwera Etolin

czyli w 1 mam racje .Wymieszalem wiecej w sumie cale eq na 2 postacie zeby zbijac meley sam.Do pvp tez pare itemow by sie znalazlo. Edit co z reszta ,,twojego eq,,?

• Rozmowy serwera Etolin

To wstaw ssa tytanki sherie i swojej porownamy bony jak tak jest faktycznie to bony musza byc bardzo podobne.Jak tak bedzie to w tym tylko zwroce ci honor ale co do zbroi bedziesz sie wspierał ze byla albo nadal jest arixana?